Bicikleta

Mountainbike, Citybike, Trekkingbike, Roadbike, E-BIKE, pajisje & pjese kembimi...

Filters

Tirane
Cmimi Euro
400
Ngjyra.....: e zeze Segway-Ninebot Kickscooter F40 është një skuter elektrik nga marka e famshme botërore Segway-Ninebot. Kickscooter F40 arrin...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
2
Bicikleta sportive fitnes e perdorur ne gjendje pune.
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
80
Ngjyra.....: e bardhe Shitet biciklete per gra ose te moshuar, klasike, per arsye mos perdorimi jane riparuar frenat, i jane nderruar komardare...
Tirane
💥 OKAZION 💥 Shes skuter Ninebot me cmim okazion ne gjendje perfekte. te interesuarit te me kontaktojne : 0692623595 Cel. : 0692623595
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
190
Ngjyra.....: e zeze Shitet skuter elektrik (ninebot) i perdorur ne gjendje te mire 9/10. Frenat 10/10 teper te forta Bateria 8/10 mbajne deri ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
750
Ngjyra.....: e zeze Pershendetje. Kam nje biciklete elektrike per shitje. Cmimi 750€ 1500Watt fuqia. 48/52volt bateria (e heqshme). 40-55km ne...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
35
Ngjyra.....: jeshile Shitet biçikletë për fëmijë kontakti
Tirane
Cmimi Euro
250
Ngjyra.....: blu Shes skuterin elektrik ne foto ne gjendje te mire pune.
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
500
Ngjyra.....: e zeze Skuter elektrik i palosshëm XIAOMI NAVEE N65 10″. -Bateri litiumi 48V 12,5A. -Motor 500W . -65 Km udhetim me 1 karikim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
140
Shitet biciklete per djem 24". libri, frenat dhe marshat janw nderruar para 4 muajsh Cel. : 0684045771
Elbasan
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
150
Shitet biciklet 150€ E blere e re 500€, dy vjet perdorim Cel. : 0699839809
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
140
Shitet Biciklete 24", çmimi: 14.000 leke adresa: 21 Dhjetori Cel. : 0684045771
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
50
biciklete per vajza 4-6 vjece cmimi: 5.000 leke, vetem tre muaj e perdorur (eshte blere 8.000 leke) adresa:21 dhjetori, Tirane Cel. : 0684045771
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Cmimi Euro
100
Ngjyra.....: e zeze Biçikletë Origjinale Adidas shitet per femra me marshe dhe mjaft e lehte & e shpejte. Cmimi : 10.000 leke Kontakto...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
650
Ngjyra.....: e bardhe Suuuuper okazion!!! Shitet biciklete elektrike 26 Nakto me super cmim. Specifikimet teknike te Nakto 26 ″ Cargo Electric...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
350
Ngjyra.....: e zeze Cel. : 0693550250
Tirane
Cmimi Euro
40
Shes 2 bicikleta per femije 4000 leke te dyja Cel. : 0692977088
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Cmimi Euro
300
Shitet biciklet gjermane firme! Cel. : 0682550064
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
20
Ngjyra.....: blu e errët She's biciklete per femije criminal 2000 leke Cel. : 0692977088
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
30
She's biciklete per femije ngjyre roze criminal 3000 leke Cel. : 0692977088
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
40
Shes biçiklete per femije. Masa 12 inch Mosha 2-5 vjeç Gjendja 10/10 Shitet per arsye mosperdorimi. Rrotat e vogla jane te levizshme. Çmimi 4000...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
40
Ngjyra.....: jeshile shitet per arsye mosperdorimi , Karrige ndenjese per bicikleta , pothuajse e re , cmimi 4000 leke te reja . cel...
Tirane
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
50
Ngjyra.....: blu e hapur Shes Biciklete ne gjendje te mire. Cel. : 068 951 3258
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
185
Ngjyra.....: e zeze Shes biçikletë 20' me palosje Ecosmo Dahon Gjermane. Biçikleta është me trup full alumini shume e lehtë. Sistemin e frenave...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
120
Ngjyra.....: gri metalizato Shitet biciklete me 7 marrsha Cel. : 0688561906
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
370
Ngjyra.....: gri metalizato Shitet Biciklete Trek Mamba ne gjendje perfekte Trek Mamba 28 Alumin totale G2 Geometry Fren Alkoli 8x3 Shimano S Ram...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
190
Ngjyra.....: e zeze Shes biçikletë 20' me palosje Ecosmo Dahon Gjermane. Biçikleta është me trup full alumini shume e lehtë. Sistemin e frenave...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
biciklete
Cmimi Euro
130
Ngjyra.....: e zeze SHITET BICIKLETE SPORTIVE!!! Cmimi: 130 000 lek te vjetra. Qyteti: Tirane Kush eshte i interesuar te kontaktoje. Tel...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
255
Skuter Elektrik (Scooter Electric M365). Ka motorr me performance te larte 350W dhe pershkon deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Eshte...
Back
Top