500 HP Bata
Tab Content
No Recent Activity
About Finance Partner
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Finance Partner
Celular/Mobil:
068 82 38 297
Adresa:
Tirane, Rruga e Durresit, prane Fafe Flora.
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Finance Partner : Qendėr kursesh e liēensuarė e njohur nga Ministria e Financave dhe Ekonomisė pėr ofrimin e kurseve praktike profesionale kontabiliteti, programe financiare, trajnime marketingu, trajnime juridike.
.
Veprimtaria jonė konsiston nė trajnimin praktik tė burimeve njerėzore me synim punesimin e te tyre te bizneset ekzistuese dhe te reja qė kėrkojnė tė rekrutojne staf tė aftė profesionalisht pėr tė pėrmirsuare poziten e tyre konkuruese tė tregut qė ndodhen si dhe tė planifikojnė njė progres tė qėndrueshėm nė tė ardhmen. Departamenti ynė i burimeve njerėzore rekomandon kursantet tanė tek punėdhėnėsit tė cilėt kėrkojnė tė punesojne kursante nė pozicione tė caktuara pune si ekonomistė, menaxherė marketingu, juristė, informaticientė etj.
.
Qėllimi ynė ėshtė pėr tė trajnuar kursantet tanė me sa mė shumė praktike pune, duke synuare arritjen mė tė larte tė kėnaqėsisė sė klientit dhe kėtė duam ta realizojmė me profesionalizėm, pėrkushtim, mirsjellje, korrektesė, dashamirėsi, argėtim, krenari individuale dhe shpirtin e kompanisė, duke ofroruarė gjithmonė standartin mė tė lartė tė kurseve profesionale praktike.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Adresa: Ne Qender, Rruga e Durrėsit,
Pranė Kafe Flora, Tiranė
Tel: 068 82 38 297
Web: www.financepartner.al

Financė Partner
Home Page
http://www.financepartner.al
Njoftime
4