Shiko Profilin: World Vision Albania - www.njoftime.com
HP 970 Auto1
 • World Vision Albania's Avatar
  06.02.2023, 18:23
  Pershendetje, Organizata humanitare World Vision Albaina shpall Tender #408135 “Hoteleri dhe Zhvillime eventesh" per aktivitet e projekteve te saj dhe per kete arsye jeni te ftuar ne kete proces per te sjelle oferten tuaj financiare (me TVSH te perfshire). World Vision Albania po synon te kontraktoje nje subjekt per nje kontrate afatgjate per sherbimin e kerkuar. Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: A-Dokumentat per preselektim: 1. Certifikate Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku) 2. Informacion mbi strukturen e biznesit (plotesoni doc.1 bashkangjitur "FORMULAR REGJISTRIM biznesi) 3. Plotesoni Kodin e Sjelljes se Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur "Alb_politikat_per_biznesin) Afati pėr pranimin e dokumentave data 13 Shkurt 2023. Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė. B-Mėnyra e aplikimit: • nė adresėn e emailit Procurement_Albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė) Shėnime tė rėndėsishme: Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 6 Shkurt 2023 pėrfundon 13 Shkurt 2023. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “Kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”. Suksese
 • World Vision Albania's Avatar
  02.02.2023, 16:29
  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komunitetevedhe mė gjerė, shpall tė hapur Tender #390009_Shėrbim Katering” pėr zonėn e Durrėsit i cili konsiston nė: 1 – Preselektimin e biznese qė ushtrojnė aktivitet nė fushėn "Sherbim Kateringu" pėr zonėn e Durrėsit si dhe 2 – Oferta financiare qė do tė dėrgohen nga subjektet pjesėmarrėse nė process. Tė gjitha kompanitė/ bizneset e interesuara duhet tė paraqesin: A-Dokumentat pėr preselektim: Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB) Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni dokumentin bashkangjitur: "Formular_regjistrimi_Biznesi") Plotėsoni formualrin "WV Politikat per biznesin" (dokumenti bashkangjitur) B-Ofertėn financiare sipas zėrave/artikujve (formulari RFP bashkangjitur pėr lehtėsi) Shėnime tė rėndėsishme: 1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėn oganizata do te punoj gjithnje. 2. Cdo aplikim jashtė sistemit COUPA, nuk do te pranohet. 4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet. 5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose nr.cel +355684047433. 8. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit procedohet mė tej me vlerėsimet e ofertave financiare vetem me bizneset e kualifikuar. Ju mirėpresim. Suksese!
 • World Vision Albania's Avatar
  26.01.2023, 16:45
  Pėrshėndetje, Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: Tender #408135 Preselektim subjekesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e “Terapi/seanca psikologjie dhe logopedie” ne zonė e Shkodrės. World Vision Albania (WVA) nė kuadėr tė njė granti kėrkon njė grup ekspertėsh/agjenci nė Shkodėr pėr tė mbėshtetur 10 fėmijė me ērregullime tė spektrit autik nė dy lloje shėrbimesh: 1. terapi psikologjike (psychological therapy) 2. logopedi (speech therapy) Pėr mė shumė informacion nė lidhje me mėnyrėn e aplikimit dhe dorėzimit tė dokumentave gjeni (klikoni) link-et si mė poshtė: Web: https://www.worldvision.al/tender-kerkohen-ekspertesubjekte-me-aktivitet-ne-fushen-e-terapiseanca-psikologjie-dhe-logopedie?fbclid=IwAR0xLqD3Q4bujHDcpp8AH_-FOIHlshdVB3W0aXJNsbNrJh-xM8FniicdByo FB: https://www.facebook.com/photo?fbid=546621527499590&set=a.474774564684287 Suksese
 • World Vision Albania's Avatar
  19.01.2023, 19:15
  World Vision Albania (WVA) shpall thirrje nr.400166_pėr individė apo kompani “ Vlerėsimi, ngritja e kapaciteteve dhe stėrvitja e praktikuesve tė arsimit gjithėpėrfshirės dhe shėrbimeve tė integruara (pėrfshirė ekipin e specialistėve pėr njėsinė e levizshme dhe Qendrėn komunitare pėr shėrbimet e aftėsisė sė kufizuar, mėsuesit ndihmės dhe stafin psikosocial nė shkolla). Bashkelidhur linku per detajet per shfaqje interesi nga aplikantet: https://www.worldvision.al/kerkohet-ekspertkompani-vleresimin-trajnimin-dhe-udhezimin-e-vazhdueshem-te-profesionisteve-te https://www.facebook.com/photo?fbid=541861344642275&set=a.474774564684287 Suksese!
 • World Vision Albania's Avatar
  18.01.2023, 11:37
  Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: "Shprehje interesi te bizneseve tė interesuar me aktivitet nė fushėn e “Sherbime rutine dhe jo-rutine te makinave" Tender #405968 per "Preselektim subjekesh important]me objektSherbime rutine dhe jo-rutine te makinave" Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: A-Dokumentat pėr preselektim: 1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku) 2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur "FORMULAR REGJISTRIM biznesi) 3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur "Alb_politikat_per_biznesin) Afati pėr pranimin e dokumentave data 25 Janar 2023. ]Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė. B-Mėnyra e aplikimit: • nė adresėn e emailit: Procurement_Albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė) B-Shėnime tė rėndėsishme: 1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė.2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj . 3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit: procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet. 4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet. 5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433. 6. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 18 Janar 2023 pėrfundon 25 Janar 2023. 7. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “Kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”. Ju mirėpresim. Suksese!
No More Results
About World Vision Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
World Vision Albania & Kosovo
Adresa:
Rruga Skenderbej, Ndertesa Gurten, Kati 2
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.worldvision.al
Njoftime
73