500 HP Bata
Tab Content
  • ttbb's Avatar
    20.09.2023, 13:22
    Shes tanker benzin 25 litra. Eshte i pershtatshme per gomone dhe skafe. I ardhur nga Gjermania,dhe i pa perdorur fare ne Shqiperi. Nuk ka demtime dhe eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 60Euro. Kontakt: 0686261441 me mesazh me sms ose ne Whatsapp.
  • ttbb's Avatar
    02.09.2023, 10:29
    Shitet gomone quicksilver pothuajse e re.Ska asnje ngjitje. Motorr Johnson 4hp 2 kohesh ne gjendje super.Me marsh perpara dhe neutral,kembe shkurter,doreze gazi,eshte shume i lehte per tu mbajtur. Gomonia eshte nje nga markat me te mira dhe eshte e kompletuar me cante, pompe elektrike ,pompe mekanike ,stol,2 jeleke shpetimi,dhe me dysheme me ajer dhe lopatat.Eshte shume praktike dhe vendoset ne bagazh te makines shume kollaj. E pershtatshme per 2 te rritur dhe 1 ose 2 femije. Jane me dokumenta dhe me leje lundrimi te deri me 14.08.2024. I mirepres ofertat tuaja nese keni ne mendje nje cmim tjeter. Peshkoni dhe argetohuni pa problem. Dergo mesazh ne Whatsapp ose sms ne tel. Cel. : 0686261441
No More Results
About ttbb
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Njoftime
8