Shiko Profilin: Tirana Marriott Hotel - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Tirana Marriott Hotel's Avatar
  21.09.2022, 22:16
  Tirana Marriott Hotel kerkon te punesoj staf ne departamentin e pastrimit te hotelit: Kriteret/Kualifikimet: - Eksperience te meparshme ne pastrim ne hotel (2-3 vjet) - I/E afte te punoje ne turne Pėrgjegjėsit tuaja : Pėrgjigjuni menjėherė kėrkesave nga tė ftuarit dhe departamentet e tjera. Mbushni karrocėn me furnizime dhe transportoni karrocėn nė zonėn e caktuar. Hyni nė dhomat e miqve duke ndjekur procedurat pėr tė fituar akses dhe pėr tė siguruar vendin e lirė pėrpara hyrjes. Zėvendėsoni pajisjet dhe furnizimet pėr mysafirėt nė dhoma. Zėvendėsoni rrobat e ndotura me sende tė pastra. Bėni shtretėr dhe palosni terry. Banjo tė pastra. Hiqni plehrat, rrobat e ndotura dhe sendet e shėrbimit nė dhomė. Kontrolloni qė tė gjitha pajisjet tė jenė tė pranishme nė dhomė dhe nė gjendje pune. Drejtoni sendet e tavolinės, mobiljet dhe pajisjet. Pluhuroni, lustroni dhe hiqni shenjat nga muret dhe orenditė. Thithni qilimat dhe kryeni detyrat e kujdesit pėr dyshemenė (p.sh., nė dhomat e miqve dhe korridoret). Main responsibilities: Respond promptly to requests from guests and other departments. Fill cart with supplies and transport cart to assigned area. Enter guest rooms following procedures for gaining access and ensuring vacancy before entering. Replace guest amenities and supplies in rooms. Replace dirty linens and terry with clean items. Make beds and fold terry. Clean bathrooms. Remove trash, dirty linen, and room service items. Check that all appliances are present in the room and in working order. Straighten desk items, furniture, and appliances. Dust, polish, and remove marks from walls and furnishings. Vacuum carpets and performs floor care duties (e.g., in guest rooms and hallway). Ju lutem aplikoni ne : https://jobs.marriott.com/marriott/jobs/22135545?lang=en-us
 • Tirana Marriott Hotel's Avatar
  21.09.2022, 22:16
  Tirana Marriott Hotel kerkon te punesoj staf ne departamentin e pastrimit te hotelit: Kriteret/Kualifikimet: - Eksperience te meparshme ne pastrim ne hotel (2-3 vjet) - I/E afte te punoje ne turne Pėrgjegjėsit tuaja : Pėrgjigjuni menjėherė kėrkesave nga tė ftuarit dhe departamentet e tjera. Mbushni karrocėn me furnizime dhe transportoni karrocėn nė zonėn e caktuar. Hyni nė dhomat e miqve duke ndjekur procedurat pėr tė fituar akses dhe pėr tė siguruar vendin e lirė pėrpara hyrjes. Zėvendėsoni pajisjet dhe furnizimet pėr mysafirėt nė dhoma. Zėvendėsoni rrobat e ndotura me sende tė pastra. Bėni shtretėr dhe palosni terry. Banjo tė pastra. Hiqni plehrat, rrobat e ndotura dhe sendet e shėrbimit nė dhomė. Kontrolloni qė tė gjitha pajisjet tė jenė tė pranishme nė dhomė dhe nė gjendje pune. Drejtoni sendet e tavolinės, mobiljet dhe pajisjet. Pluhuroni, lustroni dhe hiqni shenjat nga muret dhe orenditė. Thithni qilimat dhe kryeni detyrat e kujdesit pėr dyshemenė (p.sh., nė dhomat e miqve dhe korridoret). Main responsibilities: Respond promptly to requests from guests and other departments. Fill cart with supplies and transport cart to assigned area. Enter guest rooms following procedures for gaining access and ensuring vacancy before entering. Replace guest amenities and supplies in rooms. Replace dirty linens and terry with clean items. Make beds and fold terry. Clean bathrooms. Remove trash, dirty linen, and room service items. Check that all appliances are present in the room and in working order. Straighten desk items, furniture, and appliances. Dust, polish, and remove marks from walls and furnishings. Vacuum carpets and performs floor care duties (e.g., in guest rooms and hallway). Ju lutem aplikoni ne : https://jobs.marriott.com/marriott/jobs/22135545?lang=en-us
  0 replies | 115 view(s)
 • Tirana Marriott Hotel's Avatar
  21.09.2022, 22:15
  Tirana Marriott Hotel kerkon te punesoj staf ne departamentin e pastrimit te hotelit: Kriteret/Kualifikimet: - Eksperience te meparshme ne pastrim ne hotel (2-3 vjet) - I/E afte te punoje ne turne Pėrgjegjėsit tuaja : Pėrgjigjuni menjėherė kėrkesave nga tė ftuarit dhe departamentet e tjera. Mbushni karrocėn me furnizime dhe transportoni karrocėn nė zonėn e caktuar. Hyni nė dhomat e miqve duke ndjekur procedurat pėr tė fituar akses dhe pėr tė siguruar vendin e lirė pėrpara hyrjes. Zėvendėsoni pajisjet dhe furnizimet pėr mysafirėt nė dhoma. Zėvendėsoni rrobat e ndotura me sende tė pastra. Bėni shtretėr dhe palosni terry. Banjo tė pastra. Hiqni plehrat, rrobat e ndotura dhe sendet e shėrbimit nė dhomė. Kontrolloni qė tė gjitha pajisjet tė jenė tė pranishme nė dhomė dhe nė gjendje pune. Drejtoni sendet e tavolinės, mobiljet dhe pajisjet. Pluhuroni, lustroni dhe hiqni shenjat nga muret dhe orenditė. Thithni qilimat dhe kryeni detyrat e kujdesit pėr dyshemenė (p.sh., nė dhomat e miqve dhe korridoret). Main responsibilities: Respond promptly to requests from guests and other departments. Fill cart with supplies and transport cart to assigned area. Enter guest rooms following procedures for gaining access and ensuring vacancy before entering. Replace guest amenities and supplies in rooms. Replace dirty linens and terry with clean items. Make beds and fold terry. Clean bathrooms. Remove trash, dirty linen, and room service items. Check that all appliances are present in the room and in working order. Straighten desk items, furniture, and appliances. Dust, polish, and remove marks from walls and furnishings. Vacuum carpets and performs floor care duties (e.g., in guest rooms and hallway). Ju lutem aplikoni ne : https://jobs.marriott.com/marriott/jobs/22135545?lang=en-us
No More Results
About Tirana Marriott Hotel
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Tirana Marriott Hotel
Adresa:
Sheshi Italia
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri

kartvizita

Edit Value