970 HP gjej pronajuaj
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2023, 12:22
  Zona/Rruga : rruga e Kavajes Ambienti pozicionohet ne katin e 15 te nderteses. Ka siperfaqe 110 m2. Organizohet ne tre ambiente te ndara dhe 2 tualete. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktiviteti biznesi si: zyra, klinike dentare, estetike etj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kyce te Tiranes dhe nder me te preferuarat per zhvillimin e bizneseve. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2023, 11:50
  Zona/Rruga : Hipoteka Ambienti pozicionohet ne katin 0. Ka siperfaqe totale 276 m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktiviteti biznesi si. zyra, klinike, call center etj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes, me levizsshmeri te larte njerezish dhe makinash. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2023, 11:34
  Zona/Rruga : Laprake Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe totale 68.4 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 58 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Avantazhet e projektit janė cilėsia e lartė ndėrtimit, fasadė e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve ėshtė me dopio tullė dhe lesh guri nė mes, akustik dhe termik, dritaret janė termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartėsia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumė cilėsore, siguri dhe mirėmbajtje 24 orė. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2023, 10:57
  Zona/Rruga : perballe Liqenit Artificial Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe totale 74.2 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet ballkon “Green Valley” ėshtė e konceptuar me nderthurjen e jetesės pranė qytetit dhe fare pranė gjelbėrimit dhe natyrės duke ju garantuar dritė natyrale gjatė gjithė kohės dhe pamje tė plotė mbi parkun e liqenit, ullishtet dhe kodrat pėrreth. Ka akses tė menjėhershėm tek parku i madh i liqenit, unazen e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjė e cila tė jep mundėsinė tė jetosh jashtė qytetit por dhe pranė tij njėkohėsisht. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  02.12.2023, 10:27
  Zona/Rruga : perballe Liqenit Artificial Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe totale 89.4 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet ballkon “Green Valley” ėshtė e konceptuar me nderthurjen e jetesės pranė qytetit dhe fare pranė gjelbėrimit dhe natyrės duke ju garantuar dritė natyrale gjatė gjithė kohės dhe pamje tė plotė mbi parkun e liqenit, ullishtet dhe kodrat pėrreth. Ka akses tė menjėhershėm tek parku i madh i liqenit, unazen e madhe dhe me njė distancė tė shkurtėr nga pikat kryesore tė qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjė e cila tė jep mundėsinė tė jetosh jashtė qytetit por dhe pranė tij njėkohėsisht. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2023, 15:33
  Zona/Rruga : Vollga Apartamenti pozicionohet ne katin e trete dhe ka siperfaqe 150 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti ka pamje nga deti. Eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat turistike te preferuara dhe te frekuentuara ne Durres. Ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2023, 14:09
  Zona/Rruga : Komuna e Parisit Ambienti pozicionohet ne katin zero. Ka siperfaqe 66 m2. Organizohet ne open space. Eshte i pershtatshem per ambient zyre dhe lloje te ndryshme aktiviteti biznesi. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per zhvillimin e bizneseve. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2023, 12:53
  Zona/Rruga : rruga e Elbasanit Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe bruto 110 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkon Apartamenti ka orientim nga perendimi. Eshte i pajisur me hipoteke. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per banim. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  01.12.2023, 12:41
  Zona/Rruga : 21 dhjetori Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe neto 67 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet me dritare Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar. Ka orientim jug-perendim dhe pozicionohet ne rruge kryesore. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.11.2023, 16:48
  Zona/Rruga : Long Hill Residence Vila pozicionohet ne nje siperfaqe trualli 303 m2 dhe ka siperfaqe ndertese 200 m2. Ne hyrje ndodhet oborri me peme dhe ambient per te pushuar. Ne katin 0 eshte salloni ndenjes me nje oxhak me dru, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet, lavanderi Ne katin e pare ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Ne pjesen e pasme ka peme zbukuruese. Vila eshte e pajisur me sistem chiller dhe ka punime cilesore. Jepet e pa mobiluar. Kompleksi Long Hill Residence ofron siguri dhe privatesi dhe te gjitha facilitetet per nje jetese komode si: hapesira sportive, parqe, bar- restorante, supermarket etj. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  30.11.2023, 15:49
