Shiko Profilin: Real Estate "INF 93" - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  30.11.2022, 11:12
  Zona/Rruga : Rruga Qemal Stafa Apartament 2+1 nė shitje, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, vetem 300 m nga Sheshi “Skenderbej”, shume afer “Pazarit tė ri”, afer Prokurorise sė Pergjithshme, Ambulances Qendrore, nė njė zone shume te mire. Ka akses shumė tė lehtė pėr nė qendėr, nė rrugen e “Barrikadave", nė unazen e vogel dhe “Bulevardi Zogu I” etj. Zona nė tė cilen ndodhet prona, ka njė rrjet tė mirėfilltė shtetėror, shėndetėsor, arsimor, shoqėror dhe tregtar. Njė nga zonat mė tė njohura dhe tė kėrkuara tė Tiranės pėr banim dhe pėr investim. Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj. Apartmenti ndodhet nė njė godinė 12 katshe me 2 ashensor dhe me administrim te mire. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-qemal-stafa-prane-qendres Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  22.11.2022, 10:11
  Zona/Rruga : Rruga Haxhi Dalliu RRUGA “HAXHI DALLIU” Apartament 3+1 nė shitje, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė brenda unazes sė vogėl, fare pranė Bulevardit “Zogu I” dhe vetėm 10 minuta ecje nga qendra e Tiranės. Ka afėr disa institucione arsimore, shoqėrore, tregtare dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė, nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės. Prona ndodhet nė njė pallat cilesor, me administrim tė mire, dy ashensor, parkime poshte godines si dhe me sistem sigurie me kamera. Apartamenti ofron ndricim natyral, rifinitura cilėsore dhe pamje tė bukur. Apartament nė shitje 3+1 me sipėrfaqe neto 96.4 m2 (105 m2 bruto), kati i pestė me orientimin veri-perėndim. Organizohet nga ambienti i ndenjės + kuzhinė + ngrėnie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet dhe nje parkim nė katin -2 me cmimin 15,000 euro Me certifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-prokurorise-se-tiranes Cel. : +355672043899
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  21.11.2022, 15:12
  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali Apartament dubleks 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, sic ėshtė Blloku. Afėr si me qendrėn e Tiranes ashtu dhe me Parkun e Madh tė Liqenit Artificial, fare pranė stadiumit “Selman Stermasi”, Unaza e vogel etj. Vetėm 5 minuta nga Kryeministria, dhe afėr disa institucioneve shtetėrore, arsimore, shoqėrore, tregtare si dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė. Zona ėshtė mjaft tėrheqėse dhe njė nga mė tė preferuarat pėr tė jetuar. Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, ristorante, qendra mjeksore etj. Prona ndodhet nė njė godinė te vogel private 5 katshe, me punime shumė tė mira, fasade tė ribėrė nė 2021 dhe me njė komunitet tė vogėl prej 5 familjesh. Nė godine pritet te vendoset dhe ashensori pėr tė cilin ėshtė miratuar leja nga bashkia. Dubleksi ėshtė mjaft i organizuar dhe me hapėsira tė bollshme. Ofron rifinitura shumė tė mira, pasi cdo gjė ėshtė rikonstrukturuar sė fundmi 2022. Ka sistem kondicionimi tavanor VRF, parket druri cilėsor, oxhak funksional me dru, dritaret plastike me grila, hidrosanitaret nga mė tė mirat, mobilimi i gjithi i ri shumė cilėsor, bashkėkohor etj. Apartament dubleks nė shitje 3+1 me sipėrfaqe totale 289 m2. Me ēertifikate pronesie. Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-ismail-qemali-bllok Cel. : *+355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  21.11.2022, 14:52
  Zona/Rruga : Rruga Hoxha Tahsim RRUGA “HOXHA TAHSIM” Shitet garsoniere, e cila ndodhet fare pranė qendrės sė kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri, qė i ka dhėnė mjaft jetė kėsaj zone, duke e gjallėruar jashtė mase, me vendas dhe sidomos turistė tė huaj. Zona ėshtė e organizuar shumė mirė dhe aty gjendet njė rrjet i rregullt shoqėror, tregtar, arsimor e shėndetėsor, me rrugė nga tė katėr anėt, qė tė nxjerrin shumė lehtė si nė qendėr edhe nė unazė. Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj.Prona ndodhet nė njė godinė ekzistuese te rikonstruktuar me ashensor. Pallati ėshtė 5 kate, me punime te mira dhe i veshur me sistem kapot.Garsonier nė shitje me sipėrfaqe neto 27.20 m2, kati 4 me orientimin perėndim. Organizohet nga salloni, kuzhine pak e vecuar + ngrėnie, tualeti dhe ballkoni. Garsoniera eshte mundesi shume e mire per investim, pasi zona eshte mjaft e kerkuar per apartamente me qira. Me ēertifikate pronesie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-pazarit-te-ri Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  16.11.2022, 11:53
