Shiko Profilin: ttbb - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
Tab Content
 • ttbb's Avatar
  20.01.2023, 15:37
  Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire. 8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input. Te istaluar keni edhe disa aplikacione qe per momentin jane te dekoduara. Cmimi: 2999 lek te reja dhe I diskutueshem. Kontakt:Vetem me mesash ne whatsapp ose sms. cel:0686261441
 • ttbb's Avatar
  15.01.2023, 17:38
  Monitor Dell 14 Inch ne gjendje shume te mire.Monitori ka input kabell vga,dvi,dalje 12v etj Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit. Shitet per aresye mosperdorimi Cmimi 999 lek te reja . Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00 cel: 0674788708
 • ttbb's Avatar
  15.01.2023, 17:37
  Monitor Dell 17 Inch ne gjendje shume te mire.Monitori ka input kabell vga, Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit. Shitet per aresye mosperdorimi Cmimi 1000 lek te reja deri me 30.03.2023 Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00 cel: 0674788708
 • ttbb's Avatar
  15.01.2023, 17:34
  Monitor Dell 17Inch ne gjendje shume te mire.Mbajtesi i monitorit ka opsioni qe mund ta zgjasesh ne mynyre vertikale si dhe rrotullimin e monitorit ne pingul.Monitori ka input kabell vga,dvi,dalje 12v etj Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit. Shitet per aresye mosperdorimi Cmimi 1000 lek te reja deri ne 30.03.2023 Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00 cel: 0674788708
 • ttbb's Avatar
  15.01.2023, 17:32
  Monitor Dell 19Inch ne gjendje shume te mire.Mbajtesi i monitorit ka opsioni qe mund ta zgjasesh ne mynyre vertikale si dhe rrotullimin e monitorit ne pingul.Monitori ka input kabell vga,dvi,dalje 12v etj Shitet bashke me kabllin vga si dhe te korentit. Shitet per aresye mosperdorimi Cmimi 1500 lek te reja . Kontakt vetem me mesazh ne Whatsupp ose sms nga ora 9.00 deri ne 12.00 cel: 0674788708
No More Results
About ttbb
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Njoftime
10