970 HP gjej pronajuaj
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  02.06.2023, 11:15
  ZONA PREMIUM Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina. Godina ndodhet nė zonen premium me cilėsi shumė tė lartė ndertimi, ku cdo apartament ka nė funksion brenda ballkonit njė barbeque tė bollshme duke e kthyer atė nė mini vile per gjithė familjen. Klientet e kesaj zonen pajisen me karte eskluzive Premium e cila sherben per facilitetet e vete Hotelit te scontuara mbi bazen e nje periudhe qe ju e shfrytezoni (SPA, Pishin te ngrohte-ftohte, restorante/bare dhe evente tė ndryshme qe zhvillohen). Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe ndertimi 83.6 m2 neto (89.6 m2 brutto) + 120 m2 oborr, me orientimin lindje-perendim. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-2 www.inf-93.com Cel. : *+355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  02.06.2023, 10:50
  Destinacioni mė i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet nė njė zone unike vetėm 250 m nga deti, ne plazhin ranor tė detit Adriatik, nė njė zonė tė paprekur nga turizmi masiv tė rrethuar nga pishat e larta dhe me njė klimė qe ofron 300 dite me diell. Vendodhja e kompleksit ėshtė ideale pėr tė jetuar shendetshem, nė privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, nė ajer tė paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina. Residenca turistike do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, me sistem interkarpet, per izolim dhe hidroizolim, per vete ajrosjen e godines, me fasade te ventiluar e veshur me pllake guri, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet. Apartament 1+1 ne shitje: Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-4 www.inf-93.com Cel. : +355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  22.05.2023, 10:56
  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri Apartament 2+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, afėr si me qendrėn ashtu dhe me Parkun e Madh tė Liqenit Artificial. Me dalje direkt nė Bulevardin “Bajram Curri”, vetėm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranės dhe afėr disa institucioneve shtetėrore, arsimore, shoqėrore, tregtare si dhe kėndeve tė lojrave pėr fėmijė. Zona ėshtė mjaft tėrheqėse dhe njė nga mė tė preferuarat pėr tė jetuar.Zona ofron sherbime tė ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj. Prona ndodhet nė njė godinė te vogel 6 katshe, me punime te mira, e ndertuar ne vitin 2002.Apartamenti ėshtė i mire organizuar, me kubature te rregullt dhe hapėsira tė bollshme. Ofron rifinitura shumė tė mira, kondicionere, dritaret me grila, mobilim shume te mire etj. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-ish-bllokut-mbrapa-pallateve-agimi Cel. : +355673044004
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
94