Shiko Profilin: E2 Partners - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
 • E2 Partners's Avatar
  22.06.2022, 10:40
  Pergjegjesite kryesore: Shet produktet e kompanise Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues Studion/raporton levizjet e konkurentit Njeh mire perparsite e produktit qe tregton Njeh mire te metet e konkurentit Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve Lajmeron inspektorin ne lidhje me klientet qe kane mundesi zhvillimi,qese me logo te personalizuar Lajmeron kompanine mbi ndryshimet e levizjes se konkurenteve ne zone Sigurohet te zevendesoje tek cdo klient cdo produkt me difekt ne prodhim Sigurohet te pozicionoje produktet ne ekspozitotet e shitjes ne njesine e shitjes Sigurohet te vendose me edikete perpara te gjitha produktet ne ekspozitoret ne njesite e shitjes Sigurohet qe ne njesite qe mbulon ne ekspozitoret e tyre most e mbeten pa product Sigurohet qe produktet e vendosura ne ekspozitoret e njesise se shitjes te jene te paisura me etikete cmimesh Kerkon punonjesve te marketit ti zevendesojne/pastrojne produktet te cilat kane zene pluhur ne ekspozitoret e njesise se shitjes
  0 replies | 90 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  22.06.2022, 10:40
  Pergjegjesite kryesore: Shet produktet e kompanise Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues Studion/raporton levizjet e konkurentit Njeh mire perparsite e produktit qe tregton Njeh mire te metet e konkurentit Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve Lajmeron inspektorin ne lidhje me klientet qe kane mundesi zhvillimi,qese me logo te personalizuar Lajmeron kompanine mbi ndryshimet e levizjes se konkurenteve ne zone Sigurohet te zevendesoje tek cdo klient cdo produkt me difekt ne prodhim Sigurohet te pozicionoje produktet ne ekspozitotet e shitjes ne njesine e shitjes Sigurohet te vendose me edikete perpara te gjitha produktet ne ekspozitoret ne njesite e shitjes Sigurohet qe ne njesite qe mbulon ne ekspozitoret e tyre most e mbeten pa product Sigurohet qe produktet e vendosura ne ekspozitoret e njesise se shitjes te jene te paisura me etikete cmimesh Kerkon punonjesve te marketit ti zevendesojne/pastrojne produktet te cilat kane zene pluhur ne ekspozitoret e njesise se shitjes
 • E2 Partners's Avatar
  22.06.2022, 10:39
  Pergjegjesite kryesore: Shet produktet e kompanise Krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen Eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj Zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues Studion/raporton levizjet e konkurentit Njeh mire perparsite e produktit qe tregton Njeh mire te metet e konkurentit Planifikon me liste klientesh xhiron e pritshme per diten e neserme Sigurohet te realizoje xhiron ditore te planifikuar Lajmeron klientet paraprakish per ndryshimet e cmimeve Lajmeron klientet mbi ndryshimet ne politiken tregetare Lajmeron kompanine mbi zhvillimin e klienteve Lajmeron inspektorin ne lidhje me klientet qe kane mundesi zhvillimi,qese me logo te personalizuar Lajmeron kompanine mbi ndryshimet e levizjes se konkurenteve ne zone Sigurohet te zevendesoje tek cdo klient cdo produkt me difekt ne prodhim Sigurohet te pozicionoje produktet ne ekspozitotet e shitjes ne njesine e shitjes Sigurohet te vendose me edikete perpara te gjitha produktet ne ekspozitoret ne njesite e shitjes Sigurohet qe ne njesite qe mbulon ne ekspozitoret e tyre most e mbeten pa product Sigurohet qe produktet e vendosura ne ekspozitoret e njesise se shitjes te jene te paisura me etikete cmimesh Kerkon punonjesve te marketit ti zevendesojne/pastrojne produktet te cilat kane zene pluhur ne ekspozitoret e njesise se shitjes
 • E2 Partners's Avatar
  20.06.2022, 15:51
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, nė fushėn e arkitekturės aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Arkitekt/e. Pėrgjegjėsitė kryesore tė punės: Punon ngushtė me udhėheqesin e grupit, skuadren e projektimit si dhe me inxhinieret e disiplinave te ndryshme; Te kuptoj dhe te perkthej ne rezultat detyrat e projektit, te hartoj raporte, te prezantoj propozime, te bashkepunoj ne aplikime te ndryshme per konkurse projektimi dhe procedura prokurimi; Te marre pjese dhe te konsultohet me profesioniste te ndertimit rreth zgjidhjeve praktike te projekteve; Te ndjeke rregullisht mbledhjet ne zyre si dhe jashte zyres ne takimet me kontraktoret, klientet apo profesioniste te tjere; Kerkesat per kualifikim: Njohuri te mira ne Autocad ose Revit Preferohen profesioniste ose studente me Bachelor te perfunduar Aftesi per t’u pershtatur me nje kulture gjithperfshirese ku iniciativa dhe idete e reja vleresohen shume; Njohuri baze ne: Photoshop; programe modelimi 3D;3ds MAx ose Sketchup Aftesi te shkelqyera komunikimi; Aftėsi logjike te mprehta, aftesi analitike dhe krijuese; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.
