Shiko Profilin: Real Estate "INF 93" - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  25.01.2023, 14:19
  Zona/Rruga : Rruga Kosovareve “Lake View” ėshtė njė nga rezidencat e banimit mė tė reja e vendosur strategjikisht perballe Liqenit Artificial, nė rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugėn e “Kosovarėve”, duke ofruar kėshtu pamje nga parku dhe liqeni i Tiranės, Unaza e re dhe kompleksi i pishinave. Ka akses tė menjėhershėm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjė e cila tė jep mundėsinė tė jetosh jashtė qytetit por dhe pranė tij njėkohėsisht. “Lake View” Residences ėshtė e konceptuar me nderthurjen e jetesės pranė qytetit dhe fare pranė gjelbėrimit dhe natyrės duke ju garantuar dritė natyrale gjatė gjithė kohės dhe pamje mbi Parkun e Liqenit dhe zonės pėrreth.“Lake View” Residences do tė ofrojnė punime shumė cilėsore, projektet e te cilave gėrshetohen nė mėnyrė tė pėrkryer me peisazhin pėrreth. Nė saj tė arkitekturės sė saj, mundėson krijimin e tarracave tė gjelbėrta tė cilat shėrbejnė si hapėsira rekreative dhe relaksuese pėr banorėt dhe vizitorėt. Ofron dizajn unik dhe efikas tė energjisė, izolim akustik, gjenerator i fuqisė rezervė, materiale me cilėsi tė lartė ndertimi, ashensor rezistente ndaj zjarrit, strukturė rezistente ndaj termeteve, termoizolim tė avancuar, dalje emergjente, sistem kundra zjarrit dhe siguri 24 orė. Apartament i ri nė shitje 2+1 me siperfaqe neto 108.2 m2 (126.89 m2 bruto) kati i 10-te nga toka, me orientimin veri-perendim. Organizohet nga dhome ndenje + kuzhinė + ngrenie, depo, dhomė matrimoniale + tualeti, dhomė gjumi, tualet dite dhe veranda. Projekti ėshtė parashikuar tė mbaroje brenda vitit 2023. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/lake-view-residences-ne-rrugen-e-kosovareve Cel. : *+355 69 605 4036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  18.01.2023, 10:56
  Zona/Rruga: Kepi i Rodonit Rezidenca ėshtė njė eko-resort luksoze private, gjermane e para e kėtij lloji nė tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetėm 150 m nga deti Adriatik, njė nga vendet mė tė paprekura dhe mė tė qeta tė kėsaj zone. Ėshtė e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbėruar dhe me njė klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me njė pamje madheshtore tė detit dhe tė Kepit te Rodonit. Vendodhja e kompleksit ėshtė ideale pėr tė jetuar shendetshėm, nė privatesi, nė gjelberim dhe ajer tė paster, pranė freskise se detit, vetėm 38 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nėnė Tereza. Rezidenca ka cilėsi tė lartė ndėrtimi, arkitekturė moderne luksoze, fasada panoramike me pamje madhėshtore tė detit Adriatik dhe Kepit tė Rodonit. Do tė ofrojė sherbime tė ndryshme si: siguri dhe mirėmbajtje 24 orė, privatėsi, supermarket, qender shendetėsore, bar/kafe, restorant, pishinė tė pėrbashket tė hapur me ujė deti, plazh privat, fitness/palestėr, ambient rekreativ pėr fėmijet, SPA, kopesht tė gjelbėruar, fushe tenisi dhe volejbolli, sherbim transporti tė dedikuar, impiant biologjik i trajtimit tė ujrave tė zeza, sherbim dhe mirėmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirėmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirėmbajtje e tė gjitha zonave tė pėrbashketa – rrugėt, ndricimi i peisazhit, komunitet i pėrzgjedhur etj. Rezidenca ofron: Hotel me 30 dhoma gjumi, i cili ka recepsion, Bar/bistro, qender eventesh/konferenca, qender fitnessi, SPA, pishinė tė jashtme, pishinė pėr fėmijė dhe parking nėntokėsor. 