WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: Stomatologjia; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 63 mije Euro (Teodor keko)

  Zona/Rruga : Teodor keko

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke, 65 m2 , i mobiluar, sallon ndenje bashke me ambjent gatimi ,1dhome gjumi, 1 tualet, korridor i bollshem, 1 ballkon.Apartamenti ndodhet...
 2. Bulqize, shes 2+1+BLK Kati 1, 120 m²

  Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,qytet i vjeter , ngjit pedonales, kat i pare, 120m2, gjysma e shtepise ka sherbyer si biznes , shfrytezohet dhe si biznes pasi eshte kat te pare. Kontakt +355 68 278...
 3. Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,Diber.

  Shitet shtepi 2+1 ne Bulqize ,Diber. Shtepia ndodhet ne lagjen Minatori Qytet i vjeter, afer spitalit.
  shtepia eshte ne kat te pare ngjit pedonales,mund te shfrytezohet edhe si ambjent biznesi....
 4. Tirane, kerkohet asistente dentare

  Klinike dentare ne Tirane ne zonen e yzberishtit KMY kerkon asistente dentare.
  Dergoni te dhenat tuaja ne adresen e emailit stomatologjiaime@gmail.com
 5. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite mjeke stomatologe

  Klinike dentare ne Tirane kerkon mjeke stomatologe me eksperience pune ,te jete e licensuar . Dergoni cv tuaj ne email stomatologjiaime@gmail.com
 6. Tirane, ofroj vend pune Mjeke stomatologe

  Ofrohet vend pune mjeke stomatologe,te kete eksperience pune ,e licensuar.Ofrohet rroge baze dhe % .Klinika ndodhet ne Tirane..te interesuarat te dergojne cv e tyre ne emailin...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6