Shiko Profilin: Real Estate "INF 93" - www.njoftime.com
970 HP gjej pune premium
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  29.09.2022, 15:19
  Zona/Rruga : Rruga Don Bosko Shumė pranė qendrės sė Tiranės, afėr institucioneve arsimore, shoqėrore dhe tregtare nė njė nga zonat mė tė preferuara edhe mė tė kėrkuara tė Tiranės.Rezidenca mė e re e banimit “Fiori di Bosco” do tė ofrojė shėrbime tė ndryshme, gjelbėrim tė bimėsive tė ndryshme, ambiente rekreative pėr fėmijėt, parkim, fusha sporti etj.Godina ka 9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 1 kat parkimi. Objekti do tė ofrojė cilėsi tė lartė ndėrtimi, 2 ashensore, fasade tė ventiluar me pllakė, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirėmbajtje 24 orė, etj. Apartamenti ėshtė i mirėorganizuar, me rifinitura cilėsore dhe me pamje shumė tė mirė tė zones. Apartament i ri nė shitje 2+1 me siperfaqe neto 94.2 m2 (104.5 m2 bruto) pozicionohet nė katin e 4 nga toka, me orientimin veri-perendim. Organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrėnie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njėri me dritare) dhe njė ballkon. Me certifikate pronesie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-kompleksin-fiori-di-bosco-rruga-don-bosko Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  26.09.2022, 11:55
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit Dyqan nė shitje, i cili ndodhet nė njė zonė rezidenciale ku kryesisht janė tė ndėrtuara vila dhe ndėrtesa tė ulta, dhe me kerkese te lart per ushtrim biznesi. Ndodhet pranė disa fakulteteve si Universiteti “Luarasi”, “Histori-Filologji”, afer qytetit “Studenti”, stadiumit “Air Albania” dhe me akses direkt ne rrugen e “Elbasanit” e cila te krijon lehtėsi lidhjeje me qendren dhe Parkun e Liqenit. Ka pranė nje rrjet te mirefillte tė institucioneve arsimore-shoqėrore, shteterore, supermarkete, qendra mjeksore, kopshte, cerdhe, sherbime tė ndryshme etj.Prona ndodhet nė njė godinė me administrim shumė tė mirė. Ka rifinitura shumė tė mira dhe me sistem kondicionimi. Dyqan nė shitje me sipėrfaqe 107.78 m2, ndodhet nė katin -1 nė tė cilin zbret nėpėrmjet shkallėve tek veranda, e cila ėshtė e shfrytėzueshme. Ėshtė e gjitha open space + 1 tualet. Ėshtė i pėrshtatshem pėr klinikė mjeksore, palestėr, lokal, dyqan etj. Me certifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shitje/rruga-e-elbasanit-prane-ambasades-amerikane Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  23.09.2022, 11:31
  Zona/Rruga : Rruga Andon Zako Cajupi Dyqan gjysem bodrum nė shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės, buzė rruges kryesore, me njė shikueshmėri shumė tė lartė, fare prane me zonen e Bllokut dhe vetem 50 m nga Unaza e Vogel e Tiranes. Zona nė fjalė ėshtė nje zone elitare, nga mė te kerkuarat per dyqane pasi aty ka lėvizje kėmbėsorėsh e mjetesh dhe nga ana tjetėr ėshtė zonė ku ka shume aktivitete biznesi pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun dhe afer me Gjykaten e Tiranes.Dyqani nė shitje me sipėrfaqe totale 32 m2, gjysem bodrum, me dy hyrje, nga rruga kryesore si dhe nga mbrapa nderteses. Pėrbėhet nga 1 ambient, korridor dhe tualet. Eshte i rikonsruktuar, rifiniturat janė shumė tė mira dhe i pajisur dhe me sistem kondicionimi. Ambienti ėshtė i pėrshtatshėm pėr zyre dhe aktivitete tė tjera biznesi. Aktualisht i dhene me qira. Me certifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shitje/rruga-andon-zako-cajupi-afer-zones-se-bllokut Cel. : +355672043899
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  19.09.2022, 10:06
  Zona/Rruga : Rruga Abdyl Frasheri Ambient zyrash pėr shitje, me njė vendodhje eskluzive strategjike e cila ka kėrkesė tė lartė pėr ushtrim aktiviteti biznesi. Ndodhet te ish-Blloku, fare prane rruges "Ibrahim Rugova", bulevardit "Deshmoret e Kombit", 5 minuta nga Kryeministria, Presidenca dhe institucione tė tjera tė rendėsishme. Afer Parkut te Liqenit, qendres dhe prane disa institucioneve arsimore, shoqėrore, tregtare etj., njė nga zonat mė tė kerkuara tė Tiranės. Ambienti i zyrave ėshtė i sapo investuar, me hyrje tė dedikuar dhe ndodhet nė njė godinė me ashensor e me rifinitura shumė tė mira. Ambient zyrash pėr shitje me sipėrfaqe tė bollshme prej 826 m2 neto (887 m2 bruto), pozicionohet nė katin e 2 dhe 3-te, me orientimin jug-lindje-perėndim-veri gjė tė cilin e bėn tė ndricuar gjate gjithe kohes dhe me pamje te bukur te zones. Mundėsi shumė e mire investimi me qira tė garantuar 12,400 Euro/muaj deri nė Gusht 2025. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente-biznesi/ne-shitje/rruga-abdyl-frasheri-prane-librit-universitar-0 Cel. : *+355696054036‬
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
123