Shiko Profilin: ISEA Real Estate - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • ISEA Real Estate's Avatar
  04.10.2022, 19:09
  Zona/Rruga : Golem, pranė Hotel “Flower” Shitet apartament 1+1, Golem, pranė Hotel “Flower”, me sipėrfaqja totale 70m² dhe me sipėrfaqe neto 60 m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 tė njė ndėrtese tė re me ashensor, i sapo rikonstruktuar me sistemet elektrike dhe hidraulike tė reja, me pajisje incaso, i shtruar me pllaka dhe me parket, i mobiluar. Disponon dokumetacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 80'000 € https://isea.al/property/apartament-11-golem-prane-hotel-flower-ap5011313/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  01.10.2022, 16:57
  Zona/Rruga : nė Zonėn e Terminalit tė Veriut, Pranė Hygeas 💥Shitet Apartament 2+1 📍Pozicionuar nė Zonėn e Terminalit tė Veriut, Pranė Hygeas 📐Sipėrfaqja neto 84m² ⭕Apartamenti ndodhet nė katin e 5 tė njė ndėrtese tė pėrfunduar nė 2010, organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , njė tualet me dritare dhe ballkon. Disponon dokumetacion tė rregullt Hipotekor. 💵Ēmimi 80'000€ Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 ISEA Real Estate , Partnerė nė iniciativėn tuaj❗ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  01.10.2022, 15:32
  Zona/Rruga : Kombinat pranė Shkollės 9-vjecare “Musine Kokala Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, nė Zonėn e Kombinatit pranė Shkollės 9-vjecare “Musine Kokalari” me sipėrfaqje totale 115m², kati pėrdhe i njė godine ekzistuese buzė rruge kryesore, me fasadė xhami. E pėrshtatshme pėr bisnese tė ndryshme. Jepet me qera 800 €uro https://isea.al/property/dyqan-kombinat-shkolla-musine-kokalari-dy4030821/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  01.10.2022, 15:28
  Zona/Rruga : Sauk pranė Njėsisė Administrative Jepet me qera Ambient Komercial, Sauk pranė Njėsisė Administrative, me sipėrfaqje totale 380m², open space, mbi 4m e larte, linjė 3 fazore, fasade xhami nė 3 anė nė rrugė kryesore, mundėsi shum e mirė pėr reklamim, e pėrshtatshm pėr aktivitete tė ndryshme. Jepet me qera 1800 €uro https://isea.al/property/ambient-komercial-sauk-ma4040101/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  01.10.2022, 14:18
  Zona/Rruga : Kopshti Botanik, Residenca “Bitraj” Jepet me qera apartament 1+1, Kopshti Botanik, Residenca “Bitraj”, me sipėrfaqja totale 60 m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 tė njė ndėrtese tė re me ashensor, jepet bosh vetem me kundėrbufe, e shtruar me parket. Jepet me qera 300 €uro https://isea.al/property/apartament-11-kopshti-botanik-rezidenca-bitraj-ap4011562/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.09.2022, 19:55
  Zona/Rruga : nė zonėn e Kopėshtit Zoologjik Kompleksi “Mateo” Jepet me qera Apartament 1+1, nė zonėn e Kopėshtit Zoologjik Kompleksi “Mateo”, me sipėrfaqje totale ėshtė 75m²,organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 tė njė pallati tė ri me ashensor, jepet i mobiluar, i shtruar me parket, kondicioner inverter. Mundėsi Parkimi. Jepet me qera 400 €uro https://isea.al/property/apartament-11-kopshti-zoologjik-kompleksi-mateo-ap4011561/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  30.09.2022, 18:42
  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja Kompleksi Kontakt Jepet me qera Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja,pranė Kompleksit Kontakt, me sipėrfaqe totale 80m², organizohet ne sallonin e ndenjes sė bashku me kendine gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet.apartamenti ndodhet ne katin e 5 nė Kompleks t5 ri, i shtruar me parket, sistem kondicionimi, jepat bosh vetem me guzhine. Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  28.09.2022, 16:54
  Zona/Rruga : nė zonėn e Don Boskos, pranė Vizion Plus Shitet Apartament 1+1, me mundėsi pėr tu konvertuar nė 2+1. Ndodhet nė zonėn e Don Boskos, pranė Vizion Plus, me sipėrfaqe totale 80.2m² dhe me sipėrfaqe neto 74.6m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe njė ballkon me orientim perėndim. Apartamenti ndodhet nė katin e 10 (tė fundit) tė njė pallati tė ri me ashensor, te miradministruar. Disponon Dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Aktualisht e lėshuar me qera me vlerėn 400€ Shitet 100'000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-don-bosko-vizion-plus-ap5011311/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  24.09.2022, 11:53
