970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Elton 84; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, jepet me qera apartament 1+1 (Durres,Shkembi Kavajes) 30 euro-nata

  Zona/Rruga : Durres,Shkembi Kavajes

  Jepet me Qera Apartament 1+1 , 65 m2 ne Durres te Shkembi i Kavajes(afer hotel Majestik)
  Apartamenti Organizohet ne nje ambjent ndenje bashke me kushinen,nje...
 2. Durres, Shiten dy depozita uji xingato 5000 lt dhe 3000 lt

  Shiten 2 depozita uji xingato,shume pak te perdorura.
  Njera eshte 5000 litra dhe kushton 70.000 leke te reja.
  Tjetra eshte 3000 litra dhe kushton 40.000 leke te reja
  Adresa.Durres Shkembi Kavajes...
 3. Tirane, shes makine Opel Astra Viti 2008, 1.3 nafte, 3.000 Euro

  -Shitet Opel Astra.

  1-Viti 2008
  2-Manual
  3-Mororr 1.3 nafte,shume ekonomik.
  4.Kondicioner
  5.Siguracioni skadon ne Gusht 2023
  6.Kontrolli teknik skadon ne Gusht 2024
  7.Ne gjendje pune shume...
 4. Tirane, ofrohet Licence Zbatimi Inxhinier GJeodet

  Ofrehet licence zbatimi Inxhinier Gjeodet.

  Per me shume informacion kontaktoni.
  0693136577
 5. Tirane, Ofrohet Licence Projektim Inxhinier Hidroteknike

  Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike.


  Per me shume informacion kontaktoni nr 0693136577
 6. Tirane, ofroj vend pune Licence projektim Inxhinier Hidroteknike

  Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike.

  Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0693136577

  Cel. : 0693136577
 7. Tirane, Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike

  Ofrohet Licence Projektimi Inxhinier Hidroteknike
  Per me shume kontaktoni
  Cel. : 0693136577
 8. Tirane, shes Pompe Suvatimi , cmimi 300.000 Leke

  Karburanti: Diezel

  Shitet Pompe Suvatimi per llac tradicional.
  Pompa eshte model gjerman putzmeiste me motorr nafte.
  Ka tuba rrethe 30-40ml dhe pistolet.
  Pompa eshte ne gjendje pune shume te...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8