Tab Content
 • ttbb's Avatar
  03.10.2023, 17:46
  Shitet gomone Yamaha 300Sti 3m. Eshte ne gjendje shume te mire,dhe e mban ajrin per nje kohe shume te gjate. Eshte i kompletuar me pompe ,lopata ,stol. Cmimi: 650 Euro i diskutueshem Kontakt : 0692750708 Cel. : 0692750708
 • ttbb's Avatar
  03.10.2023, 17:28
  Shitet super motorr Yamaha 4HP 2 Kohesh. Eshte ne gjendje super,ndez pernjehere dhe shume i fuqishem. I sapo ardhe nga Gjermania dhe nuk eshte perdore fare ne Shqiperi. Cmimi: 599 Euro dhe i diskutueshem Kontakt: 0686261441 vetem mesazh ne Whatssap ose sms. Cel. : 0686261441
 • ttbb's Avatar
  03.10.2023, 17:25
  Shitet Gomone Wiking 2.5m bashke me motorrin Yamaha 4HP 2 Kohesh. Gomonia dhe motorri jane ne gjendje te shkelqyer. Sapo kane ardhe nga Gjermania,dhe nuk jane perdore fare ne Shqiperi. Gomonia Wiking eshte prodhim Gjerman dhe nuk ka asnje pulle dhe e mban ajrin per nje kohe te gjate.Eshte e kompletuar me pompe,lopata ,cante ,dhe eshte me dysheme me ajer.Eshte shume praktike dhe paketohet shume kollaj per ne bagazhin e makines. Motorri Yamaha 4HP 2 Kohesh ne gjendje super ,ndez pernjehere dhe e ka gazin ke doreza. Cmimi: 1100Euro dhe i diskutueshem. Kontakt : 0686261441 vetem mesazh ne Whatssap ose sms. Cel. : 0686261441
 • ttbb's Avatar
  26.09.2023, 16:44
  Gomone Wiking prodhim Gjerman ne gjendje super. Nuk ka asnje ngjitje ose pulla dhe e mban ajrin per nje kohe shume te gjate. Ka 3 dhoma ajri,kel-V dhe dysheme me fryrje. E sapo ardhe nga Gjermania,dhe e pa perdorur fare ne Shqiperi. Eshte e kompletuar me Cante ,lopata ,stol ,pompe.dhe me dysheme me ajer. Eshte e pershtatshme per 2 te rritur dhe 1 femije,. Eshte shume prakti dhe futet ne bagazhin e makines shume kollaj. Cmimi 599 euro i diskutueshem. Kontakt: 0686261441 vetem ne whatsapp ose me sms. Cel. : 0686261441
 • ttbb's Avatar
  20.09.2023, 13:22
  Shes tanker benzin 25 litra. Eshte i pershtatshme per gomone dhe skafe. I ardhur nga Gjermania,dhe i pa perdorur fare ne Shqiperi. Nuk ka demtime dhe eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 60Euro. Kontakt: 0686261441 me mesazh me sms ose ne Whatsapp.
No More Results
About ttbb
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Njoftime
12