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 85 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonar e preferuara per banim ne Tirane dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2023, 16:49
  Zona/Rruga : Pallati i Brigadave Vila ka siperfaqe ndertimi 560 m2, siperfaqe trualli 520 m2, siperfaqe oborri 320 m2. Organizohet ne 3 kate: Kati i pare: sallon ndenje, minibar, tualet Kati i dyte: sallon ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet, verande Kati i trete: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande Ne pjesen e jashtme te viles ndodhet nje pishine. Ne pjesen e brendshme te oborrit ka mundesi parkimi per 3 makina. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat e preferuara te Tiranes per qetesine dhe ajrin qe ofron. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2023, 16:19
  Zona/Rruga : ish Bllok Apartamenti pozicionohet ne katin e pare (jo 0) te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 119 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje ambient gatimi dhe ngrenie 3 dhoma gjumi 1 ambient biblioteke 2 ballkone E pajisur me certifikate pronesie. Zona e Bllokut eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe investim ne Tirane. Ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2023, 16:02
  Zona/Rruga : Uje i Ftohte Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje rezidence te re. Ka siperfaqe totale 63.22 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet ballkon Apartamenti eshte i investuar ne punime dhe i mobiluar ne menyre moderne. Eshte ne proces hipotekimi. Rezidenca ndodhet shume prane detit. Zona e Ujit te Ftohte eshte nje nder zonat turistike me te preferuara dhe te frekuentuara gjate sezonit veror, nga turstet vendas dhe te huaj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  29.11.2023, 13:05
  Zona/Rruga : Uje i Ftohte Apartamenti pozicionohet ne katin e pare, te nje rezidence te re. Ka siperfaqe totale 62.93 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet ballkon Apartamenti eshte i investuar ne punime dhe i mobiluar ne menyre moderne. Eshte ne proces hipotekimi. Rezidenca ndodhet shume prane detit. Zona e Ujit te Ftohte eshte nje nder zonat turistike me te preferuara dhe te frekuentuara gjate sezonit veror, nga turstet vendas dhe te huaj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  28.11.2023, 10:40
  Zona/Rruga : rruga e Elbasanit Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati me ashensor. Organizohet ne: sallon ndenje ambient gatimi i vecuar korridor 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Jepet vetem per te huaj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 17:09
  Zona/Rruga : Pazari i Ri Apartamenti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe te brendshme 65 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete oborr me siperfaqe 65 m2 Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Jepet vetem per shtetas te huaj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore dhe mjaft e frekuentuar e Tiranes. Ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 16:25
  Zona/Rruga : rruga Mine Peza Apartamenti ka siperfaqe totale 116 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 96 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Godina ku ndodhet apartamenti do jetė 14 kate mbi tokė, ku 2 katet e para janė ambiente shėrbimi dhe 3 kate parkim nėntokė. Do tė ofrojė punime dhe rifinitura shumė cilėsore, fasadė tė ventiluar, shkallet me dritė, ashensorė, siguri 24 orė, etj. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve tė banimit ėshtė tepėr e organizuar, ku janė parashikuar tė gjitha facilitetet pėr njė jetesė komode. Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 15:01
  Zona/Rruga : prane Ambasades Amerikane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (te fundit) te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 14:16
  Zona/Rruga : prane Marina Bay Apartamenti ka siperfaqe 129 m2. Organizohet ne: sallon ndenje me kend gatimi dhome gjumi individuale me ballkon tualet dhome gjumi matrimoniale me tualet Apartamenti eshte i investuar ne punime, i shtruar me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat turistike me te preferuara gjate sezonit veror dhe mjaft e frekuentuar nga turiste vendas dhe te huaj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 12:15
  Zona/Rruga : prane Marina Bay Apartamenti ka siperfaqe totale 63 m2 dhe pozicionohet ne katin e trete. Organizohet ne: ambient ndenje me kend gatimi dhome gjumi e pajisur me 2 krevate tualet ballkon me pamje nga deti Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat turistike me te preferuara gjate sezonit veror dhe mjaft e frekuentuar nga turiste vendas dhe te huaj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  27.11.2023, 10:52
  Zona/Rruga : rruga Riza Cerova Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ka siperfaqe totale 105.4 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti ka punime cilesore. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.11.2023, 15:41
