970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: finance18; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj vend pune Kontabiliste/Financiere

  Pershendetje!
  Quhem Stela
  Jam e interesuar te punesohem si Kontabiliste/Financiere ne bisnes privat part time .
  Jam diplomuar Per Degen: Finance-Kontabilitet
  Gezoj nje eksperience pune prej 6...
 2. Tirane, KERKOJ PUNE SI INFERMIERE

  PERSHENDETJE ,
  JAM DRITA 25 VJECE.
  KAM MBARUAR STUDIMET PER INFERMIERI DHE MASTERIN PER KIRURGJI,
  GEZOJ NJE EKSPERIENCE PUNE PREJ 1VITI si Infermiere.

  AFTESITE E MIA KANE TE BEJN ME:
  ...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2