WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: flori 87; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Ndrohet , shitet Scooter Honda Silverwing abs Viti 2001, 2.200 Euro

  Ngjyra.....: blu e errėt
  KM..........: 60 mije

  Shitet honda 600 silverwing viti 2001 me letra 2 vjet koalidim goma te reja givi xham sedilje e re
  full cmimi 2199euro kesh
  me ndrim 3000 euro...
 2. Tirane, shes shiten 5 bobina elektrike per wolvagen benzine 15 milek copa te perdor

  Shiten 5 cop bobine per wolvagen benzine
  te perdor ne gjendje pune 15 milek copa
  shiten te 5 pesta bashke

  Cel. : 0692077050
 3. Tirane, kam makinen time ju sherbej si shofer driver οδηγοs ose full time

  Ψάχνω ενδιαφέρομαι για οδηγός έχω δικό μου αυτοκίνητο κάνω και την δουλειά ως σωματοφύλακας έχω μεγαλώσει στην Ελλάδα και ψάχνω έλληνα ή ξένουs για να μπορώ να προσφέρω τις υπηρεσίες μου με μισθό...
 4. Tirane, kerkoj te punsohem kujdestare per te moshuar edhe naten

  Kerkoj te punsohem Part time jam grua mosha 55 vjec di te bej gatime ose si kujdestare

  Tel. : 0692321912
 5. Tirane, ofroj vend pune punonjese lokali te njofi gatimin

  kerkohet nje grua na 35 gjeri 50 vjec ndimese lokali me pronare grua qe te njofi gatimet orari 9 gjeri 5 te mazdites.lokali eshte i vogel ambient i mire pagesa si fillim 15000 milek ne muaj

  Tel....
 6. Tirane, ofroj vend pune ndimes guzhiniere zgare

  kerkohet nje grua ndimes guzhiniere te dij te pjeki ne zgare te jete femer.adresa te tirana e re afer te libri universitar

  Tel. : 0695295866

  Cel. : 0695295866
 7. Tirane, ofrohet operator lloto

  ofroj ambjet te lokali me qera per lloto me vet administrim un kam lokalin barin dhe lloton e keni ju qeraja 15000 milek lek ne muaj dritat gjysem per gjysem kush te interesohet te mari ne telefon...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7