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit, Pranė “Air Albania” Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit, Pranė “Air Albania”, me sipėrfaqje totale 156m² dhe me sipėrfaqe neto 146 m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes me daljen nė ballkon, kėndi i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi dy nga tė cilat me ballkon, 2 tualete me sistem aspirimi. Ambienti jepet i mobiluar, kondicioner nė cdo hapsire, dhomat e shtruara me parket. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 tė njė ndėrtimi tė 2001 me 2 ashensor. Post parkimi me cmim ekstra 100€ Jepet me qera 800 €uro https://isea.al/property/apartament-31-rruga-e-elbasanit-ap403153/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.09.2022, 18:18
  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit pranė Kompleksit “Usluga” Shitet apartament 2+1, Ish Stacioni i Trenit pranė Kompleksit “Usluga”. Apartamenti ka sipėrfaqe totale 155m² dhe sipėrfaqe neto 140m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, njėrat nga dhomat me garderobė mė vete, 2 tualete me sistem aspirimi. Apartamenti ėshtė i sapo rikonstruktuar, i shtruar me parket druri, pajisjet elektroshtepijake incaso, kondicioner nė cdo ambient. Ambienti ndodhet nė katin e 6-tė tė banimit, tė njė ndertimi tė ri me ashensor me orientim Jug – Lindje. Disponon dokumentacion tė rregullt Hipotekor dhe ėshtė i Rivlersuar. Shitet 175'000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-asim-vokshi-ap5021360/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  23.09.2022, 16:56
  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit, pranė Kompleksit “Usluga” Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, ndodhet nė Zonėn e Ish Stacionit tė Trenit, pranė Kompleksit “Usluga”. Zyra ėshtė e rikonstruktuar sė fundmi, e ndarė nė 2 hapsira, jepet bosh , e shtruar me parket, me kondicioner, sistem aspirimi. Ambienti ka sipėrfaqe totale 76.8m², ndodhet nė katin e parė tė njė ndėrtimi te ri. Jepet me qera 600 €uro https://isea.al/property/zyre-stacioni-i-trenit-kompleksi-usluga-zy4020645/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  21.09.2022, 19:26
  Zona/Rruga : Ministria e Drejtėsisė, Rruga Fortuzi Jepet me qera Ambient Komercial Dyqan, Ministria e Drejtėsisė, Rruga Fortuzi, me sipėrfaqje totale 55m², kati pėrdhe i njė pallati ekzistuese, bosh, open space, tualet me sistem aspirimi, nė rrugė kryesore me mundėsi reklamimi. Jepet me qera 600 €uro https://isea.al/property/dyqan-ministria-e-drejtesise-rruga-fortuzi-dy4030820/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  20.09.2022, 14:18
  Zona/Rruga : nė Zonėn e Komunės sė Parisit, Rruga “Tish Dahia” Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, ndodhet nė Zonėn e Komunės sė Parisit, Rruga “Tish Dahia”. Zyra jepet totalisht e mobiluar , e shtruar me parket, me kondicioner, ka sipėrfaqe totale 60m², dhe verandė, ndodhet nė katin pėrdhe tė njė ndėrtimi te ri. Jepet me qera 600 €uro https://isea.al/property/zyre-komuna-e-parisit-rruga-tish-dahia-zy4020644/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  17.09.2022, 11:28
  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan Dark pranė Pasticeri “Tito” Shitet Apartament 1+1, Bulevardi Zhan Dark pranė Pasticeri “Tito” me sipėrfaqe totale 53m² , organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, 1 tualet ajrosje natyrale dhe 1 ballkon i mbyllur. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 (ko te fundit) tė njė godine ekzistuese, me orientim Jug – Lindje. Disponon Dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 55000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-bulevardi-zhan-dark-pasticeri-titoap5011310/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  16.09.2022, 13:06
  Zona/Rruga : Rruga “Mine Peza, pranė Taverna “Tafaj” Shitet Apartament 2+1, Rruga “Mine Peza, pranė Taverna “Tafaj” me sipėrfaqe totale 65.5m² , organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet ajrosje natyrale dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 (mbi Dyqane) tė njė godine ekzistuese, e mobiluar, e sapo rikonstruktuar me sistemet hidraulike dhe elektrike tė reja, me pajisje incaso, e shtruar me parket, me kondicioner. Disponon Dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 120000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-mine-peza-taverna-tafaj-ap5021699/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 16:07
