Shiko Profilin: ISEA Real Estate - www.njoftime.com
500 HP Bata
No More Results
About ISEA Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ISEA Real Estate
Celular/Mobil:
0682990092
Adresa:
Rruga Mine Peza
Telefon:
0682990995
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Kompania ISEA Real Estate sapo ka filluar operimin e saj ne treg dhe eshte ne kerkim te stafit perkates.
Sipas kerkesave me poshte:

Agjent Real Estate
Kerkon te punosh si nje sipermarres?
Te rrisesh te ardhurat e tua bazuar ne komision?
Ke pike te forte komunikimin dhe je i orientuar ti sherbesh ne menyren e duhur klienteve?

Behu pjese e ISEA Real Estate.

Edukimi
1. Te kete arsimin e larte ose te mesem
2. Te zoteroje gjuhe te huaja ( anglisht ose italisht)

Aftesite
1. Te kete aftesi te mira komunikimi
2. Te jete energjik dhe ambicioz
3. Te jete i gatshem dhe i afte te punoj ne grup
4. Te dije te punoj ne baze te objektivave
5. Eksperience ne shitje perben avantazh

Te interesuarit per Agjente Imobiliar mbi 25 vjec
Ju lutem dergoni cv-ne tuaj ne adresen e emailit: isearealestate@gmail.com
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj

0682990092 0682990995
isearealestate@gmail.com


Njoftime
1,403