Shiko Profilin: Instituti Profesional ATC - www.njoftime.com
500 HP Bata
 • Instituti Profesional ATC's Avatar
  21.09.2022, 12:26
  10 vjet Instituti profesional ATC Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr : Arkėtar/e . Kualifikimet /kėrkesat pėr pozicionin e punės. ARKĖTAR/E Tė kėtė pėrfunduar arsimin e lartė bachelor nė fakultetin Ekonomik. Tė ketė njohuri nė programet Financėn 5 dhe BNT. Tė ketė njohuri nė paketėn Microsoft office ( Excel,Word,Access…etj). Tė ketė experiencė pune. Tė jetė serioze, bashkėpunues,punėtore dhe e pėrgjegjshme. Tė ketė aftėsi qė tė marri pėrgjegjėsi. Tė jetė fleksibėl nė oraret e punės. Tė ketė qėndrueshmėri pėr njė kohė tė gjatė te vendi I punės. Pėrbėn avantazh: Tė ketė diplomė Master ose ēertifikata trajnimesh. Te ketė tė mbrojtur programin e Financės 5. Tė ketė tė mbrojtur gjuhė tė huaj: anglisht,italisht…etj Tė ketė punuar nė pozicione pune tė ngjashme. Pėrshkrimi I pozitės sė punės: Kryen procedura pėr regjistrime dhe pėrgatitja e dokumentacionit. Hedh nė sistem tė dhėnat. Mban kontakt me kursantėt pėr vazhdueshmėrinė e kursit. Sistemim I dokumentacionit dhe arkivim I tyre. ____________________________________________________________________________ Tė interesuarit pėr ketė pozicion pune tė dėrgojnė CV-nė nė gjuhėn shqipe tė shoqėruar me fotografi nė adresėn e Email: burimenjerezore@ipatc.al Cel: 00355 69 44 18 090 Vetėm persontat e pėrzgjedhur do tė telefonohen pėr tė kryer intervistėn.
 • Instituti Profesional ATC's Avatar
  20.09.2022, 12:34
  10 vjet Instituti profesional ATC. Pėr shkak tė rritjes sė pėrgjithshme si institucion i formimit dhe aftėsimit profesional, ofrojmė vend tė lirė pune pėr : Sekretare mėsimore. Kualifikimet /kėrkesat pėr pozicionin e punės: SEKRETARE MESIMORE Tė kėtė pėrfunduar arsimin e lartė bachelor nė fakultetin: Ekonomik,Shkencave Sociale, Gazetari,Gjuhė e huaj etj… Tė ketė experiencė pune. Tė ketė njohuri nė paketėn Microsoft office ( Excel,Word,Access…etj). Tė jetė serioze, bashkėpunuese,punėtore dhe e pėrgjegjshme. Tė ketė aftėsi qė tė marri pėrgjegjėsi. Tė jetė fleksibėl nė oraret e punės. Tė ketė qėndrueshmėri pėr njė kohė tė gjatė te vendi I punės. Pėrbėn avantazh: Tė ketė diplomė master ose ēertifikata trajnimesh. Tė ketė tė mbrojtur gjuhė tė huaj: anglisht,italisht…etj Tė ketė punuar nė pozicione pune tė ngjashme. Pėrshkrimi I pozitės sė punės: Tė japė informacion rreth kurseve profesionale qė ne zhvillojmė. Mban kontakt me instruktorėt pėr vazhdueshmėrinė e kurseve. Koordinim i orareve tė kurseve. ____________________________________________________________________________ Tė interesuarit pėr ketė pozicion pune tė dėrgojnė CV-nė nė gjuhėn shqipe tė shoqėruar me fotografi nė adresėn e Email: burimenjerezore@ipatc.al Cel; 00355 69 44 18 090 Vetėm persontat e pėrzgjedhur do tė telefonohen pėr tė kryer intervistėn. Cel. : Cel/whats up
 • Instituti Profesional ATC's Avatar
  19.09.2022, 11:11
  10 vjet Instituti profesional ATC. _____________________________________________________________________________________________________ Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-nė nė gjuhėn shqipe tė shoqėruar me fotografi nė adresėn e Email: burimenjerezore@ipatc.al Cel: 00355 69 44 18 090 Vetėm persontat e pėrzgjedhur do tė telefonohen pėr tė kryer intervistėn.
No More Results
About Instituti Profesional ATC
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Instituti Profesional ATC
Adresa:
Qendra e Biznesit "Karl Topia" kati i dytė (pranė rrethrrotullimit tė zogut tė zi)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale

kartvizita

Edit Value


Instituti Profesional ATC

Qendra e Biznesit "Karl Topia"
kati i dytė (pranė rrethrrotullimit tė zogut tė zi)
Tiranė-Shqipėri

+355 42 26 20 26 | +355 6972 27 720 | +355 68 40 11 555

burimenjerezore@ipatc.al | www.ipatc.al

Instituti Profesional ATC

Home Page
http://www.facebook.com/IPATC.AL
Njoftime
50