  Zona/Rruga : Tregu Elektrik Postet e parkimit ndodhen ne katin -2 te nje ndertimi te ri. Kane siperfaqe 16 m2 secili. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.11.2023, 15:01
  Zona/Rruga : Kodra e Diellit Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe totale 89.2 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet ballkon Apartamenti eshte i investuar ne punime dhe i shtruar me parket. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per jetese sa me komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.11.2023, 11:57
  Zona/Rruga : Zogu i Zi Zyra pozicionohet ne katin e 2 te pallatit dhe ka hyrje te dedikuar. Ka siperfaqe neto 170 m2 dhe organizohet ne: Recepsion ne hyrje Ambient i madh open space 3 ambiente te tjere pune 2 tualete 1 depo Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Mund te riorganizohet sipas deshires duke qene se ndarjet jane prej gipsi. Ne cmim jane te perfshira edhe 2 poste parkimi ne katin -1. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  24.11.2023, 11:31
  Zona/Rruga : Kompleksi Kolombo Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ndertimi te vitit 2012. Ka siperfaqe 145 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Ka orientim jug-perendim. Eshte i pajisur me hipoteke. Apartament ka mundesi ndarje ne 2 apartamente 1+1. Eshte mundesi e mire investimi. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  22.11.2023, 14:03
  Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Orientohet jug-perendim. Eshte i investuar sipas stilit modern, me mobilim teresisht te ri. Organizohet ne: sallon ndenje me kend gatimi dhe ngrenie, ku ka te gjitha pajisjet e duhura 1 dhome gjumi me krevate qe mund te bashkohen dhe ne dopio, garderobe te bollshme, korridor tualet Apartamenti jepet per nje cift ose nje femer ne marredhenie pune. Apartamenti nuk jepet per studente. Per ta vizituar ju lutem na kontaktoni! 067 44 444 99
 • Dielli Real Estate's Avatar
  22.11.2023, 13:56
  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve Apartamenti pozicionohet ne katin 10 te nje ndertimi me ashensor. Ka siperfaqe 110 m2 dhe organizohet ne: sallon me kend gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Ka orientim nga jugu. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0674444499
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 14:36
  Zona/Rruga : Bulevardi i Ri Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje kompleksi ne proces ndertimi. Ka siperfaqe totale 107.5 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 91.1 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti ka orientim nga lindja. Kompleksi ndodhet vetem 800 m larg qendres te Tiranes. Pėrparėsitė e projektit pėrfshijnė njė fasadė tė ajrosur tė mbuluar me panele alumini, izolim tė dyfishtė me tulla dhe lesh guri pėr performancė akustike dhe termike. Dritare jane tė izoluara termikisht dhe akustikisht me xham tė dyfishtė, planimetri funksionale tė dyshemesė dhe lartėsia e apartamentit 3.23 metra. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 13:40
  Zona/Rruga : Ali Demi Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe neto 58 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i shtruar me parket. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 12:48
  Zona/Rruga : Bulevardi i Ri Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje kompleksi ne proces ndertimi. Ka siperfaqe totale 112.8 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 95.6 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti ka orientim veri-perendim. Kompleksi ndodhet vetem 800 m larg qendres te Tiranes. Pėrparėsitė e projektit pėrfshijnė njė fasadė tė ajrosur tė mbuluar me panele alumini, izolim tė dyfishtė me tulla dhe lesh guri pėr performancė akustike dhe termike. Dritare jane tė izoluara termikisht dhe akustikisht me xham tė dyfishtė, planimetri funksionale tė dyshemesė dhe lartėsia e apartamentit 3.23 metra. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 12:12
  Zona/Rruga : Bulevardi i Ri Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ne proces ndertimi. Ka siperfaqe totale 101.3 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 85.9 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Kompleksi ndodhet vetem 800 m larg qendres te Tiranes. Pėrparėsitė e projektit pėrfshijnė njė fasadė tė ajrosur tė mbuluar me panele alumini, izolim tė dyfishtė me tulla dhe lesh guri pėr performancė akustike dhe termike. Dritare jane tė izoluara termikisht dhe akustikisht me xham tė dyfishtė, planimetri funksionale tė dyshemesė dhe lartėsia e apartamentit 3.23 metra. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 11:31
  Zona/Rruga : rruga Peti Apartamenti pozicionohet ne katin e katert dhe ka siperfaqe 90 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Eshte i investuar ne punime dhe i mobiluar ne menyra bashkekohore. I pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Ka orientim veri-lindje. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  21.11.2023, 11:05
