970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 60 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Bosnje 99 Euro

  SARAJEVE – MOSTAR – MEDJUGORE — Hotel Hollywood 4 –– 3 Ditė (2 Netė) 1, 15, Tetor


  VIZITOJME
  Sarajeve
  Mostar
  Medjugore
  Ujevarat e Kravices

  .
 2. Tirane, ofroj City-tour Bosnje 60 Euro

  MEDJUGORE — UJEVARAT E KRAVICES — MOSTAR –– 2 Ditė (1 Natė) Nisje 25, Shtator / 2, 9, 16, Tetor


  VIZITOJME
  Mostar
  Medjugore
  Ujevarat e Kravices

  .
 3. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 139 Euro

  BREGDETI DALMAT — PARKU KRKA — Hotel Vodice Spa 4 –– 3 Ditė (2 Netė) Nisje 8, 15, Tetor


  VIZITOJME
  Parku KRKA
  Split
  Zadar
  Vodice
  Trogir
  Shibenik
 4. Tirane, ofroj City-tour Spanje 349 Euro

  Vjeshte ne BARCELONE — 5 Dite (4 Nete) Nisje 5, 12, 19 Tetor


  .
  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTMEMUAJI TETOR
  Nisje 5 Tetor — 5 Dite (4 Nate) — Cmimi 349€
  Nisje 12 Tetor — 5...
 5. Tirane, ofroj City-tour Turqi 229 Euro

  #KAPADOKIA #IZMIR #PAMUKALE STAMBOLL https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.png
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png Nisje: 9 Tetor - 8 Dite...
 6. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL udhetim me guidė me Avion 199 Euro

  STAMBOLL udhetim me guidė me Avion
  Nisja: 1 ; 8 ; 15 ; 22 Tetor 3 Dite / 199€
  Nisja: 2 ; 9 ; 16 ; 23 Tetor 4 Dite / 229€

  Ne kete udhetim do vizitoni: Xhamia Blu, Kisha e Shen Sofise,...
 7. Tirane, ofroj City-tour 95 Euro

  HOTEL SPLENDID RESORT 5*, #Budva
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f30a.png 95 Euro Nata/P + 2 Femije Falas

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t10/1/16/1f349.png Te...
 8. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 79 Euro

  IBEROSTAR BELLEVUE 4* Budva All Inclusive
  Nisje: Deri 19 Shtator https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png 79 € Nata
  Nisje: 20 Shtator - 3 Tetor...
 9. Tirane, ofroj City-tour Dubai 599 Euro

  DUBAI Grupe te Konfirmuara

  Hoteli qe kemi zgjedhur per ju Radisson Blu Hotel Canal View 5*

  Fluturime direkte! Nisja date 22 & 25 Shtator 5 Ditė 599€

  Nė ēmim pėrfshihet :
  1- Biletat e...
 10. Tirane, ofroj Shqiperi Fundjavė nė Korçë - Pėrmet 2 ditë duk 6.200 Leke

  Fundjavė nė Korçë - Pėrmet 2 ditë duke filluar nga 6200 Lekė! https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.pngHotel...
 11. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 6.200 Leke

  Fundjavė nė #Korçë-#Pėrmet 2 ditë duke filluar nga 6200 Lekė/P! ☀️🍃

  Datat e nisjes: 18, 25 Shtator

  Akomodimi tek Hotel Koçibelli 4* Pool & Spa (Nė qendër të qytetit të Korçës)
  ...
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt RIXOS SHARM EL SHEIKH 5* 🐚Ēmimi 974 € 974 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f3d6.png RIXOS SHARM EL SHEIKH 5*
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f41a.pngĒmimi 974 €/personi...
 13. Tirane, ofroj City-tour Turqi 89 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f54c.pngSTAMBOLL 89€ 16 SHTATOR
  (10 VENDET E FUNDIT)
  Nisja: date 16 Shtator ​ 4 Dite 89€

  Nisjet e radhes : 23, 30 Shtator  ...
 14. Tirane, ofroj City-tour 219 Euro

  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t8/1/16/1f341.png Stamboll me Guidė 4 DITĖ
  https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f6e9.png 30 Shtator, 7, 14, 21 Tetor, €219

  Nė pagesė...
 15. Tirane, ofroj City-tour Turqi Cappadocia Stamboll 4 Ditė 339 € 339 Euro

  Cappadocia Stamboll 4 Ditė 339 €
  CAPPADOCIA STAMBOLL 4 Ditė 339 €/p
  Nisje datė 24 Shtator & 8 Tetor

  Nė ēmim pėrfshihet :
  – Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranė Stamboll – Kayseri...
 16. Tirane, ofroj ju ofron konsulence dhe asistence per ap 10.000 Leke

  Sole Travel & Tours,ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:#Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi, #Punesimi, #Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:#Ambasada...
 17. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D 40 Euro

  Bileta Avioni duke filluar nga 30€ me nisje
  direkt nga Tirana

  OFerta momentale...

