Shiko Profilin: Roefix - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
No Recent Activity
About Roefix
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
RÖFIX Sh.p.k.
Adresa:
Tapizė-1504 Nikėl, Km. i 12-tė Tiranė - Fushė-Krujė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Kompania austriake RÖFIX Sh.p.k, lider nė tregun europian dhe atė shqiptar nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit, e themeluar prej vitit 2005 nė Shqipėri

kartvizita

Edit Value


Tapizė-1504 Nikėl,
Km. i 12-tė Tiranė - Fushė-Krujė

Home Page
https://www.roefix.al
Njoftime
29