970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Marku_it; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pėr Agjensitė e Transportit tė Udhėtarėve

  Njė shėrbim pėr Agjensitė e Transportit tė Udhėtarėve

  Ju mund tė pėrdorni QR Code pėr tė gjitha stacionet e linjės suaj
  si nė shėmbullin qė do tė shikoni pasi tė skanoni imazhin e paraqitur.
  ...
 2. Per Agjensite e Transportit te Udhetareve

  Njė shėrbim pėr Agjensitė e Transportit tė Udhėtarėve

  Ju mund tė pėrdorni QR Code pėr tė gjitha stacionet e linjės suaj
  si nė shėmbullin qė do tė shikoni pasi tė skanoni imazhin e paraqitur.
  ...
 3. Infrastrurė on line pėr studio televizive, organizatorė tė festave dhe konkurseve etj

  Pėr studio televizive,pėr organizatorė tė festave dhe konkurseve etj
  ofrohem pėr bashkėpunim duke siguruar infrastrurėn on line si nė
  shėmbujt qė paraqes kėtu.
  Mund tė mė kontaktoni edhe...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3