WebCall Alesio-Alesio RoiData HP

kėrko:

Type: Posts; User: ChooseBalkans; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune sanitare

  Ofrojme vend pune sanitare per hotel,per dhoma me qera ditore .
  Aftesi te mira komunikuese
  Eksperienca ne hotel perben avantazh.
  Orari 09:00-17:00
  Nje dite pushimi ne jave (jo e shtune jo e diele...
 2. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Ofrojme vend pune sanitare per sanitare hotelerie,per dhoma me qera ditore .
  Aftesi te mira komunikuese
  Eksperienca ne hotel perben avantazh.
  Orari 09:00-17:00
  Nje dite pushimi ne jave (jo e...
 3. Tirane, ofrohet vend pune Finance Specialist Job Position

  Finance Specialist

  Job Overview

  Come work at Choose Balkans, one of the leading companies in tourism industry in the region. We are looking to hire an experienced Finance Specialist to join our...
 4. Tirane, ofrohet vend pune Sales and Accommodations Coordinator - Cel: 0698801181

  Become part of our team
  APPLY NOW

  Sales and Accommodations Coordinator ,

  Our team is expanding

  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business...
 5. Tirane, Ofrohet vend pune si Shofer/drejtues mjeti

  Ofrohet vend pune si Shofer/drejtues mjeti i cili duhet te jete ne dispozicion te nevojave te kompanise per levizjen e klienteve te huaj, makinave te kompanise dhe materialeve.
  Kandidati duhet te...
 6. Tirane, ofrohet vend pune Sales and Accommodations Coordinator, tel 0698801181

  Become part of our team
  APPLY NOW

  Sales and Accommodations Coordinator

  Our team is expanding

  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business...
 7. Apartamente me qera ditore pranė stadiumit Air Albania

  Jepen apartamente me qera ditore nė Tirane prane stadiumit Air Albania godina e Ambasador 3, me cmim 8000 - 12000Lekė/nata.
  Ambientet janė komode, me mobilje moderne dhe tė pajisura me tė gjitha...
 8. Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė

  Apartament me qira / qera ditore nė Tiranė
  Daily rental apartments in Tirana

  -Rezervoni nė: 069 88 011 81 .

  Aparamente me qera ditore nė Tiranė,
  Apartamentet janė totalisht tė mobiluara...
 9. Dhoma me qera ditore pranė qendrės sė Tiranės.

  Jepen dhoma me qera ditore nė qėndėr tė Tiranės me 3000 - 5300 Lekė/nata ose 25 - 43 Euro/nata.

  Ambientet janė komode, me mobilje moderne dhe tė pajisura me tė gjitha kushtet e nevojshme;...
 10. Garsoniere me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės

  Garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej.
  Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake.
  Cmimet variojne 3500 - 4000...
 11. Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 5, 24 m² 3.800 Leke (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri.

  Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, ne Myslym Shyri. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake....
 12. Apartamente me qera ditore prane qendres se Tiranes.

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=709139&d=1586762903

  Jepen apartamente me qera ditore nė Tiranė, pranė qėndrės.
  Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te...
 13. Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 5, 25 m² 3.800 Leke

  Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet...
 14. Dhoma me qera ditore pranė qendres se Tiranės.

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=709059&d=1586677587

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata.

  Ambientet jane komode,...
 15. Tirane, jepet me qera garsonier Kati 2, 25 m² 5.600 Leke (Reshit Collaku)

  Zona/Rruga : Reshit Collaku.

  Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner,...
 16. Apartamente me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės.

  Jepen apartamente me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės.
  Ambientet janė komode, me mobilje moderne dhe tė pajisura me tė gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj.
  ...
 17. Tirane, jap me qera dhome Kati 11, 30 m² 3.000 Leke (Sheshi Skenderbej)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=691040&d=1581085906

  Zona/Rruga : Sheshi Skenderbej

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43...
 18. Apartamente me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės.

  Jepen apartamente me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės.

  Ambientet janė komode, me mobilje moderne dhe tė pajisura me tė gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj.
  ...
 19. Garsoniere me qera pranė qėndrės sė Tiranės

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=708960&d=1586587926

  Garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej.
  Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore...
 20. Tirane, jap me qera garsonier Kati 5, 40 m² 3.500 Leke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=677434&d=1578479093

  Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej.
  Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre...
 21. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 45 m² 4.500 Leke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=676822&d=1578319280

  Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne
  dhe te pajisura me te...
 22. Garsoniere me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės

  Garsoniere me qira ditore nė Tiranė, pranė Sheshit Skėnderbej.
  Akomodimet janė komode, tė mobiluara nė mėnyrė bashkėkohore dhe me pajisje funksionale elektroshtėpiake.
  Ēmimet variojne 3500 - 4000...
 23. Tirane, ofrohet vend pune Sanitare per dhoma me qera ditore - 0682096990

  Ofrojme vend pune sanitare per sanitare hotelie, per dhoma me qera ditore.
  Aftesi te mira komunikuese
  Eksperienca ne hotel perben avantazh.
  Orari 09:00-17:00
  Nje dite pushimi ne jave (jo e...
 24. Apart-hotel Quality Coordinator

  Become part of our team

  APPLY NOW
  Apart-hotel Quality Coordinator
  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business Administration? Are you...
 25. Garsoniere me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės.

  Garsoniere me qira ditore nė Tiranė, pranė Sheshit Skėnderbej.
  Akomodimet janė komode, tė mobiluara nė mėnyrė bashkėkohore dhe me pajisje funksionale elektroshtėpiake.
  Ēmimet variojne 3500 - 4000...
 26. Tirane, ofroj vend pune Apart-hotel Managing/Sales

  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Hospitality, Tourism, Marketing, and Business Administration? Are you experienced in hospitality and looking for a fresh challenge? Then, we...
 27. Njoftimi: Receptionist

  nga ChooseBalkans

  Receptionist

  Become part of our team
  APPLY NOW
  Customer Service and Sales Representative
  Our team is expanding
  ++You have a bachelor’s degree in Marketing, Tourism, Business Administration, and Hospitality?...
 28. Tirane, ofrohet vend pune Hospitality Specialist

  Become part of our team
  APPLY NOW
  Our team is expanding


  ++ You have a bachelor’s degree in Marketing, Tourism, Business Administration, Hospitality? You have excellent communication skills,...
Trego rezultatin 1 deri 28 nga 29