  Tirane-Ankona 30€
  Tirane-Rome 30€
  Tirane-Pescara 30€
  Tirane-Genoa 30€
  Tirane-Koln 30€
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 549 Euro

  ​ #ANTALYA #PAMUKALE & #STAMBOLL
  7 DITĖ ALL INCLUSIVE 549 €/P

  17 - 23 SHTATOR
  18- 24 SHTATOR

  Fluturimi Direkt Tirane Antalya

  Nisja nė orėn 04.30. Mbrritja nė Antalya nė orėn...
 19. Tirane, ofroj City-tour Turqi 199 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL

  Dita e Parė: Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta para nisjes sė avionit.
  Fluturimi pėr nė Stamboll.
  Nisja nė 03.15 te mengjesit. Mbrritja nė...
 20. Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL SELANIK 129 Euro

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Selanik. Sistemimi nė Hotel.
  ...
 21. Tirane, ofroj City-tour Dubai 1.199 Euro

  TUR NĖ DUBAI DHE ABU DHABI - PLAZH NĖ ZANZIBAR

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Paraqitja ne Check in 2 ore para nisjes dhe njohja me Guiden. Fluturimi Direkt Tiranė - Dubai. Nisja nga Tirana nė...
 22. Tirane, ofroj Itali 50 Euro

  Bileta autobuzi, drejt ITALISE..
  #Alessandria
  #Asti
  #Bergamo
  #Brescia
  #Milano
  #Padova
  #Rovato
  T#orino
  Trevizo
 23. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 129 Euro

  5 Ditė Plazh Sarandė Ksamil 129 €Posted On Posted OnJune 25, 2021By Admin
  Sarandė, Gjirokastėr, Syri i Kaltėr , Butrint, Kalaja e Lėkursit , KsamilNISJET: 4, 8 , 12, 16, 20 Shtator 129 Euro
  ...
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 89 Euro

  Sarandė – Ksamil 3 Ditė 89 €Posted On Posted OnApril 14, 2021By Admin
  Plazh nė Sarandė, Ksamil, Lundrim me Yacht nė Krorėz e KakomeHotel Dorchester 4*
  Ēmimi 89 €/p me mengjes
  Nisje datė : 27 ...
 25. Tirane, ofroj City-tour Bosnje 139 Euro

  VJESHTĖ NĖ ZAGREB, SARAJEVĖ 16, 23 dhe 30 SHTATOR

  DETAJET E TURIT


  Dita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i...
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Kroaci 8 dite 542 Euro

  IBEROSTAR HERCEG NOV

  All inclusive cmimi per person 542 euro 7 nete/8 dite

  transporti i perfshire

  nisemi me 1 shtator

  eja dhe ti! :)
 27. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi 7.500 Leke

  Fundjave ne Valbone https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.pnghttps://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png Lundrim me Traget...
 28. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 139 Euro

  Bregdeti Dalmat - Parku KRKA

  Nisje 17, 24 Shtator ― 3 Dite (2 nete) ― Cmimi 139€》Nisje 8, 15 Tetor ― 3 Dite (2 nete) ― Cmimi 139€
  Akomodimi per Dy nete ne hotel 4 yje lluks ne Vodice, qender...
 29. Turqi, oferte Pakete ne bregdet Turqi 199 Euro

  STAMBOLL udhetim me guidė me Avion
  Nisja: 10 ; 17 Shtator 3 Dite / 199€
  Nisja: 3 ; 11 ; 18 ; 24 Shtator 4 Dite / 219€

  Perfshihet:
  Fluturimi nga Tirana Bagazhe te Plota
  Transfertat dhe...
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi CAPPADOCIA PAMUKALE IZMIR STAMBOLL 8 Di

  CAPPADOCIA PAMUKALE IZMIR STAMBOLL 8 Ditė 299€

  Udhėtim 8 ditor 4 Shtator 299 €

  Nė ēmim pėrfshihet:
  1. Udhėtim me autobus komod.
  2. Akomodimi nė hotele me 4 ose 5 yje me mėngjes.
  3. Guidė nė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1800
Faqja 1 nga 60 1 2 3 4