14 apartamente pėr stafin e sherbimeve 30 vila individuale me pishinė individuale 63 apartamente dhe dublekse Godina A do tė ketė parkim nėntokėsor, pishinė tė jashtme, pishine tė brendshme, bar/restorant, SPA dhe recepsion. Godina B dhe C do tė kenė pishinė tė pėrbashkėt. Do tė ketė apartamente me pamje nga deti dhe apartamente me pamje nga kodrat. Apartamentet 1+1 janė tė tipologjive tė ndryshme me sipėrfaqe nga 52 m2 - 95.05 m2 tė cilat fillojne me cmimin nga 131,800 Euro- 233,000 Euro Apartamentet 2+1 tė tipologjive tė ndryshme me sipėrfaqe nga 97-117.66 m2 tė cilat fillojnė me cmimin nga 205,000 Euro – 288,000 Euro Apartamentet 3+1 tė tipologjise penthouse me sipėrfaqe nga 143-177 m2 tė cilat fillojne me cmimin nga 415,000 Euro – 514,000 Euro Apartamentet 3+1 dubleks me sipėrfaqe nga 143 – 155 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 295,000 Euro – 370,000 Euro ​VILAT Vila Individuale 3+1 me pishinė private 20 m2, me sipėrfaqe ndertimi 247 m2 + sipėrfaqe trualli nga 500-750 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 545,000 Euro – 573,000 Euro Vila Individuale 4+1 me pishinė private 20 m2, me sipėrfaqe ndertimi 268.46 m2 + sipėrfaqe trualli nga 800-1100 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 595,000 Euro – 643,000 Euro Resorti ėshtė parashikuar tė pėrfundojė nė vitin 2024. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet-objekte-te-reja-ne-ndertim/ne-shitje/rezidence-luksoze-te-kepi-i-rodonit Cel. : *+355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  16.01.2023, 12:21
  Rezidenca ėshtė njė eko-resort luksoze private, gjermane e para e kėtij lloji nė tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetėm 150 m nga deti Adriatik, njė nga vendet mė tė paprekura dhe mė tė qeta tė kėsaj zone. Ėshtė e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbėruar dhe me njė klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me njė pamje madheshtore tė detit dhe tė Kepit te Rodonit. Vendodhja e kompleksit ėshtė ideale pėr tė jetuar shendetshėm, nė privatesi, nė gjelberim dhe ajer tė paster, pranė freskise se detit, vetėm 38 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nėnė Tereza. Rezidenca ka cilėsi tė lartė ndėrtimi, arkitekturė moderne luksoze, fasada panoramike me pamje madhėshtore tė detit Adriatik dhe Kepit tė Rodonit. Do tė ofrojė sherbime tė ndryshme si: siguri dhe mirėmbajtje 24 orė, privatėsi, supermarket, qender shendetėsore, bar/kafe, restorant, pishinė tė pėrbashket tė hapur me ujė deti, plazh privat, fitness/palestėr, ambient rekreativ pėr fėmijet, SPA, kopesht tė gjelbėruar, fushe tenisi dhe volejbolli, sherbim transporti tė dedikuar, impiant biologjik i trajtimit tė ujrave tė zeza, sherbim dhe mirėmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirėmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirėmbajtje e tė gjitha zonave tė pėrbashketa – rrugėt, ndricimi i peisazhit, komunitet i pėrzgjedhur etj. Apartament nė shitje 1+1 me sipėrfaqe neto 54.75 m2 (69.31 m2 bruto), kati 2-te, me pamje shumė tė bukur nga deti. Organizohet nga ambienti i ndenjės + kuzhinė + ngrėnie, dhomė gjumi, garderobe, tualeti dhe ballkoni. Resorti ėshtė parashikuar tė pėrfundojė nė vitin 2024. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/rezidence-luksoze-te-kepi-i-rodonit-3 Cel. : *+355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  16.01.2023, 11:42
  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D'ark Zyre nė shitje, e cila ka njė vendodhje strategjike shumė tė mirė, 5 minuta nga qendra, ish-Blloku, fare pranė rrugės sė “Elbasanit”, Ministrise se Jashtme, Qendres Kombetare te Rregjistrimit etj. Ndodhet afer disa institucioneve arsimore, shoqėrore, tregtare dhe kėndeve tė lojrave pėr femije, nė nje zone tė preferuara tė Tiranės. Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarket, qendra shėndetėsore, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, ristorante, hoteleri, rrugė tė dedikuara pėr kėmbėsorė dhe bicikleta etj. Ndodhet nė njė pallat 9-katėsh, me dy ashensore, me 3 hyrje nė kat dhe administrim shumė tė mirė.Zyrė nė shitje me sipėrfaqe neto 93 m2 (104.14 m2 bruto), kati parė mbi dyqane. Organizohet nga 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkoni.Me certifikate pronesie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente-biznesi/ne-shitje/bulevardi-zhan-dark-prane-shkolles-ismail-qemali Cel. : +355682050353
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
119