970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: RoelRene; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK, Kati 8, 68 m², 50.000 Euro (i diskutueshem)

  Zona/Rruga: Kombinati Mishit Yzberisht, Perballe Karburantit, tek stacioni i autobuzit

  OKAZION: APARTAMENT Bashkekohor 1+1, 68 m2.
  Pallat i ri; Punime mjaft cilesore.
  Kati i fundit (VIII): me...
 2. Tirane, shes biciklete 18.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Okazion!!!!!!


  Shitet biciklete super e mire. E pavdekshme!
  Cmimi 18000 leke (pa sediljen e femijes)
  Cmimi 20000 leke (me sediljen e femijes)
  Cmimi eshte pak i...
 3. Tirane, shes Kuzhine e kompletuar 100.000 Leke

  Shitet kuzhina e kompletuar 6m bashke me elektroshtepiaket.

  cmimi 100.000 leke te reja

  Cel. : 0692044722
 4. Tirane, kerkohen 2 Animatore

  Ne kuader te hapjes se qendres se argetimit per femije (per vitin akademik 2021-2022), kerkohen 2 animatore per te angazhuar femije te moshes 6-11 vjec, gjate qendrimit ne qender. Te interesuarat...
 5. Tirane, kerkohen 2 Mesuese Cikli i Ulet

  Ne kuader te hapjes se qendres pas-shkollore per nivelin fillor (klasa 1-5), per vitin akademik 2021-2022, kerkohen 2 mesues/e me eksperience minimale.

  Paga 25.000 ALL/muaj  Cel. : 0692044722
 6. Tirane, shes Karrige kuzhine 2000 Leke

  Shes 5 karrige guzhine ne gjendje te mire

  cmimi 2000 leke secila (e diskutueshme)

  Cel. : 0692044722
 7. Tirane, shes Car seat 8.000 Leke

  Shitet car seat peg perego, blere ne itali.
  e pershtatshme per mosha 6 muaj deri 5 vjec.

  cmimi 8000 leke

  vendodhja - Tirane

  Cel. : 0692044722
 8. Tirane, shes kolltuqe etj 50.000 Leke

  Shiten:

  *Set kolltuqesh [3 (me hapje + dyshek) + 2 + 1 (x2)]
  Lekure 100%, asnje lloj shenje demtimi, me mundesi hapje krevati, ngjyre vishnje.
  *1 Tavoline ngrenie; ngjyre kafe, 125x115 cm...
 9. Tirane, shes Dyer te brendshme 8.000 Leke

  Shiten 5 dyer te brendshme ne gjendje shume te mire.
  cmimi 8000 leke secila (i diskutueshem)

  Cel. : 0692044722
 10. Tirane, shes Mobilje dhome gjumi

  Shiten mobilje dhome gjumi
  2 dollap dhome per femije; cmimi 5000 & 4000 leke
  1 komo me pasqyre; cmimi 8000 leke
  3 komodina; 9000 leke

  vendodhja tirane

  Cel. : 0692044722
 11. Tirane, ndarje qeraje zyre Kati 0, 20.000 Leke (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Super okazion!!!!!

  Jepet me qera ambjent zyre me kushte optimale, prane njesise bashkiake nr. 5 (ish blloku)

  Zone e qete; Qera e pergjysmuar, e diskutueshme

  Per...
 12. Tirane, shes Laptop Apple MacBook Air 13-inch, 512GB

  Shitet laptop Apple macBook Air 13-inch, 512 GB.

  Gjendje perfekte, light grey, ambalazhi origjinal, case transparente.

  Cmimi 750 Eur i diskutueshem

  Blere USA

  kontakt 0692044722...
 13. Tirane, shes Smartphone Iphone 8plus 55.000 Leke

  Shitet iPhone 8plus

  Gjendje e mire, touch perfekt, rose gold, 512, ambalazh origjinal i disponueshem.

  Blere USA

  Cmimi 50000 ALL

  kontakt 0692044722 (sms/viber/whatsapp)
 14. Tirane, shes iPad3

  Shitet iPad3, me karte sim, blere ne USA.

  Ne super gjendje, i bardhe, pa asnje demtim, edhe me ambalazhin origjinal.

  Cmimi 40.000 ALL

  Kontakt
  0692044722 (sms/viber/whatsapp)
 15. Tirane, oferte Piano 5.000 Leke

  Okazion

  Shitet piano Yamaha. Ne gjendje te mire dhe funksionale.

