970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Real Estate "INF 93"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 8, 138 m² 370.000 Euro (RRUGA "ABDYL FRASHERI")

  Zona/Rruga : Rruga Abdyl Frasheri

  PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

  Shitet apartament 3+1 nė njė zonė elitare, midis zonės sė Bllokut dhe Parkut tė Liqenit, afėr institucioneve arsimore, sociale,...
 2. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 5, 62 m², 79,500 Euro (NĖ RRUGEN “MINE PEZA”)

  Zona/Rruga : Rruga Mine Peza

  Shitet apartament 1+1 nė njė prej akseve mė tė rėndėsishme tė Tiranės sic ėshtė rruga “Mine Peza”, vetėm 500 metra nga Sheshi “Skėnderbej”. Fare pranė rrugėve kryesore...
 3. Gjiri Lalezit, shes Vile 2 Katshe Kati 0, 317.5 m² 650.000 Euro ("SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Vilė nė shitje me cmim okazion tek residenca me e re turistike dhe rezidenciale, e cila ndodhet nė njė zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit...
 4. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 125 m² 230.000 Euro (“LAKE VIEW” RESIDENCES, NE RRUGEN E "KOSOVAREVE")

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  “Lake View” ėshtė njė nga rezidencat e banimit mė tė reja tė vendosur strategjikisht nė rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugėn e “Kosovarėve”, duke ofruar kėshtu pamje...
 5. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 5, 88 m² 132.000 Euro (NĖ FILLIM TĖ RRUGES “DURRESIT”)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  MBRAPA MUZEUT KOMBETAR

  Apartament nė shitje 3+1, nė njė nga zonat mė elitare dhe tė kėrkuara sic ėshtė qendra e Tiranes. Vetėm me rrugė kėmbėsore lidhesh...
 6. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 8, 114 m² 250.000 Euro (PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE)

  BULEVARDI “ZOGU I PARE”

  Apartament 2+1 nė shitje me njė vendodhje shumė tė mire, vetėm 300 M nga Sheshi “Skenderbej”, me akses direkt me unazen e vogel, bulevardin e ri dhe me disa nga rruget...
 7. Tirane, shitet Dyqan Showroom Kati 0, 2.000 m² (ATUOSTRADA TIRANE-DURRES, VORE)

  Zona/Rruga : ATUOSTRADA TIRANE-DURRES, VORE

  Shitet godine cilesore showroom, e cila ndodhet midis dy autostradave, Tiranė – Durrės dhe Durres-Kosove. Ėshtė vetėm 15 KM nga Tirana, 15 KM nga...
 8. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 3, 121 m² 234.000 Euro (NĖ RRUGEN “MYSLYM SHYRI”)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Shitet apartament 3+1, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qėndrės, nė rrugen “Myslym Shyri”, nė njė nga zonat mė elitare tė Tiranės. Zona nė tė cilen ndodhet ka...
 9. Gjiri Lalezit, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 0, 58 m² (Vala Mar, Residence)

  Rruga : Vala Mar, Residence

  Jepet apartament 1+1 me qira nė rezidencen turistike edhe rezidenciale, e cila ndodhet nė njė zonė unike vetem 150 m nga deti, nė plazhin ranor tė detit Adriatik dhe...
 10. Tirane, shitet dyqan Kati 2, 47 m² 130.000 Euro (NE QENDREN TREGTARE “CONCORD”)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Dyqan nė shitje nė njė nga qendrat tregtare mė tė njohura tė kryeqytetit. Qėndra ndodhet nė njė kompleks rezidencial, pranė unazės sė Tiranės, nė rrugėn “5 Maji”. Ka afėr...
 11. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 6, 61 m² 117.000 Euro (RRUGA E “BARRIKADAVE”)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

  PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”

  Apartament 1+1 nė shitje nė njė pallat tė ri, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, afer me Gjimnazin “Sami Frasheri”,...
 12. ! Tirane, shes apartament Dublex Kati 4, 289 m² 460.000 Euro (RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK)

  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali

  Apartament dubleks 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, sic ėshtė Blloku. Afėr si me qendrėn e Tiranes ashtu dhe me Parkun e...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 124 m² 250.000 Euro (PRANĖ LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU)

  Zona/Rruga : PRANĖ LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU

  PRANĖ LIBRIT UNIVERSITAR TE ISH BLLOKU
  Apartamenti ne shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara pėr tė jetuar, i cili ka njė vendodhje...
 14. ! Tirane, shes truall 20.000 m² 900.000 Euro (NĖ DAIAS, NĖ PERIFERI TĖ TIRANES)

  Zona/Rruga : Daias

  Tokė arė nė shitje, e cila ndodhet nė fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi me...
 15. ! Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 475 m² 3.500 Euro (RRUGA “ELBASANIT”, PRANĖ PARKUT TĖ LIQENIT)

  Zona/Rruga : Rruga Elbasanit

  Shumė afėr gjelbėrimit, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė qė ofron Parku Kombėtar i Tiranės, jepet ambient biznesi me qira, e cila eshte e gatshme dhe ne gjendje pune per...
 16. ! Tirane, jepet me qera apartament 4+1+BLK Kati 8, 274 m² 2.300 Euro (RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”)

