Shiko Profilin: Century21Oksford - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Century21Oksford's Avatar
  24.11.2022, 17:59
  Zona/Rruga : Porcelan Shitet apartament 2+1 ne Porcelan. Ne nje nga komplekset me te reja ne zone shitet apartament 2+1. Ndertim i vitit 2022. Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me hapesira te bollshme. Siperfaqe brendshme 98.2 m2. Siperfaqe ballkoni 17.8 m2. Siperfaqe e perbashket 10.4 m2. Siperfaqe totale 126.4 m2. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni. Cel. : +355688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  15.11.2022, 16:41
  Zona/Rruga : ISH FUSHA E AVIACIONIT AMBIENT PER QIRA I PERSHTATSHEM PER ZYRA! To Rent 450 € /month Property ID : OKS64854 Jepet me qira apartament 2+1 per zyra, tek Ish Fusha E Aviacionit. Informacion mbi pronen: - Tipologji 2+1. - Siperfaqe 72m2. - Kati 0. - Pallat i ri. - Ballkon me vizibilitet me rrugen. - Vetrate xhami. - Orientim optimal me ndricim natyral gjate dites. Preferohet te jepet per zyra, tipologji te ndryshme si: studio ligjore, noteriale, avokatie, juridike, studio arkitekturore, zyra marketing, qendra kursesh etj. Apartamenit eshte ne rikonstruksion, behet gati per daten 1 janar 2023. (Kontrata mund te firmoset para, me kusht qe pagesat te fillojne ne 1 Janar 2023) Per nje vizite ne prone apo informacion me te detajuar mbi pronen me kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford https://www.century21albania.com/en/property/1700128/apartament-2-1-per-qira-i-pershtatshem-per-zyra-oks64854.html
 • Century21Oksford's Avatar
  15.11.2022, 16:25
  Zona/Rruga : Ish Hipoteka Jepet Apartament 2+1 Per Qira Tek Quartum Residence! To Rent 400 € /month Property ID : OKS64365 Jepet me qira apartament 2+1 per zyra, tek Rezidenca Quartum, Rruga Jordan Misja! Informacion mbi pronen: - Tipologji 2+1. - Siperfaqe 89m2. - Kati 3. - Kompleks i ri, dy ashensore. - Ballkon me vizibilitet me rrugen kryesore dhe pamje e lire. - Orjentim optimal me ndricim natyral gjate gjithe dites. Preferohet te jepet per zyra, tipologji te ndryshme si: studjo ligjore, noteriale, avokatie, juridike, studio arkitekturore, zyra marketing, qendra kursesh etj. Cmimi i shfaqur eshte neto. Per nje vizite ne prone apo informacion me te detajuar mbi pronen jeni te lutur te kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford https://www.century21albania.com/en/property/1685188/jepet-apartament-2-1-per-qira-tek-quartum-residence-oks64365.html
 • Century21Oksford's Avatar
  15.11.2022, 16:10
  Zona/Rruga : Ish Ekspozita SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH EKSPOZITA! For Sale 228,000 € Property ID : OKS64861 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Tirane, ne zonen e Ish Ekspozites. Pallati eshte i ri, me ashensor dhe apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e peste. Eshte me siperfaqe totale prej 115 m2 dhe 100m2 neto dhe ka nje organizim dhe orientim fantastik. I sapo investuar dhe arreduar ! Organizimi : 1 Sallon me ambjent kuzhine 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 koridor shperndares 2 ballkone Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone me kontaktoni! +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford
 • Century21Oksford's Avatar
  12.11.2022, 21:01
  Zona/Rruga : Spitali QSUT JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TE SPITALI PEDIATRISE. Jepet me qira ambjent biznesi te Spitali Pediatrise rruga Kongresi Manastirit me siperfaqe 50.5 m2Eshte i ndare ne 3 ambjente te vogla me gips. Per shkak dhe te lokacionit eshte i pershtatshem per farmaci, laborator etj. Cel. : +355688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  12.11.2022, 20:19
  Zona/Rruga : Astir Shitet 1+1 i konvertuar ne 2+1 . Ndodhet pran Vila L ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te miradministruar Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet teresisht i mobiluar. Organizmi : 1 sallon bashk me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Siperfaqe neto 70 m2. Orjentimi jug-lindje. Momentalisht i len me qira deri ne qershor 2023. Per me shume informacione na kontaktoni! Cel. : +355688037097
 • Century21Oksford's Avatar
  11.11.2022, 12:12
  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes (Spitali Gjerman) APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK RRUGA E KAVAJES! For Sale 180,000 € Property ID : OKS64648 Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kavajes ! (Pallati i spitalit Gjerman perballe Garden Building) Informacion mbi apartamentin: •Ndertim i ri •Kati 4 teknik •Ashensor •Siperfaqe neto 106 m2 •Siperfaqe bruto 113 m2 •Hipoteke Organizimi: •Korridor shperndares •Sallon •Kuzhine paksa e vecuar •2 Dhoma gjumi •1 Dhome studio •2 Tualete •2 Ballkone Cilesi te tjera •Kubature e rregullt •Orientim Jug-Lindje Apartamenti eshte i pershtatshem per investim. Shitet bosh. Per te vizituar pronen me kontaktoni. +355 68 80 37 102 Myzafer Agastra Century21 Oksford
 • Century21Oksford's Avatar
  08.11.2022, 23:01
  Zona/Rruga : 3 deshmoret Jepet me qira Apartament ne zone e Yzberisht pran KMY . Organizimi: dhoma ndenjes , 2 dhoma, dhe 1 tualet. Siperfaqe 96 m2 . Per me shume informacione me kontaktoni ! Cel. : +355688037097
No More Results
About Century21Oksford
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Century21Oksford
Celular/Mobil:
+355686666111
Adresa:
Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
NIPT:
L91504015M

kartvizita

Edit Value


Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit
info@c21oksford.al | +355686666111