  Zona/Rruga : Astir Pran5 Vila L Shitet Apartament 3+1, nė zonėn e Astirit, pranė Vila L, me sipėrfaqe neto 110m², organizohet nė koridor shpėrndarės , salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet nė katin e 6-tė tė banimit, tė njė pallati tė ndėrtuar nė 2010, disponon dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 97'000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-astir-rruga-stefan-shundi-ap5031146/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 16:01
  Zona/Rruga : Rruga “Kongresi i Manastirit”, pranė Pediatrisė Shitet Apartament 2+1, Rruga “Kongresi i Manastirit”, pranė Pediatrisė, me sipėrfaqe totale 75m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes , kend gatimi mė vete, dhomė gjumi, tualet me dritare dhe ballkon i mbyllur. Me Hipotek dhe me rivlersim. Shitet 85'000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-rruga-kongresi-i-manastirit-ap5021697/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 15:41
  Zona/Rruga : Residenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 1+1, Residenca Kodra e Diellit 2, me sipėrfaqe totale 87m² dhe me sipėrfaqe neto 60.4m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, 1 tualet me sistem aspirimi, ballkon dhe oborr i shfytėsueshėm 18.9m². Apartamenti ndodhet nė katin e 1 tė njė godine 4 katshe. Shitet i mobiluar nė mėnyrė bashkohore, me pajisje incaso, i shtruar me parket, me kondicioner. Apartamenti ka njė pamje piktoreke, orientim Lindje. Shitet 123'000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-kodra-e-diellit-2-godina-flutura-ap5011307/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 15:39
  Zona/Rruga : Residenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 1+1, Residenca Kodra e Diellit 2, me sipėrfaqe totale 68.04m² dhe me sipėrfaqe neto 48.68m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, 1 tualet me sistem aspirimi dhe Verandė 13.85m². Apartamenti ndodhet nė katin e 1 tė njė godine 5 katshe. Shitet i mobiluar nė mėnyrė bashkohore, me pajisje incaso, i shtruar me parket, me kondicioner. Apartamenti ka njė pamje piktoreke, orientim Lindje. Disponon Dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 110'000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-kodra-e-diellit-2-godina-flutura-ap5011308/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 15:36
  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2, Kompleksi G&B Shitet Apartament 1+1, Kodra e Diellit 2, Kompleksi G&B, me sipėrfaqe totale 71.4m² dhe me sipėrfaqe neto 64m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, 1 tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 tė njė godine tė re. Disponon Dokumentacion tė rregullt Hipotekor. Shitet 100'000 €uro https://isea.al/property/apartament-11-kodra-e-diellit-2-kompleksi-gb-ap5011309/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 14:04
  Zona/Rruga : nė Rrugėn e Barrikadave, "Green Tarrace" 💥Shiten Apartamente 2+1 📍Pozicionuar nė Rrugėn e Barrikadave, "Green Tarrace" 📐Sipėrfaqja totale 103m² dhe sipėrfaqja neto 87.5m² ⭕Apartamenti ndodhet nė katin e 1 tė banimit tė njė pallati njė pallati nė ndėrtim. Organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni indenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe 1 ballkone. Godina ėshtė nė fazėn e fasadės sė jashtme. Pėr njė vizitė nė pronė na kontaktoni nė numrin e telefonit: ☎️+355 68 29 90 995 ISEA Real Estate , Partnerė nė iniciativėn tuaj❗ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  14.09.2022, 13:54
  Zona/Rruga : Freskut Rruga “Muhamet Deliu” pranė Spar 2 Shitet Apartament 1+1, nė Zonėn e Freskut Rruga “Muhamet Deliu” pranė Spar 2, me sipėrfaqe 60m² dhe me sipėrfaqe neto 50m² dhe verandė 30m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, dhomė gjumi, tualet dhe verandė. Apartamenti ndodhet nė katin e parė tė banimit tė njė pallati tė ndėrtuar nė 2009. Aktualisht i lėshuar me qera me vlerėn 300€. Shitet 75000€ https://isea.al/property/apartament-11-fresk-ap501161/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  13.09.2022, 10:31
