Shiko Profilin: Studio Ligjore TIVARI - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
  • Studio Ligjore TIVARI's Avatar
    08.01.2023, 17:33
    Studio Ligjore Tivari po zgjerohet dhe kėrkon tė punėsojė: Asistente Zyre. Kriteret pėr aplikuesit: 1. Tė kenė arsim tė lartė, dega ekonomik, biznes ose shkenca sociale. 2. Tė jenė njohės tė gjuhėve Anglisht dhe Italisht niveli C1. 3. Tė jenė tė komunikueshėm. Personat e interesuar tė dėrgojnė CV me foto nė: info@studioligjore.al =AZXiN_ySfxrpUQjOer3CYrFZtqv47lCEjPVnmCWZHG6DubctY8w3NwFxZ1MbAN8w5ETnSZ0jkQNUr_BX4zlDYjGg2flhTw2FU6zNV6Q-b7HjTFMFwFnWWI673v2ZEOOXehcMFKDzYZ1IqBOUmSkrHcpstB-jUsWBEt0Ic5IxN5TTNWgUrH8R6G7qn4pDIrRQSYf9pkVuHkknxUVWmqKxx9mW&__tn__=*NK-R"]#wearehiring =AZXiN_ySfxrpUQjOer3CYrFZtqv47lCEjPVnmCWZHG6DubctY8w3NwFxZ1MbAN8w5ETnSZ0jkQNUr_BX4zlDYjGg2flhTw2FU6zNV6Q-b7HjTFMFwFnWWI673v2ZEOOXehcMFKDzYZ1IqBOUmSkrHcpstB-jUsWBEt0Ic5IxN5TTNWgUrH8R6G7qn4pDIrRQSYf9pkVuHkknxUVWmqKxx9mW&__tn__=*NK-R"]#vendpune =AZXiN_ySfxrpUQjOer3CYrFZtqv47lCEjPVnmCWZHG6DubctY8w3NwFxZ1MbAN8w5ETnSZ0jkQNUr_BX4zlDYjGg2flhTw2FU6zNV6Q-b7HjTFMFwFnWWI673v2ZEOOXehcMFKDzYZ1IqBOUmSkrHcpstB-jUsWBEt0Ic5IxN5TTNWgUrH8R6G7qn4pDIrRQSYf9pkVuHkknxUVWmqKxx9mW&__tn__=*NK-R"]#njoftimepune =AZXiN_ySfxrpUQjOer3CYrFZtqv47lCEjPVnmCWZHG6DubctY8w3NwFxZ1MbAN8w5ETnSZ0jkQNUr_BX4zlDYjGg2flhTw2FU6zNV6Q-b7HjTFMFwFnWWI673v2ZEOOXehcMFKDzYZ1IqBOUmSkrHcpstB-jUsWBEt0Ic5IxN5TTNWgUrH8R6G7qn4pDIrRQSYf9pkVuHkknxUVWmqKxx9mW&__tn__=*NK-R"]#asistentzyre =AZXiN_ySfxrpUQjOer3CYrFZtqv47lCEjPVnmCWZHG6DubctY8w3NwFxZ1MbAN8w5ETnSZ0jkQNUr_BX4zlDYjGg2flhTw2FU6zNV6Q-b7HjTFMFwFnWWI673v2ZEOOXehcMFKDzYZ1IqBOUmSkrHcpstB-jUsWBEt0Ic5IxN5TTNWgUrH8R6G7qn4pDIrRQSYf9pkVuHkknxUVWmqKxx9mW&__tn__=*NK-R"]#studioligjoretivari Cel. : +355684055889
No More Results
About Studio Ligjore TIVARI
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Studio Ligjore TIVARI
Celular/Mobil:
+355684055889
Adresa:
L.2, rruga Sulejman Kadiu, pranė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Durrės
Telefon:
+355684055889
Fax:
+35552227085
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime juridike
Specifikat/Specializimi:
Konsulencė Juridike.
Konsulencė ligjore nė disa gjuhė tė huaja.
Pėrfaqėsim, mbrojtje apo ēdo lloj konsulence ligjore edhe nė gjuhėn Angleze, Italiane dhe Turke.
Pėrfaqėsim ligjor dhe avokati.
Hartim te dokumentacionit ligjor tė tė gjitha fushave tė lejuara nė ushtrimin e profesionit tė avokatit.
Pėrgatitje te kėrkesė padive ose kėrkesave gjatė proēedimit penal, si dhe te kėrkesave ankimore, rekurseve kundėr vendimeve gjyqėsore, atyre tė organit tė Prokurorisė, Arbitrazhit ose tė organeve tė administratės publike si dhe ēdo organizmi nė tė cilin aderon Republika e Shqipėrisė.
Pėrgatitje te ankesave dhe te kėrkesave tė personave fizik ose juridik.
Pėrpilim i akteve qė i nėnshtrohen veprimeve noteriale.
Hartimi te dokumentacionit ligjor tė tė gjitha fushave tė lejuara nė ushtrimin e profesionit tė avokatit.
Pėrpilim te akteve qė i nėnshtrohen veprimeve noteriale.
Prania si mbrojtės nė kohėn e shoqėrimit, ndalimit, arrestimit, gjatė proēesit tė hetimit, shqyrtimit gjyqėsor tė personave nė ēėshtjet penale.
Pėrfaqėsim te personave fizik ose juridik nė ēėshtjet civile dhe administrative, nė Gjykatė, nė Arbitrazh dhe nė organe tė tjera tė administratės publike.
Veprime tė
Kodi postal:
2001
NIPT:
L21305507U

kartvizita

Edit Value


Lagja Nr.2, Rr. "Sulejman Kadiu",
prane Gjykates Rrethit Gjyqsor Durres - Shqiperi
+355 68 40 55 889 | info@studioligjore.al
www.studioligjore.al | www.lawfirmalbania.com


Home Page
http://www.studioligjore.info
Njoftime
7