  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji Dyqan nė shitje nė njė nga qendrat tregtare mė tė njohura tė kryeqytetit. Qėndra ndodhet nė njė kompleks rezidencial, pranė unazės sė Tiranės, nė rrugėn “5 Maji”. Ka afėr institucione arsimore, shoqėrore dhe tregtare, njė zone e preferuar pėr banim dhe biznes. Kompleksi ėshtė i pozicionuar nė njė nga zonat mė tė populluara tė Tiranės, me njė sipėrfaqe prej 26,000 m2, vetėm 2 km larg qendrės sė Tiranės. Krahas pjesės rezidenciale komode pėr banim, qendra ka njė strukturė tė veēantė arkitekturore, nė tė cilėn pėrfshihen ambiente tė ndryshme tregtare, shėrbimi, argėtimi, hapėsira parkimi i jashtėm dhe i brendshėm, hapėsira tė gjelbėruara pėr shplodhje, vėndi ideal pėr familjen dhe miqtė.Ka ambiente tė sistemuara dhe tė mirė organizuara, tė cilat garantojnė suksesin e biznesit tuaj. Dyqan ne shitje me sipėrfaqe 35.5 m2 neto (47 m2 bruto) kati dyte. Ka rifinitura shumė tė mira dhe i gatshem pėr ushtrim biznesi. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shitje/ne-qendren-tregtare-concord Cel. : +355672043899
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  11.11.2022, 11:47
  Zona/Rruga : Berzhite Tokė nė shitje me njė vendodhje shumė te mire, nė fshatin Berzhite, afėr lumit Erzen, fare pranė autostrades Tiranė – Elbasan, 5 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses te lehtė me tė gjitha zonat pėrreth dhe me Tiranen. Zona ofron infrastrukturė tė rregullt nė tė cilen pėrfshihen kategori banimi, sherbimi, bujqėsi etj.Toka ndodhet buzė rruges, ka formė tė rregullt drejtkendore tė sheshte dhe kufizohet nga lumi, rruga dytėsore e cila ėshtė e sapo shtruar dhe autostrada. Tokė nė shitje me sipėrfaqe totale 4160 m2 nga tė cilat 1200 m2 ėshtė serė. Sera ėshtė funksionale, me sistem vaditje, kabine elektrike dhe pusin.Toka ėshtė e pėrshtatshme pėr bujqėsi-prodhim, karburant, banim, bar-restorant etj. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitje/berzhite-5-min-nga-teg Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  08.11.2022, 15:27
  Zona/Rruga : Rruga Vaso Pasha Apartament 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afėr si me qendrėn ashtu dhe me Parkun e Madh tė Liqenit Artificial. Vetėm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranės dhe afėr disa institucioneve shtetėrore, arsimore, shoqėrore, tregtare si dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė. Zona ėshtė mjaft tėrheqėse dhe njė nga mė tė preferuarat pėr tė jetuar dhe ushtruar biznes. Apartament nė shitje 3+1 me sipėrfaqe neto 165.36 m2 (181.9 m2 bruto), kati i dytė banim, me orientimin perėndim-veri. Organizohet nga sallon i madh, ambient pėr kuzhinė + ngrėnie, depo, 3 dhoma, 2 tualete (njėri me dritare + lavanderi) dhe 2 ballkone. Shitet bosh.Ambienti mund tė pėrdoret pėr zyrė ose mund tė bėhen ndryshimet pėr ta kthyer nė apartament banimi me 3 dhoma gjumi sipas projektit fillestar. Shitet dhe 1 parkim i mbyllur nė katin -2 me cmimin 35,000 Euro Apartament + parkim = 430,000 EuroMe certifikatė pronėsie. Ne cmim eshte perfshire dhe nje tabele per reklame/biznes tek hyrja e pallatit. Per me shume informacion klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament-zyra-ambjente-biznesi/ne-shitje/prane-fakultetit-juridik-rruga-vaso-pasha Cel. : +355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  07.11.2022, 15:39
  Zona/Rruga : Rruga Elbasanit RRUGA E “ELBASANIT” Apartament 2+1 nė shitje, me njė vendodhje shumė tė mirė, nė njė ndėr zonat mė tė preferuara tė Tiranės, e cila karakterizohet nga qetėsia dhe ajri i paster qė ofron afėrsia me Parkun e madh tė Liqenit. Ka pranė njė rrjet tė mirėfilltė tė institucioneve shtetėrore, arsimore-shoqėrore, disa ambasada tė huaja dhe njė sėrė fakultetesh tė njohura si Universiteti “Luarasi”, “Histori-Filologji”, Eknomiku etj. Ka afer qytetin “Studenti”, stadiumin “Air Albania” dhe me akses direkt ne rrugen e “Elbasanit” e cila te krijon lehtėsi lidhjeje me qendren dhe zona tė tjera.Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, qendra mjeksore, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj. Apartament nė shitje 2+1 me sipėrfaqe neto 109.15 m2 (125.42 m2 bruto) kati i 5-tė nga toka, me orientimin lindje-jug-perėndim dhe me pamje tė bukur. Organizohet nga ambienti i ndenjės + kuzhinė + ngrėnie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njėri me dritare) dhe 2 ballkone. Me ēertifikatė pronėsie. Ka mundėsi parkimi me qira poshtė godines. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/perballe-ambasades-amerikane Cel. : *+355696054036‬
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
119