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Garsonierja pozicionohet ne katin e pare. Ka siperfaqe 45 m2. Eshte e investuar ne punime dhe eshte e pajisur me nje tualet dhe ballkon. Jepet e mobiluar. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  20.11.2023, 16:15
  Zona/Rruga : Tulipan Residence Apartamenti pozicionohet ne katin 0. Ka siperfaqe totale 86.81 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet oborr me siperfaqe 42.14 m2. Mundesi dhe per post parkimi (pagese ekstra). Tė gjitha godinat janė tė trajtuara me sistemet mė tė avancuara nė fushėn e efiēencės energjitike nė aspektin termik duke dhėnė banorėve njė komoditet maksimal dhe kursim real nė faturat e energjisė. Rezidenca ndodhet me pak se 5 minuta afer 3 liqeneve dhe 1 parku, akseve me te rendesishme rrugore dhe qendrave tregtare. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  20.11.2023, 14:47
  Zona/Rruga : Myslym Shyri Apartamenti pozicionohet ne katin e pare. Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti ka mobilim bashkekohor dhe eshte i investuar ne punime. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe e preferuar per banim. Ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  20.11.2023, 11:04
  Zona/Rruga : ish Stacioni i Trenit Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 70 m2 dhe organizohet ne: korridor 2 ambiente te shfrytezueshme per zyra tualet Ambienti ka kubature te rregullt dhe eshte totalisht i investuar. Jepet i mobiluar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: zyre finance, marketingu etj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore per zhvillimin e bizneseve. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2023, 15:53
  Zona/Rruga : Lake View Residence Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Ka siperfaqe 126 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti ka te instaluar sistem kondicionimi ngrohje-ftohje. Eshte i pajisur me lavatrice, tharese, lavastoviglie, fshese korenti, hekur rrobash. Apartamenti eshte ne proces mobilimi. Eshte i disponueshem pas 1 muaji. Ne cmimin i qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidencat Lake View ofrojnė nivel tė lartė sigurie dhe teknologjie, duke pėrdorur teknologjinė e aksesit me kartė, mbikėqyrje dhe pika aksesi nė ndėrtesa tė ndara. . Hyrjet e strukturave janė tė pajisura me njė sistem tė avancuar monitorimi 24/7 duke e bėrė mė tė sigurtė dhe tė qetė jetėn e banorėve. Ofron akses te lehtė nė arteriet kryesore tė Tiranės Pranė Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndėrkombetar i Tiranės, 5 minuta nga qendra e Tiranės, 30 minuta nga Durrėsi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orė nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2023, 14:22
  Zona/Rruga : fakulteti Juridik Ambienti pozicionohet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 34 m2. Eshte e investuar ne punime dhe ka nje tualet dhe ballkon. E pajisur me kondicioner. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme zyre te cdo profili si p.sh: jurist, arkitekt etj. Cmimi i qirase mujore eshte neto. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore dhe me te frekuentuara te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e aktiviteteve te biznesit. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2023, 12:00
  Zona/Rruga : Ish Parku i Autobuseve Apartamenti pozicionohet ne katin e trete dhe ka siperfaqe 122 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  17.11.2023, 11:14
  Zona/Rruga : Hamallaj, Gjiri i Lalzit Apartamenti pozicionohet ne katin e pare dhe ka siperfaqe totale 49.15 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Turquoise Marina ėshtė ndėr projektet mė tė mėdhaja, jo vetėm nė Shqipėri, por edhe nė rajonin e Ballkanit, me njė sipėrfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipėrfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar nė Hamallaj, nė zonėn e Gjirit tė Lalėzit. Ofron izolim termik, teknologji tė lartė, siguri tė plotė me sistem tė dixhitalizuar si dhe njė arkitekturė moderne dhe tepėr funksionale. Shėrbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi pėr mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biēikletash, Ambiente sportive. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  16.11.2023, 14:43
  Zona/Rruga : Shkozet Magazina ndodhet ne zonen e Shkozetit, ne afersi te rruges kryesore. Eshte e ndertuar mbi nje truall bashke me oborr rreth 1250 m2 dhe rreth 1600 metra ndertese organizuar ne 2 kate. Ka hapesiren e dedikuar per ashensor. Ambient te vecante per zyra. Rruge nga dy drejtime te ndryshme dhe vend te pershtatshem per shkarkimin e ngarkesave. Magazina eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si magazina, fasoneri, zyra, etj. Pozicionuar ne nje nga zonat industriale mė tė preferuara pėr zhvillim biznesi, prona vjen ne treg me cmim mjaft te arsyeshem dhe te favorshem. Gjithashtu prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  16.11.2023, 11:42
