WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  19.09.2023, 10:11
  Zona/Rruga : SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 orė, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelbėrim, ajėr tė paster, mirėmbajtje elitare, jetesė nė komunitet, etj. Sunrise Residence ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare te Tiranes nė mes tė gjelberimit dhe qetesisė qė vendodhja e saj ofron. Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash dhe apartamentesh vetem 200 m nga TEG, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Shitet dhe nje parking me cmimin 20,000 Euro Cmimi i apartamentit + parking = 161,000 Euro Me certifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/sunrise-residence-200-m-nga-teg Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  15.09.2023, 14:42
  Zona/Rruga : Palase Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e kėtij lloji nė bregdetin Shqiptar ndodhet nė njė zonė unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, nė plazhin e mrekullueshem tė detit Jon. Ėshtė vendi ideal pėr tė jetuar shendetshem, nė privatėsi, nė gjelberim, nė ajer tė paster dhe prane freskisė sė detit. Vila ėshtė luksoze dhe unike, me njė super pamje shumė tė bukur tė detit Jon. E pozicionuar nė privatėsi, vila ofron investime shumė cilesore duke filluar nga rifiniturat e brendshme (si instalimet hidraulike dhe elektrike, pllakat, hidrosanitaret, ndricimi) etj. Lartesia e katit 2.9, tavanet janė tė ulura me gips me Led dhe spot, veshjet e kuzhines dhe lavamanet jane tė bėra tė gjitha me mermer nga mė cilėsori, parket shumė i mirė laminat, pllakat Lasta 1.2 me 2.8 marre tek Brunes, boje dekorative nė disa vende e patinuar, sistem kamerash, pika kontrolli, sistem ngrohje-ftohje me Chiller, pishine me permasat me gjatesi 9 M, gjeresi 4.5 dhe thellesi 1.5 M, depozite uji nentoke 6 m3 etj. Bacja eshte e investuar me sistem vaditje dhe gjelberim dhe kangjella rrethuese. Per me shume informacion rreth prones klikoni likun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/green-coast-resort-palase Cel. +355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  14.09.2023, 11:59
  Zona/Rruga : Prane Liqenit te Farkes Shitet vile, e cila ka nje vendodhje shumė tė mirė fare prane Liqenit te Farkes dhe me pamje shumė tė bukur tė zones. E pozicionuar nė mes tė gjelbėrimit dhe ajrit tė paster, e bėn vendin ideal pėr tė jetuar nė privatėsi, qetesi, nė harmoni me natyren dhe fare pranė qytetit.Zona ėshtė e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturė tė rregullt dhe lehtėsisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj. Vila ofron punime shumė cilėsore, mobilim modern dhe me pajisje nga mė tė mirat, me sistem kondicionimi, oborr tė sistemuar dhe te gjelbėruar shumė bukur. Ka dhe parking per 2 makina. Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/prane-liqenit-te-farkes Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  13.09.2023, 11:44
  Zona/Rruga : Rruga Faik Konica Apartament 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes, njė nga zonat mė tė preferuara tė kryeqytetit. Ka vendodhje unike fare pranė Stadiumit “Air Albania”, Rruges “Elbasanit”, Sheshit “Nėnė Tereza”, Bulevardit “Deshmoret e Kombit” dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lojrave per femije etj. Godina ku ndodhet apartamenti ėshtė 12 katsh me cilėsi shumė tė mirė nė konstruksion dhe nė rifiniturė, me 2 ashensor, siguri 24 orė, mirėmbajtje dhe parkim nėntokė. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve tė banimit ėshtė tepėr e organizuar me hapesira te bollshme, ku janė parashikuar tė gjitha facilitetet pėr njė jetesė komode. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, i shtruar me parket druri, me sistem kondicionimi dhe mobiljet jane me material cilėsor druri. Me ēertifikate pronesie. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-faik-konica-prane-parkut-kombetar-te-liqenit Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  13.09.2023, 11:14
  Zona/Rruga : Berzhite Shitet vile, e cila ndodhet nė kodrinat e gjelberuara te Bėrzhites, vetėm 15 minuta larg nga qendra e Tiranes. Pozicionohet nė mes te gjelbėrimit, ajrit tė pastėr dhe freskise qė ofron dhe afersia me lumin Erzen. Me akses direkt nė autostraden Tiranė-Elbasan dhe me zonat perreth kryeqytetit, dhe vetėm 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Njė nga zonat mė tė preferuara pėr tė jetuar por dhe pėr tė shijuar qetesine, pasi ndodhet larg zhurmes dhe kaosit urban. Vilė 2 katshe nė shitje me siperfaqe ndertimi 180 m2 (200 m2 siperfaqe reale ndertimi) + 463 m2 toke (600 m2 siperfaqe reale). Vila ėshtė 2 kate me themele per kat te trete. Kati perdhe perbehet nga ambienti i ndenjes i madh, kuzhine ne vete + ngrėnie, lavanderi, banjo me dush dhe depo. Kati pare perbehet nga dhome matrimoniale + garderobe dhe verande, 2 dhoma te tjera gjumi dhe banjo me dush. Vila ka lejen per pishine. Ka parkim pėr 2-4 makina. Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/green-garden-residence-berzhite-0 Cel. : *+355696054036‬
