500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: aparatfotografikprofesional; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, Shes Aparat fotografik Canon 320 Euro

    Shes Aparat fotografik profesional ne gjendje te shkelqyer si i ri me opsion WI-FI dhe Remote Control
    Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm IS II Lens + Battery Charger +32 GB SD card + Camera lens glass...
  2. Tirane, shes Aparat Fotografik Canon 320 Euro

    Shes Aparat fotografik profesional ne gjendje te shkelqyer si i ri me opsion WI-FI dhe Remote Control
    Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm IS II Lens + Battery Charger +32 GB SD card + Camera lens glass...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2