  Zona/Rruga : Ali Demi Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe totale 114.23 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 100.20 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  15.11.2023, 16:59
  Zona/Rruga : Pazari i Ri Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor, te ndertuar ne vitin 2006. Apartamenti ka siperfaqe totale 142.50 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 3 dhoma gjumi 3 tualete Ka mundesi ndarje ne 2 apartamente. Ka orientim veri-lindje-jug. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i shitjes eshte i diskutueshem. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  15.11.2023, 14:59
  Zona/Rruga : Kombinat Godina ka siperfaqe 600 m2 dhe organizohet ne 3 kate. Ne cdo kat te godines ka 1 tualet. Oborri ka siperfaqe 200 m2 dhe mund te shfrytezohet dhe per parkim. Godina ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, bar restorant etj. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  15.11.2023, 14:42
  Zona/Rruga : Lagjia nr 13 Apartamenti pozicionohet ne katin e 11 dhe ka siperfaqe totale 70 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet Veranda ka siperfaqe 257 m2. Godina ndodhet prane plazhit. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  14.11.2023, 11:49
  Zona/Rruga : Lake View Residence Apartamenti ka siperfaqe totale 141 m2 dhe siperfaqe verande 6.10 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete verande Rezidencat Lake View ofrojnė nivel tė lartė sigurie dhe teknologjie, duke pėrdorur teknologjinė e aksesit me kartė, mbikėqyrje dhe pika aksesi nė ndėrtesa tė ndara. Vetėm banorėt dhe tė ftuarit e tyre kanė akses tek rezidencat ndėrkohė qė katet pėr shėrbime tregtare dhe zyra kanė hyrje tė veēanta. Njėkohėsisht, rezidentėt do tė mund tė shfrytėzojnė hapėsirat e mėdha tė holleve dhe kutitė postare tė personalizuara nė tė gjitha strukturat e banimit. Hyrjet e strukturave janė tė pajisura me njė sistem tė avancuar monitorimi 24/7 duke e bėrė mė tė sigurtė dhe tė qetė jetėn e banorėve. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  14.11.2023, 10:52
  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit Vila ka siperfaqe totale 159.95 m2 dhe organizohet ne: Kati perdhe me siperfaqe 84.3 m2 me: sallon ndenje, ambient gatimi, 1 tualet, verande Kati i pare me siperfaqe 75.65 m2 me: 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet, 2 dhoma individuale dhe 1 tualet, verande. Siperfaqja totale e verandes eshte 30.85 m2. Punimet e viles jane te perfunduara. Resorti ndodhet pranė Gjirit tė Lalzit, me mbi 250 ditė me diell, temperaturė mesatare 22 – 35°C, me njė sezon plazhi relativisht tė gjatė prej shtatė muajsh. Pozicionuar fare pranė Tiranės, vetėm 25 minuta larg si dhe shumė afėr qytetit port tė Durrėsit, aeroportit ndėrkombėtar tė Rinasit, si dhe qytetit historik tė Krujės. Sherbimet dhe facilitetet: restorante, beach bar, supermarkete, spa&wellnes, pishine e hapur dhe zone relaksi. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  13.11.2023, 12:35
  Zona/Rruga : rruga e Barrikadave Apartamenti pozicionohet ne katin e dhjete te nje ndertimi te ri, i vitit 2023. Ka siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne : Sallon ndenje Kuzhine 1 dhome gjumi Tualet Tarrace (sip 72m2) Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Eshte i pabanuar me pare dhe ka orientim lindje. Taraca eshte pershtatur si verande, e pajisur me tavoline ndeje, tende, karrige lekundese, zgare dhe jacuzzi. Zona ku ndodhet eshte vetem 5 minuta larg qender dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 • Dielli Real Estate's Avatar
  09.11.2023, 11:09
  Zona/Rruga : Dhermi Apartamenti pozicionohet ne katin e trete. Ka siperfaqe totale 55.05 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 38.94 m2 dhe siperfaqja e ballkonit eshte 8.07 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet E vendosur nė plazhin e Drymades, resorti i pushimeve Drymades Village pėrbėhet nga njė sėrė oborresh me shkallė tė pėrshtatur nga arkitektura duke pėrzier projektin nė njė ndjenjė kohezive fshati. Duke ndjekur topografinė me njė diferencė lartėsie prej 15 metrash, arkitektura artikulon nivelet e tokės me oborret me shkallė duke sjellė njė ndjenjė introverte, ndėrsa nė tre katet e sipėrme, njėsitė pėrfshijnė tarraca dhe ballkone tė zgjeruara, duke zgjeruar jetėn publike nė tė gjitha nivelet. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
More Activity
About Dielli Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Dielli Real Estate
Celular/Mobil:
00355676770475
Adresa:
Kullat Binjake, Kati 2
Telefon:
00355676770475
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Dielli Real Estate ėshtė njė emėr i ri nė tregun imobiliar shqiptar, nje ide e re vizionare pėr tė ndėrtuar njė kompani dhe njė markė 100% shqiptare. Ky emėr ėshtė zgjedhur mė shumė dashuri pėr tė pėrcjellė dritė dhe rrezatim nė shtėpinė e secilit klient qė zgjedh tė bashkėpunojė me ne.

kartvizita

Edit Value


Kullat Binjake, Kati 2
Cel. : +355676770475Listo ofertat e Dielli Real Estate
Home Page
https://diellirealestate.com
Njoftime
850