970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: iTECH Computers; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, oferte pajisje Network Fluke Networks NTS2-PRO 700

  Fluke Networks NTS2-PRO NetTool Series II Inline Network Tester
  Product descriptionFluke NetTool Series II Pro network tester. NetTool combines powerful NetProve diagnostics, you'll have everything...
 2. Tirane, oferte pajisje Network Flluke Networks - NetTool Series II 800 Euro

  OFERTE PER KOMPANITE E SHPERNDARJES SE INTERNETIT APO SPECIALISTET E IT.

  FLUKE NETWORKS NetTool 10/100/1000 Series II INLINE NETWORK Tester + CASE MANUAL

  Product descriptionFluke NetTool Series...
 3. Tirane, shes Laptop HP EliteBook 8470p - 110 Euro

  OFERTE!!!

  SHITET : LAPTOP HP 8470p Elitebook 14.1 inch

  ➡CPU -intel cor i5 3320m 2.6ghz
  ➡RAM - 8GB DDR3
  ➡HDD - 320 GB
  ➡Gpu- intel( R )HD Graphics 4000 1228MB Sher ➡DVD - RW
  ➡Windows 10 PRO...
 4. Tirane, ofrohet Sherbime IT - Servis Kompjuteri -Laptop-Celulare-WebDesign

  Ofrohet sherbim IT dhe Webdesign

  Shitje Kompjuterash, Laptop dhe aksesore te ndryshem kompjuterike
  Servis-Riparim-Formatim
  Programime te ndryshme
  Konfigurim Rrjeti
  Mirembajtje IT
  Web...
 5. Tirane, shes Smartphone Samsung S8

  OFERTE!

  Shes SAMSUNG S8 ne gjendje Super!
  Perfshihen te gjithe aksesoret : Karikues, klluf origjinal,xham mbrojtes.

  Oferta eshte e limituar!

  Tel tani ne : +355672244722

  iTech Computers
 6. Tirane, - SERVIS KOMPJUTERI |iTECH Albania Computers |iServiceIT.al |

  SERVIS KOMPJUTERI |iTECH Albania Computers |iServiceIT.al | Your technology support!


  iServiceIT.al - Your technology support!

  Gjithcka per kompjuterin tuaj!

  Mirembajtje /Asistence Teknike...
 7. SERVIS KOMPJUTERI |iTECH Albania Computers |iServiceIT.al | Your technology support!

  iServiceIT.al - Your technology support!

  Gjithcka per kompjuterin tuaj!

  Mirembajtje /Asistence Teknike Online dhe Onsite / Servis / Riparim / Formatim per Laptop dhe Kompjutera Desktop...
  ...
 8. Tirane, oferte Smartphone ULEFONE T1 110 Euro

  OFERTE!

  ULEFONE T1 per vetem 110 EURO! Cmimi real 200 $ ne cdo dyqan apo sistem online,kontrollo dhe beso...

  Parametrat : RAM 6 GB / OS : ANDROID 7.0 /BATTERY : 3900 mAh / STORAGE :64 GB /...
 9. Tirane, ofroj vend pune part time Senior Angular Developer

  We are hiring Professionals!

  If you can work for 30+ hours weekly, then the skills we need incl:

  - Strong experience with Angular 2+ (>1 year) & Node
  - Strong Javascript (2+ years) - HTML5 &...
 10. Tirane, Part Time Web Developer & Web Designer, Very Good Knowledge of VPN as BitHost & Digital Ocean

  Creating/Scraping Websites, Digital Ocean & Bithost Hosting

  We are looking for a longterm employee who will work with us for years. Initially, you will be tested by working with us for one day and...
 11. Tirane, kerkohet part time SENIOR WEB DEVELOPER

  We are looking for someone full time and long-term. If you are interested, then please read the description again and need.

  If you are a CSS expert with best practices at your core and you know...
 12. Tirane, ofroj vend pune XHENERIK / Nd.XHENRIK , ELEKTROAUTO dhe GOMIST me pervoje pune.

  OFROHET VEND PUNE SI XHENERIK OSE NDIHMES XHENERIK, ELEKTROAUTO DHE GOMIST NE NJE AUTOSERVIS QE OPERON PREJ DISA VITESH.
  KERKOHEN ME EKSPERIENCE PUNE.

  TE JENE KORREKT DHE SERIOZ !

  PER ME SHUME...
 13. Tirane, shes Smartphone Xiaomi RedMI Note Pro 3 - 15.000 Leke

  OFERTE :

  Shitet Xiaomi RedMI PRO 3 Prime ne gjendje Fantastike.Perfshire te gjithe aksesoret perkates!

  Parametra : Kliko linkun https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_502848.html?wid=37
  ...
 14. iTech Web Studio / Webdesign & Development Studio / Faqe Web per Biznese

  Prezenca juaj ONLINE !


  iTech.al eshte studio e specializuar ne krijimin e faqeve
  Web per biznese dhe individe.Tashme cdo kompani apo biznes , individe apo organizate po afirmohet me shpejtesi...
 15. Tirane, kerkohet Freelancer Web Developer / Advanced Programmer

  We are looking for highly motivated individuals with pleasant personalities and good organizational skills to work as Advanced Web Developer. At least 2 years working experience with Java...
 16. Tirane, kerkohet Elektroauto, Xhenerik, Motorrist ,

  Kerkohet :

  XHENERIK
  ELEKTROAUTO
  MOTORRIST

  Personat duhet te kene eksperience pune.

  Te interesuarit te kontaktojne ne adresen:
 17. Tirane, kerkohet part time Specialist per Instalim Kamera & Sisteme sigurie

  Kerkohet Specialist me eksperience pune per instalim Kamera & Sisteme Sigurie.Puna eshte Part-Time
  Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen e emailit:

  itechalbaniainfo@gmail.com
  ...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17