500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Dita Perfekte; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Organizim Eventesh biznesi dhe familjare - Tende e madhe festive - Event ne natyre apo oborr poshte tendes 400m2

  Po mendoni te organizoni nje event biznesi qofte inagurim, pervjetor apo festat e fundvitit ne ambientet e biznesit tuaj? Keni enderruar gjithmone per nje dasme buze detit apo ne natyre, poshte nje...
 2. Dasma ne natyre, dekore dasmash - Dita Perfekte Event Planner

  https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/t31.0-8/q81/s960x960/13920539_1260824763928764_4959173918783191647_o.jpg

  Dita Perfekte eshte nje agjensi per menaxhimin e eventeve te ndryshme, qofshin ato...
 3. Karrige, Tavolina, Tenda me Qera - dasma, fejesa, ditelindje, evenimente...

  Karrige, Tavolina me Qera, Tende me qera 400m2, paisje me qera per te gjitha festat familjare apo biznesi: dasma, fejesa, ditelindje, evenimente...Transportojme ne gjithe Shqiperine.

  Ofrojme...
 4. Karrige me qera, tavolina me qera, Karrige Tiffany / Chiavari, e Bardhe, Gold

  Japim me qera paisje te ndryshme per evente:

  Karrige wedding Chiavari/ Tiffany e Bardhe ose Gold
  Tavolina rrumbullake, katrore, tavolina kokteil
  Stola per tavolina kokteil
  Mbulesa tavoline te...
 5. Tirane, oferte Karrige Chiavari Model Wedding

  Karige Chiavari me qera per evente te ndryshme,
  sherbejmm ne kohe reale


  T E L E F O N O

  Cel. : 0674826504

  https://www.facebook.com/tavolinakarrigemeqera/
 6. Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera

  Ofrojm cdo dismension tavoline dhe karrigeje per darkat apo sebepet familjare! ME QERA
  0674826504

  kolaborimi eshte ai qe vlen gjithmone.
  faleminderit per kohen tuaj

  me respekt
  Dita...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6