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  13.09.2023, 11:02
  Zona/Rruga : Rruga Peti Apartament 2+1 nė shitje, pozicionohet nė nje nga zonat mė tė bukura tė kryeqytetit, afer Liqenit dhe parkut te saj, fare pranė Kopshtit Botanik tė Tiranės dhe Liqenit tė thatė. Ka akses tė menjėhershėm tek parku i madh i liqenit, unaza e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Zona ofron qetėsin, ajrin e pastėr, infrastrukturė tė rregullt dhe njė pamje shumė tė bukur.Ka pranė njė rrjet tė rregullt shoqėror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike qė tė nxjerrin shumė lehtė nė gjitha zonat e Tiranės. Prona ndodhet nė nje godine 5 katshe e cila ofron punime shume te mira, me administrim shumė tė mire, ashensor dhe shkallet e medha e me drite natyrale.Apartamenti ėshtė i mirėorganizuar, me kubature te rregullt, hapesire te madhe, rifinitura shum te mira etj. Apartament nė shitje 2+1. Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-peti-prane-liqenit-artificial Me ēertifikate pronėsie. Cel. : +355682050353
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  07.09.2023, 10:39
  Zona/Rruga : Rruga Agallareve, Farke Rezidence e re banimi shumė cilėsore e projektuar pėrballe malit piktoresk tė Dajtit. Njė kompleks unik qė do tė ofrojė standartin mė tė lartė tė jetesės suburbane nė Tiranė. Vendndodhja e kompleksit ofron akses direkt me unazėn e madhe tė Tiranės, qėndren tregtare TEG, pranė Liqenit te Farkes dhe parqeve natyrore tė rrethinave tė qytetit. Nje nga zonat mė tė preferuara dhe elitare qė karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash. Ndodhet vetėm 5 KM nga qendra e Tiranes.Avantazhet e Rezidences: Vendodhje unike, fare pranė qendre Tregtare TEG dhe vetem 5 KM nga Sheshi Skenderbej Rezidenca ėshtė nė harmoni tė plotė me peisazhin e zonės, larg zhurmave te qytetit, ne mes tė gjelberimit, ajrit tė paster dhe qetesise Arkitekture unike dhe bashkėkohore Orientim shumė tė mirė me dritėn e diellit dhe konturet e tokės natyrale, duke ofruar keshtu njė fushėpamje tė gjerė tė malit te Dajtit nga ēdo vilė. Rezidenca ėshtė projektuar nė mėnyrė rigoroze sipas standartit tė ndėrtimit “Eurokode” pėr tė qėnė njė nga ndėrtimet me cilėsinė me tė lartė nė zonėn e Farkės Rezidenca ėshtė konceptuar qė pėrvec pamjeve panoramike tė sigurojė edhe privatėsinė e cdo vile Lartėsitė e ulėta tė vilave i pėrshtaten kontekstit suburban tė zonės, duke u ndėrtuar sipas relievit te tokes pėr tė krijuar njė pamje ku secila vilė nuk pengon pamjen e tjetrės Hapėsira tė mėdha parkimi tė rrethuara nga kopeshte tė gjelbėruara dhe sherbime tė garantuara Jane disa rruge qe aksesojne Rezidencen Siguri maksimale 24 orė dhe vend-roje etj. Mundesi e mire investimi Kompleksi do tė ofrojė 3 tipologji vilash, gjithsej 16 vila tė projektuara nė mėnyrė elegante.Cmimet e vilave variojnė nga 366,550 Euro – 669,500 EuroParashikuar tė mbaroje brenda vitit 2026 www.inf-93.com Cel. : +355673044004
 • Real Estate "INF 93"'s Avatar
  25.08.2023, 11:27
  Zona/Rruga : Rruga Peti Apartament 1+1 nė shitje, pozicionohet nė nje nga zonat mė tė bukura tė kryeqytetit, me pamje nga Liqeni dhe Parku, fare pranė Kopshtit Botanik tė Tiranės dhe Liqenit tė thatė. Ka akses tė menjėhershėm tek parku i madh i liqenit, unaza e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Zona ofron qetėsin, ajrin e pastėr, infrastrukturė tė rregullt dhe njė pamje shumė tė bukur.Ka pranė njė rrjet tė rregullt shoqėror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike qė tė nxjerrin shumė lehtė nė gjitha zonat e Tiranės.Prona ndodhet nė njė rezidence tė rrethuar dhe tė siguruar. Godina ėshtė 6-tshe + 1 kat parkim nentoke dhe ofron punime cilėsore, me administrim shumė tė mirė dhe me 1 ashensor. Apartamenti ėshtė i mirėorganizuar, me rifinitura shumė tė mira, i shtruar me parket laminat shumė cilėsor, ballkoni me tend, dritaret alumin shume te mira etj.Apartament nė shitje 1+1 me sipėrfaqe neto 66 m2 (74.58 m2 bruto), kati i 4 me orientimin lindje dhe me pamje te bukur te zones. Organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhinė + ngrėnie, dhomė gjumi, tualeti dhe ballkoni qė lidhet me te dyja ambientet. Shitet bosh pa kuzhinen dhe kondicioneret. Mundesi shumė e mirė investimi. Ka mundesi parkimi me qira 5,000 leke/muaji Me ēertifikatė pronėsie. Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-peti-perballe-liqenit-artificial Cel. : *+355696054036‬
No More Results
About Real Estate "INF 93"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjensia Real Estate "INF93"
Celular/Mobil:
00355682050444
Adresa:
Bul. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), Kati III
Telefon:
+355 (0) 4 2230 515
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Shit-Blerje, Qera apartamentesh, dyqane, vila, zyra, magazina, toka. Vleresim pasurie te Paluajtshme,
Real Estate Albania
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Agjensia "Inf 93"
Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

Tel: 04 2230 515
Mob: 068 20 50 444

info@inf-93.com | www.inf-93.com

Home Page
http://www.inf-93.com
Njoftime
91