Shiko Profilin: joan - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
  • joan's Avatar
    19.09.2022, 20:55
    Shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 84m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri (ndertim shume cilesor, pallat 9 katesh), me ashensor dhe administrim shume te mire, 30 metro pas Deutsch Color ngjitur me Kendin e lojrave Astir. Apartamenti perbehet nga korridori, salloni, 2 dhoma gjumi, banja dhe ballkoni (planimetri i rregullt). Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie (hipoteke). Cel. : 0697367220 (Nuk jam agjensi)
No More Results
About joan
Shteti:
Shqipėri
Njoftime
18