  Zona/Rruga : 21 Dhjetori buzė rrugė kryesore Jepet me qera Ambient Komercial Zyrė, 21 Dhjetori buzė rrugė kryesore, me sipėrfaqe totale 78m², e organizuar nė 3 ambjente, tualet dhe ballkon. Zyra ndodhet nė katin e parė (mbi dyqane), tė njė ndėrtimi ekzistues, e rikonstruktuar sė fundmi. Ambienti ėshtė i pėrshtatshėm pėr cdo lloj aktiviteti. Cmimi ėshtė bruto. Jepet me qera 1000 €uro https://isea.al/property/zyre-21-dhjetori-vodafone-zy4020643/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  10.09.2022, 17:45
  Zona/Rruga : Ish Stadiumi Dinamo Jepet me qera ambjent komercial, Dyqan Duplex, Ish Stadiumi Dinamo, sipėrfaqe totale 715m², kati pėrdhe dhe kati -1 , secili kat nga 350m² , open space, 2 tualete, mundėsi reklamimi, verandė mundėsi parkimi. Jepet me qera 4500 €uro https://isea.al/property/dyqan-komuna-e-parisit-dy403079/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  07.09.2022, 18:42
  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit, pranė Stadiumit Jepet me qera Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, pranė Stadiumit, me sipėrfaqe totale 82 m²,organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 tė njė pallati tė ri me ashensor, te mirmbajtur dhe tė mir administruar. Apartamenti jepet i mobiluar, me kondicioner, i shtruar me pllaka dhe me parket. Jepet me qera 600 €uro https://isea.al/property/apartament-21-rruga-e-elbasanit-ap4021212/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  07.09.2022, 17:37
  Zona/Rruga : nė Zonėn e Kodrės sė Dielli 1, pranė Big Market Shitet Apartament 2+1, pozicionuar nė Zonėn e Kodrės sė Dielli, pranė Big Market. Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 115m² dhe neto 105m², organizohet nė sallonin e ndenjes sė bashku me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 1 ballkon. Pozicionoet nė katin e 5-tė tė banimit nė njė pallat tė ndėrtuar nė 2010. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Jug – Lindje. Shitet 155'000 €uro https://isea.al/property/apartament-21-kodra-e-diellit-1-big-market-ap5021695/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  07.09.2022, 17:31
  Zona/Rruga : nė Zonėn e Liqenit Artificial, pranė Gardės Jepet me qera apartament 2+1, nė Zonėn e Liqenit Artificial, pranė Gardės, me sipėrfaqe totale 90m², organizohet nė koridor shpėrndarės, salloni i ndenjes , kėndi i gatimitit mė vete, 2 dhoma gjumi dhetualet me dritare.Apartamenti ėshtė investuar sė fundmi me mobilje dhe elktroshtėpijake tė reja, pozicionohet nė katin e 4 tė njė ndėrtese ekzistuese. Jepet me qera 650 €uro https://isea.al/property/apartament-21-liqeni-artificial-garda-ap4021812/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
 • ISEA Real Estate's Avatar
  07.09.2022, 17:26
  Zona/Rruga : te Komuna e Parisit, pranė Kristal Center Jepet me qera Apartament 2+1, ndodhet te Komuna e Parisit, pranė Kristal Center, sipėrfaqja totale 124m². Apartamenti ndodhet nė njė pallat tė ri me ashensor nė katin e 4 tė banimit. Organizohet nė sallonin e ndenjes me kėndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, njė tualet dhe njė ballkon. Apartamenti jepet per banim ose per zyra. Jepet me qera 450 €uro https://isea.al/property/apartament-21-komuna-e-parisit-prane-kristal-center-ap4021795/ https://isea.al/ Cel. : 0682990995
No More Results
About ISEA Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ISEA Real Estate
Celular/Mobil:
0682990092
Adresa:
Rruga Mine Peza
Telefon:
0682990995
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Kompania ISEA Real Estate sapo ka filluar operimin e saj ne treg dhe eshte ne kerkim te stafit perkates.
Sipas kerkesave me poshte:

Agjent Real Estate
Kerkon te punosh si nje sipermarres?
Te rrisesh te ardhurat e tua bazuar ne komision?
Ke pike te forte komunikimin dhe je i orientuar ti sherbesh ne menyren e duhur klienteve?

Behu pjese e ISEA Real Estate.

Edukimi
1. Te kete arsimin e larte ose te mesem
2. Te zoteroje gjuhe te huaja ( anglisht ose italisht)

Aftesite
1. Te kete aftesi te mira komunikimi
2. Te jete energjik dhe ambicioz
3. Te jete i gatshem dhe i afte te punoj ne grup
4. Te dije te punoj ne baze te objektivave
5. Eksperience ne shitje perben avantazh

Te interesuarit per Agjente Imobiliar mbi 25 vjec
Ju lutem dergoni cv-ne tuaj ne adresen e emailit: isearealestate@gmail.com
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj

0682990092 0682990995
isearealestate@gmail.com


Njoftime
1,507