  Zona/Rruga : Rruga Dervish Hima

  Jepet apartament 4+1 + parkim me qira, me njė vendodhje strategjike, pranė stadiumit “Air Albania”, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė sė Parkut Kombėtar tė Tiranės, 5...
 17. ! Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 4, 27 m² 62.000 Euro (PRANĖ PAZARIT TĖ RI)

  Zona/Rruga : Rruga Hoxha Tahsim

  RRUGA “HOXHA TAHSIM”

  Shitet garsoniere, e cila ndodhet fare pranė qendrės sė kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri,
  qė i ka dhėnė mjaft jetė kėsaj...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 152 m² 310.000 Euro (PRANĖ AMBASADES AMERIKANE)

  RRUGA E “ELBASANIT”

  Apartament luksoz 2+1 nė shitje me njė vendodhje shumė tė mirė, nė njė ndėr zonat mė tė preferuara tė Tiranes, e cila karakterizohet nga qetėsia dhe ajri i pastėr qė ofron...
 19. Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 0, 585 m² 999.000 Euro (AKACIA HILLS, MJULL – BATHORE)

  Zona/Rruga : Mjull Bathore

  5 MIN NGA TEG

  Shitet vile super luksoze nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare tė Tiranės e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmės...
 20. Tirane, shitet lokal Kati 0, 200 m² 1.200.000 Euro (MBRAPA PRESIDENCES, NE RRUGEN “LIDHJA E PRIZRENIT”)

  Zona/Rruga : Rruga Lidhja e Prizrenit

  Shitet lokal, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė nė njė nga zonat mė elitare dhe mė tė preferuara tė kryeqytetit, pas Akademise se Arteve, midis ish...
 21. Tirane, shitet Vile 3 Katshe Kati 0, 491 m² 770.000 Euro (REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 1

  Vile luksoze nė shitje te rezidenca “Kodra e Diellit 1”, me pamje shumė tė bukur tė Tiranes. Ndodhet shumė afėr me Kopshtin Botanik te kryeqytetit, prane...
 22. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 67 m² 135.000 Euro (RRUGA “TISH DAIJA”, KOMPLEKSI “KIKA 2”)

  Zona/Rruga : Rruga Tish Daija

  Kompleksi “Kika 2”, ėshtė i vendosur nė nje nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės. Ka nje pozicion shumė tė mire sepse ndodhet shumė afėr si me qendren e kryeqytetit,...
 23. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 10, 138 m² 257.000 Euro (RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANE PAZARIT TE RI)

  Zona/Rruga : Rruga Qemal Stafa

  Apartament i ri 3+1 nė shitje, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, vetem disa minuta nga Sheshi “Skenderbej”, shume afer “Pazarit tė ri”, Qendres Licoln,...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100.36 m² 110.000 Euro (REZIDENCA “PORCELANI 1”)

  Zona/Rruga : Porcelan

  RRUGA “XHANFIZE KEKO”

  Apartament i ri nė shitje nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, i cili ndodhet fare pranė Qendrės Spitalore Universitare “Nėnė Tereza”, afer qendres sė...
 25. Fushe Kruje, shes toke 50.000 m² 350.000 Euro (NE MAMURRAS, 2 KM LARG QYTETIT)

  Zona/Rruga : Mamurras

  50 HEKTARE TOKE PER SHITJE ME PAMJE NGA DETI

  Toke nė shitje e lokalizuar nė qytetin e Mamurrasit vetem 2 km larg, 8 km larg Detit Adriatik dhe 10 km larg nga qytetit...
 26. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 3, 99 m² 250.000 Euro (RRUGA E “KOSOVAREVE”, PRANĖ PARKUT TĖ LIQENIT)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Apartament i ri nė shitje 2+1, i pozicionuar nė njė nga zonat mė tė bukura tė Tiranes, me njė vendodhje strategjike fare pranė Parkut tė Madh tė Liqenit, me akses...
 27. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 7, 102 m² 184.000 Euro (PROJEKTI “SQUARE 21” TE 21 DHJETORI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  RRUGA E “KAVAJĖS”

  Projekti mė i ri i banimit “SQUARE 21” ka njė vendodhje shumė tė mire tek 21 Dhjetori, vetėm 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afėr institucioneve...
 28. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 4, 85 m² 282.000 Euro (“VERTICAL FOREST” TIRANA)

  RRUGA “DERVISH HIMA”

  “Vertical Forest” Tirana, ėshtė njė nga rezidencat e banimit mė tė reja e vendosur strategjikisht nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare tė kryeqytetit, fare afer...
 29. Tirane, shitet Vile 3 Katshe Kati 0, 467 m² 465.000 Euro (RRUGA “FUAT TOPTANI”, PRANE VILAVE GJERMANE)

  Zona/Rruga : Rruga Fuat Toptani

  Vile nė shitje, e cila ndodhet nė njė zonė rezidenciale ku kryesisht janė tė ndėrtuara vila dhe ndėrtesa tė ulta dy dhe tre kateshe. Fare pranė rrugės sė...
 30. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m² 89.000 Euro (“AKSES TIRANA”, NE RRUGEN “29 NENTORI”)

  Zona/Rruga : Rruga 29 Nentori

  “Akses Tirana”, njė nga projektet e reja me hapėsirė multifunksionale nė hyrje tė Tiranės. Pozicionohet strategjikisht pėrgjatė aksit kryesore tė lėvizjes...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 126
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4