500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: elior&s; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Hotel i Vogel ne Qender te Tiranes kerkon pastruese part-time.

  Te interesuarat te kontaktojne


  Cv te dergohen infoelior2015@gmail.com

  Tel: 069 20 44 530
 2. Hotel ne Qender te Tiranes.

  Zona/Rruga : Rreshit Collaku mbrapa Postes Shqiptare

  Hotel Elior, ofron dhoma luksoze ne qender te Tiranes.
  Dhomat jane me Tv 4k, wifi, ac, etj...

  0-3 ore = 3000 leke
  nje nate dhome dopjo...
 3. Hostel Elior, fjetje me 10 euro/nata

  -Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 10 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  -Dhome me 3-krevat 10 euro krevati/nate.
  -Dhome me 2-krevat 10 euro krevati/nate.
  -Dhome me 1-krevat 17...
 4. Tirane, ofroj vend pune Zonje per lavanderi, larje dhe hekurosje

  Hostel Elior kerkon nje zonje per Lavanteri, per larje dhe hekurosje rrobash.

  Pagesa 200 leke/ora.

  Kontakt: 0693799313
 5. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 6, 53 m² 500 Euro (Bulv. Gjergj Fishta Ish Ekspozita)

  Zona/Rruga : Bulv. Gjergj Fishta (Ish Ekspozita)

  Jam ap 1+1, 2 ballkone te ish Ekspozita, kati i 6 (ashensor), i mobiluar teresisht, tv, ac, wifi e cdo gje.
  Lirohet me date 1 Korik.

  Cmimi 500...
 6. Tirane, ofroj vend pune Masazhatore

  Hostel Elior kerkon te punesoje masazhatore femer me eksperience.
  mundesisht te dije gjuhe te huaj.

  Paga me perqindje, eshte 60% hosteli 40% masazhatorja.

  Orari i punes 10:00-18:00.

  Te...
 7. Njoftimi: Human

  nga elior&s

  Human

  HUMAN

  Ne Human Fashion do te gjeni brande Italiane, Greke, Spanjolle dhe Gjermane.

  Digel
  Pikolinos
  Martinelli
  Tamaris
  Keddo
  Milestone
 8. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion

  Jemi kompani, blejme prona, apartamente, dyqane, etj me cmim okazion. Te gjithe ata te interesuar per te shitur pronat e tyre ne kohe te shpejt sepse ju duhen leke cash ne ofrojme blerje te...
 9. Tirane, jap me qera garsonier Kati 0, 26 m² 30.000 Leke (Ne fillim te Rruges Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Ne fillim te Rruges Myslym Shyri

  Jepet Garzoniere me qera ne fillim te Rruges Myslym Shyri. Garzonieria eshte 26 m2, kati i pare ne nje pallat te vjeter. Eshte e mobiluar me pajisje...
 10. Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 34 m² 500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera garzoniere 34 m2, e perbere nga dhome, aneks, koridor, banjo. E pajisur me te gjitha pajisjet, tv, frigorifer, wifi, ac etj.

  Cmimi 500 euro.

  Cel. :...
 11. Vlore, shes Vile 448 m² 150.000 Euro (Ne qender te Vlores)

  ​Zona/Rruga : Ne qender te Vlores

  Shitet Vile 4-kateshe ne Qender te Vlores 155 m2 trualli dhe 448 ndertesa.
  Objekti eshte i pershtatshem per tu kthyer ne hotel. (Me hipotek).

  Ose Nderohet me...
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 76 m² 600 Euro (Shyqyri Berxolli)

  Zona/Rruga : Shyqyri Berxolli

  Jap me qera apartament ne qender te Posta Shqiptare. Aparatamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, koridor, sallon, aneks, banje, depo.
  Eshte i mobiluar mire, me...
 13. Qerret, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 66 m² 60.000 Euro (Rezidenca Diell Qerret)

  Zona/Rruga : Rezidenca Diell Qerret

  Shes apartament 1+1 (dhome gjumi, sallon, aneks, banje, ballkon) 66 m2, te mobiluar totalishit, ne Qerret, Kavaje ne rezidencen Diell.
  Apartmenti ndodhet ne...
 14. Tirane, - Shes Manekin (Femer)

  Shes manekin (Femer).

  10,000 leke/copa.

  Cel. : 0693799313
 15. Tirane, shes Karige dhe Tavolina 3.000 Leke

  Shes karige druri 20 cope/3000 lek copa.
  Bazament Tavoline Restoranti 6000 leke/copa.

  Cel. : 0693799313
 16. Tirane, ofroj vend pune part time Recepsioniste

  Ofroj vend pune part-time recepsioniste (Femer) ne nje hotel te vogel ne qender te tiranes.

  Pune do jete vetem te djelen nga ora 19:00 deri ne 07:00 ne mengjes.

  Pagesa eshte 1500 leke per cdo...
 17. Tirane, - Sherbim Avokatie/ Konsulenca Juridike

  Studio Avokatie "Elior&S" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie.
  Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si prsh: Civile, Penale, Administrative, Familjare.
  Ceshtjen...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17