500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Tosi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete Smart Bike 200€

  Shitet biciklete 26, cdo gje origjinale, discofren, e pajisur me cdo aksesor te nevojshem.
  Cmimi: 200€

  Whatsapp: 0696512919
 2. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Supermarket kerkon te punesoje ekonomiste

  Detyrat:
  Kandidatja duhet te rregjistroje fatura shitje dhe blerje ne programin financia 5
  Berjen e porosive te marketit duke u bazuar te shitjet.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2