HP-Neptun-jobs

kėrko:

Type: Posts; User: ttbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Kallam origjinal B-Square Surfing 3200 Leke

  Shes kallam B-Square Multi-x 420 per metoden e peshkimit Surfing.Eshte original shume pak i perdorur.

  Shitet per mosperdorim.


  Cmimi 3200 leke te reja Ky cmim eshte deri me 1 Tetor dhe i...
 2. Tirane, shes Kallam peshkimi Daiwa spining 50 Euro

  Shes kallam peshkimi Daiwa spining .Eshte ne gjendje speciale,e lehte dhe shume sensibel

  Cmimi 50 Euro .Ky cmim eshte deri me 1 Tetor,dhe i diskutueshem.
  E mirepres edhe oferten tuaj ,mos...
 3. Tirane, shes Smartphone Alcatel Alcatel 1 4.800 Leke

  Shitet Alcatel 1, Ekran 5 inch, 4GLte, 16GbRom, Gb Ram, 2000MAh Bateri.
  Eshte i ri ne kuti ,i pa perdorur fare.

  Cmimi 4800 Lek te reja.

  Kontakt: Vetem me mesazh ne Whatsupp 0686261441.
 4. Tirane, shes Kellef Kitareje 1400 Leke

  Shes kellef kitareje pothuajse i pa perdorur,,dhe ne gjendje shume te mire. Permasat jane ....Gjatesia afersisht 150cm dhe gjersia afersisht 50cm...Cmimi eshte i diskutueshem.. ...
 5. Tirane, shes dyqan Kati 2, 80m2+15 m²ambient perbashket 251.000 Euro (Tek Selvija Qendra biznesit)

  Zona/Rruga : Tek Selvija Qendra bisnesit Shitet tek Selvija tek univesiteti Aldent me pamje totale nga rruga Dyqan 80 m2 ambient i brendshem, plus 15m2 ambjent i perbashket .Pasurite jane me...
 6. Tirane, shes Tigan me 2 kapeke 2.500 Leke

  Shes tigan me 2 kapake shume praktik per te pjekur biftek ,peshk ,fruta deti etj.

  Cmimi 2500 lek te reja

  Kontakt: 0682094747
 7. Tirane, shes Bluetoouth carkit multipoint 1.300 Leke

  Shes bluetooth carkit per makina.Eshte shume praktike per bisedat kur jeni ne makine per te mos perdorur celularin.Eshte e re ne kuti e pa hapur fare dhe eshte blere ne Bruksel.

  Cliko ketu per te...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7