WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
No Recent Activity
About .arjan
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
shpia e mobiljeve
Celular/Mobil:
+355 69 711 22 92
Adresa:
pazari i ri ose rruga qemal stafa
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Mobilje
Specifikat/Specializimi:
blejme dhe shesim mobilje te reja dhe te perdorura
si dhoma gjumi kundra bufe te reja
te perdorura dhoma gjumi kundra bufe mini bare tavolina karige kende divane dyer penxhere etj

kartvizita

Edit Value

Mobileri Arjani - Shtepia e mobiljeve
Kryqezimi i Selvise, Tirane
+355 69 711 22 92