Shiko Profilin: LocalWeb Internet Company - www.njoftime.com
500 HP Bata
  • LocalWeb Internet Company's Avatar
    25.01.2023, 10:56
    Local Web Srl, kompani ndėrkombėtare Google Premier Partner qė ofron shėrbime tė marketingut digjital, kėrkon tė punėsojė njė ekonomist/e. Detyrat: 1-Rregjistrimi dhe kontabilizimi i saktė i lėvizjeve tė llogarive bankare. 2-Rakordimi dhe kontrolli nė fund tė cdo muaji i gjendjes sė bankave tė rregjistruara. 3-Hartimi i raportove mujore mbi arkėtimet dhe pagesat / kontrolli nė sistemet pėrkatėse. 3-Hedhje e arkėtimeve tė klientėve . 4-Tė asistojė nė mbylljet mujore dhe tremujore tė kompanisė. Kėrkohet: 1-Tė ketė pėrfunduar ose nė vazhdim tė vitit tė fundit tė studimeve nė Ekonomi/Financė-Kontabilitet. 2-Aftėsi tė mira manaxhimi dhe organizimi. 3- Tė ketė aftėsi komunikuese dhe bashkėpunim nė grup. Personat e interesuar mund tė aplikojnė duke dėrguar cv-nė tuaj nė: Email : jobs@localweb.it Cel: 069 70 58 440 Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė njoftohen pėr intervistė. Facebook : https://www.facebook.com/wearelocalweb/ Instagram: https://instagram.com/wearelocalweb?...=14l4avgjajeq7
  • LocalWeb Internet Company's Avatar
    20.01.2023, 12:59
    ​LoclaWeb, digital marketing Company ricerca per un nuovo progetto un OPERATORE Assistenza Tecnica. La risorsa si occuperą dell’assistenza telefonica agli utenti che richiedono supporto relativo al gestionale applicativo di riferimento. Requisiti: • Diploma di maturitą • Buona comunicazione • Buona conoscenza della lingua italiana L’attivitą si svolgerą in sede in orario full-time. Email : jobs@localweb.it Cel: 0697058440 Facebook : https://www.facebook.com/wearelocalweb/ Instagram: https://instagram.com/wearelocalweb
No More Results
About LocalWeb Internet Company
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355 69 70 99 302
Adresa:
Shėtitorja "Murat Toptani"

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.localweb.it
Njoftime
102