  I mungon nje tast dhe ushqyesi i korentit.

  cmimi 5000 leke
 16. Tirane, shes Tavoline+...

  Shitet tavoline e larte me 2 karrige + Tavoline televizori + Tavoline mesi

  bashke me setin mund te merrni edhe vatren e gatimit dhe bombulen e gazit per gatim.

  cmimi 3000 leke

  eshte e...
 17. Tirane, shes fshese me korent 10.000 Leke

  Shes fshese me korent pa litar 2n1.


  Marka Bosch, cordless, 2n1.
  Bateri ne gjendje pune deri 30min.
  Ne gjendje shume te mire pasi nuk eshte perdorur thuajse fare!

  Cmimi 10.000 leke i...
 18. Tirane, shes Xhup femra 4.000 Leke

  Shitet xhup per femra
  masa s-m
  cmimi 4000 leke

  0692044722 (sms/whatsapp/viber)
 19. Tirane, shes Karrige Loder 3.000 Leke

  Shitet karrige loder multifunksionale.

  gati e paperdorur, shume e mire.

  cmimi 3000 leke

  kontakt 0692044722 (sms/whatsapp/viber)
 20. Tirane, shes makine 2.000 Leke

  Shitet makine loder, e re.

  2000 leke

  Tirane

  Cel. : 0692044722
 21. Tirane, shes Kuzhine 2.500 Leke

  Shitet Kitchen Chef,

  Shume pak e perdorur (gati e re) + bashke me nje kuti plot me ushqime (fruta - perime).
  Ka ngjyra neutrale; loder e cila mund te perdoret nga cuna dhe goca.

  Eshte blere...
 22. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 30.000 Leke (Gjik Kuqali)

  Zona/Rruga : Gjik Kuqali

  OKAZION

  Jepet me qera ambjent banimi i mobiluar, kati i 4rt ne pallat 5 katesh.
  Uje 24 ore; me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

  Lirohet ne 1 Nentor...
 23. Tirane, ofroj vend pune Punetor Dyqan Mishi

  Kerkohet te punesohet Punetor ne Dyqan Mishi

  Duhet te jete shume i afte ne kete profil dhe sigurisht vetem me eksperience.

  Adresa tek Komuna e Parisit, Tirane

  Kontakt : 0692077177
 24. Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 0, 57 m² 3500 euro/m2 (ish blloku)

  Zona/Rruga : Abdyl Frasheri (ish blloku)

  OKAZION!

  Shitet apartament kati i pare;

  I perbere 1+1+ aneks + korridor+ tualet dhe nje verande te vogel ne pjesen e jashtme.

  Mundesi vend...
 25. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 100.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo


  Shitet Apartament tek Rr. Gjik Kuqali, ish Shushica, prane Stadiumit Dinamo.

  Kati i 4rt, ne gjendje shume te mire per te jetuar, dhe e mobiluar.

  Siperfaqe 65m2...
 26. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 265 m² 2000 Euro/m2 (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno


  Shitet ambjent 265 m2

  Adresa: Rruga Mihal Grameno, 200 m mbi Shkollen e Baletit.

  Mundesi zhvillimi per biznese te ndryshme:
  mjekesi, avokati, market, banke,...
 27. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 83 m² (Abdyl Frasheri)

  Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

  Shitet ambjent 83 m2

  Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, ish blloku.

  Mundesi zhvillimi per biznese te ndryshme
  zyra, mjekesi, dentist, avokati, market, banke, lokal,...
 28. Tirane, jepet me qera Kati 1, 57 m² 400 Euro (Abdyl Frasheri)

  OKAZION!
  Jepet me qera ambjent kati I pare;

  I perbere nga 2 zyra, korridor, tualet dhe nje verande te vogel ne pjesen e jashtme.

  Vend parkimi i siguruar.

  Pajisur me kondicioner, ...
 29. Tirane, kerkohet part time Terapist te foluri

  Kerkohet

  Terapist i Zhvillimit te te folurit


  Te kete eksperience ne kete fushe, me femijet me probleme te degjimit!

  Orari i punes: 1 - 1.5 ore ne dite (preferohet mbasdite), 6 dite/jave....
 30. Tirane, kerkohet part time Mesuese

  Mesuese

  E gatshme te bashkepunoje dhe bashkeveproje me 1 femije 3 vjec.
  Kohezgjatja: 3-4 ore paradite; E Hene - E premte
  Detyrat: Te shoqeroje femijen ne kopesht dhe te angazhohet ne zhvillimin...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 44
Faqja 1 nga 2 1 2