WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
  • search30's Avatar
    21.09.2023, 22:24
    H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID 12 TV BOX I Perdorur shume pak pothuajse si i Ri, me i miri ne treg. Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, vjen me softwerin e fabrikes. Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve. H96 MAX Android TV BOX i mundėsuar nga RK3318 64bit CPU Quad-core ėshtė Android Tv Box mė i mirė nė pėrpunimin e imazhit, duke u siguruar pėrdoruesve njė pėrvojė mė tė mirė tė shpejtėsisė sė funksionimit ultra tė shpejtė dhe aftėsisė profesionale tė pėrpunimit tė imazhit. Android 12 OS H96 Max 4GB Ram dhe 32GB ngre shiritin nė performancė dhe pėrdorshmėri, pajtueshmėri me aplikacionet mė tė fundit Android dhe funksionon normalisht pa ndonjė ngurrim ose ngrirje. 4 GB RAM + 32GB ROM H96 MAX ėshtė i pajisur me 4 GB RAM + 32GB ROM, duke mbėshtetur operacione tė qėndrueshme dhe duke ju siguruar mė shumė hapėsirė ​​dhe memorje pėr tė shijuar argėtimin tuaj. Wi-Fi me dy banda 2.4G / 5G Me mbėshtetje pėr bandėn 2.4Ghz dhe 5Ghz, ajo mund tė transmetojė sasi mė tė larta tė tė dhėnave. 4K Ultra HD Me HDMI 2.0, mbėshtet daljen H.265 4K, mė tė fuqishme se H.264, ju lejon tė shikoni filmat 4K pa probleme dhe ēdo detaj i ekranit ėshtė me shkėlqim, ju sjell njė pėrvojė mė realiste tė filmit, lojėrave dhe muzikės suaj te preferuar. Specifikimet: Modeli: H96 MAX. Android TV Box Lloji: TV Box. OS: Android 12. CPU: Rockchip RK3318. GPU: Penta-Core Mali-450 Deri nė 750Mhz. RAM: 4GB DDR3. ROM: 32GB eMMC. WiFi 2.4G / 5G. LAN: 10 / 100M. Bluetooth: Bluetooth4.0 Formati i medias mbėshtetėse: Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / IS0/ wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg. Formati muzikor mbėshtetės: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE. Formati i fotografisė mbėshtetėse: HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF. Dalja e videos me definicion tė lartė: 4K (4096×2160 piksel). HDR: Modalitetet HDR10 dhe HLG. Sistemi i skedarit HDD: FAT16 / FAT32 / NTFS. Ndėrfaqja AV, DC 5V, Ethernet, HDMI, AV, foleja e kartės TF, USB2.0, USB3.0 100% ORIGJINAL Cmimi: 50.000 Leke te Vjetera Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
  • search30's Avatar
    06.09.2023, 00:52
    Ekran kompjuteri LCD 19" HP LP1965 me hyrje tė dyfishta DVI-I dhe qendėr USB 2.0 i Perdorur. Ekrani i kompjuterit LCD 19" LP1965 nga Hewlett-Packard ėshtė njė monitor me panel tė sheshtė qė paraqet njė dizajn me kornizė tė hollė dhe raport tė pamjes sė ekranit tė gjerė, i ndėrtuar duke pasur parasysh profesionistėt dhe konsumatorėt. Ekrani ofron njė kėnd tė gjerė shikimi 178/178°, njė 1280 x 1024, njė raport i lartė kontrasti 1000:1 dhe njė kohė e shpejtė pėrgjigjeje prej 6 ms. Monitori pėrmban njė shpėrndarės USB 2.0 tė integruar qė ju lejon tė lidhni deri nė 4 pajisje periferike USB drejtpėrdrejt me monitorin tuaj, duke shtuar portat USB tė nevojshme shpesh nė kompjuterin tuaj pa koston shtesė dhe pa vėshtirėsinė e njė shpėrndarėsi USB tė jashtėm. Gjurma e vogėl e monitorit dhe aftėsia pėr t'u montuar nė mur ose krah ndihmon nė ruajtjen e hapėsirės shpesh tė pakėt nė tryezėn tuaj. Monitori pėrmban dy hyrje DVI-I. DVI-I ju lejon tė lidhni monitorin nė mėnyrė dixhitale nėpėrmjet njė kablloje DVI nė DVI ose nėpėrmjet daljes standarde analoge VGA nėpėrmjet njė kablloje VGA nė DVI. Kjo ju jep fleksibilitet pėrfundimtar nė konfigurimin e monitorit tuaj, madje duke ju lejuar ta lidhni atė me shumė kompjuterė. Paneli LCD ėshtė lehtėsisht i montuar nė mur, duke ju lejuar tė pėrdorni nė mėnyrė optimale hapėsirėn nė tryezėn tuaj dhe tė personalizoni mė lehtė pėrvojėn tuaj tė shikimit. Cmimi: 30.000 Leke te Vjetera Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com Cel. : 0672534432
No More Results
About search30
Njoftime
6