 • E2 Partners's Avatar
  20.06.2022, 15:27
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Dyqani. Pergjegjesite kryesore: Menaxhimi i niveleve tė stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyēe pėr kontrollin e stokut; Mbledhja, filtrimi dhe dėrgimi i porosive ditore; Tė pėrballojė me profesionalizmin e kėrkuar prej pozicionit ankesat dhe komentet e klienteve duke respektuar procedurat e kompanisė; Tė studiojė nė mėnyrė sistematike terrenin e shitjeve; Te bashkėpunojė me kolegėt dhe klientėt; identifikimi dhe/ose zgjidhja e ēėshtjeve urgjente; Organizimi i trajnimeve pėr stafin e shitjeve; Pėrgatitja e punonjėsve tė dyqanit pėr tė pasur rendiment; Angazhim nė ēėshtjet e stafit; intervistimi pėr pjestarė tė rinj potencial pėr staf; ndjekja e vleresimeve dhe pasqyrimeve tė ecurisė sė stafit nėn varėsi; Organizimi i promocioneve nė nivel dyqani; Kontrolli i shpenzimeve operative mujore; Kujdesi pėr paraqitjen e jashtme dhe te brendshme tė dyqanit; Pjesėmarrja nė takimet mujore pėr shitjet; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
  0 replies | 90 view(s)
 • E2 Partners's Avatar
  20.06.2022, 15:27
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Dyqani. Pergjegjesite kryesore: Menaxhimi i niveleve tė stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyēe pėr kontrollin e stokut; Mbledhja, filtrimi dhe dėrgimi i porosive ditore; Tė pėrballojė me profesionalizmin e kėrkuar prej pozicionit ankesat dhe komentet e klienteve duke respektuar procedurat e kompanisė; Tė studiojė nė mėnyrė sistematike terrenin e shitjeve; Te bashkėpunojė me kolegėt dhe klientėt; identifikimi dhe/ose zgjidhja e ēėshtjeve urgjente; Organizimi i trajnimeve pėr stafin e shitjeve; Pėrgatitja e punonjėsve tė dyqanit pėr tė pasur rendiment; Angazhim nė ēėshtjet e stafit; intervistimi pėr pjestarė tė rinj potencial pėr staf; ndjekja e vleresimeve dhe pasqyrimeve tė ecurisė sė stafit nėn varėsi; Organizimi i promocioneve nė nivel dyqani; Kontrolli i shpenzimeve operative mujore; Kujdesi pėr paraqitjen e jashtme dhe te brendshme tė dyqanit; Pjesėmarrja nė takimet mujore pėr shitjet; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
 • E2 Partners's Avatar
  20.06.2022, 15:27
  E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Menaxher Dyqani. Pergjegjesite kryesore: Menaxhimi i niveleve tė stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyēe pėr kontrollin e stokut; Mbledhja, filtrimi dhe dėrgimi i porosive ditore; Tė pėrballojė me profesionalizmin e kėrkuar prej pozicionit ankesat dhe komentet e klienteve duke respektuar procedurat e kompanisė; Tė studiojė nė mėnyrė sistematike terrenin e shitjeve; Te bashkėpunojė me kolegėt dhe klientėt; identifikimi dhe/ose zgjidhja e ēėshtjeve urgjente; Organizimi i trajnimeve pėr stafin e shitjeve; Pėrgatitja e punonjėsve tė dyqanit pėr tė pasur rendiment; Angazhim nė ēėshtjet e stafit; intervistimi pėr pjestarė tė rinj potencial pėr staf; ndjekja e vleresimeve dhe pasqyrimeve tė ecurisė sė stafit nėn varėsi; Organizimi i promocioneve nė nivel dyqani; Kontrolli i shpenzimeve operative mujore; Kujdesi pėr paraqitjen e jashtme dhe te brendshme tė dyqanit; Pjesėmarrja nė takimet mujore pėr shitjet; Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al ose telefononi nė numrin 0697086174. Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės. Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners Group nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave. Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė
No More Results
About E2 Partners
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
E2 Partners Group Albania
Celular/Mobil:
+355698461730
Adresa:
Rr. Hoxha Tahsim, Nr 88, Kati i II
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.e2partners.info
Njoftime
682