Ambjente biznesi me qera

Objekte biznesi komerciale - dyqane, zyre, lokal, bar-resorant, magazine, hotel, objekte industriale

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
90 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
700
JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA TE ISH BLLOKU! Zyrat ndodhen prane Bio Market, ne zonen e Ish Bllokut. Kati 1, siperfaqe 90 m2 bruto Organizohet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
57 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
580
Organizimi: •1 Ambient •1 Tualet Detaje të tjera: • I investuar • Buzë rruge • Fasadë xhami • Spote ndricimi • Ambienti është i përshtatshëm për...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
35 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
350
🏢 Ambient Biznesi në Tiranë 🇦🇱 📍 Vendodhje: Don Bosko, Tiranë 📏 Sipërfaqe: 35 m² 🔑 Hapsirë e bollshme dhe e pershtatshme për çdo lloj biznesi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
104 m2
Cmimi Euro
3000
Ky është një ambjent komercial kat 0 për qira në Rrugën e Kavajës, Tiranë. Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe të përshtatshme për biznes...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
53 m2
Cmimi Euro
430
Jepet me Qira Ambjent prane Lulishtes se Komunes se Parisit, ne katin 0 te nje godine te re. Ambjenti ka siperfaqe 53m2 organizohet ne nje ambjent...
Korce
Siperfaqja m²
50 m2
Cmimi Euro
185
Zona/Rruga : Lagjia 18, Korçë Jepet me Qera, Ambient Biznesi, Lagjia 18, Korçë Informacion mbi ambientin: • Ambienti eshte i pozicionuar në...
Korce
Siperfaqja m²
50 m2
Cmimi Euro
260
Zona/Rruga : Lagjia 7, Korçë. Jepet me Qera, Ambient Biznesi, Lagjia 7, Korçë. Informacion mbi ambientin: • Ambienti eshte i pozicionuar në...
Korce
Siperfaqja m²
80 m2
Cmimi Euro
230
Zona/Rruga : Lagjia 18, Korçë Jepet me Qera, Ambient Biznesi, Lagjia 18, Korçë Informacion mbi ambientin: • Ambienti eshte i pozicionuar në...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Siperfaqja m²
278 m2
Cmimi Euro
2200
Japim me qira ambient komercial ne kat 0 me siperfaqe 278m2 , lartesi 5m dhe siperfaqe vererande 300m2, ambienti eshte i pershtatshem per...
Korce
Siperfaqja m²
60 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
180
Zona/Rruga : Pazari i Vjeter, Korce Qera, Ambient Biznesi, Pazari i Vjetër, Korçë. Sipërfaqja: 60m2 Kati: 1 1 Tualet Mundësi e mirë investimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Siperfaqja m²
101 m2
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
700
Zona/Rruga : Komun Parisi Jepet me qera ambjent biznesi 2+1 Ambjenti organizohet ne: Holli 2 Dhoma Korridori Tualeti Ballkoni Karakteristikat...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Siperfaqja m²
115 m2
Cmimi Euro
350
Zona/Rruga : Ali Demi Jepet me qira ambient komercial prane Fushes se Ali Demit. Ambienti eshte rikonstruktuar se fundmi. Eshte i organizuar ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
45 m2
Cmimi Euro
650
Hapsirë Zyre - Me Qira - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri QIRA AMBIENT BIZNESI SHESHI WILLSON ! Informacion mbi pronen : -Ambienti ndodhet...
Korce
Siperfaqja m²
300 m2
Cmimi Euro
550
Zona/Rruga : Lagjia 18, Korce Jepet me Qera, Garazh , Lagjia 18, Korçë Informacion mbi ambientin: • Me sipërfaqe prej 300m² • Kat -1 • Bosh. •...
Korce
Siperfaqja m²
102 m2
Cmimi Euro
730
Zona/Rruga : Lagjia 1, Korçë Jepet me Qera, Ambient Biznesi, Lagjia 1, Korçë Informacion mbi ambientin: Sipërfaqja e ambientit: 102m² Kati: 0...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
75 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
600
Jepet ambient biznesi me qira , Zogu i Zi . Ambienti ndodhet tek Foleja e Gjelber , prane Ring Center. Ndodhet ne katin e pare banim. Me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
65 m2
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
650
Zona/Rruga : Rruga:Tish Dahia Zyre te Kompleksi Kika 2!ID e Pronës : IRG85681 Jepet ambjent per qira ne zonen e Komunes se Parisit, ne...
Korce
Siperfaqja m²
187 m2
Cmimi Euro
650
Zona/Rruga : Lagjia 7, Korce Jepet me Qera, Ambient Biznesi, Lagjia 7, Korçë. Informacion mbi ambientin: • Ambienti eshte i pozicionuar në...
Korce
Siperfaqja m²
60 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
250
Zona/Rruga : Pranë Shën Marias Qera, Ambient Biznesi, pranë Shën Marias, Korçë. Informacion mbi ambientin: Siperfaqja: 60m2 Lartësi: 5m Kati: 1...
Korce
Siperfaqja m²
205 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1500
Zona/Rruga : Korce, Qender Ambienti ndodhet në kat të dytë, ka një sipërfaqe 205m2 dhe lartësi 4 metër. Është i gjithi i rrethuar me fasadë xhami...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Siperfaqja m²
11200 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
7000
Zona/Rruga : Aksi Vore-Fushekruje 📌Jepet me qira kapanon me siperfaqe ndertimi 1200 m2 dhe siperfaqe trualli 10.000 m2📌 💶7000€/muaj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Siperfaqja m²
150 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
850
Zona/Rruga : 5 Maji Jepet me qera ambient tek Concord Center prane Rruges 5 Maji. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin 1 ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Siperfaqja m²
108 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
805
Zona/Rruga : Galeria 17 Nëntori Disponojmë ambient për zyra, klinika, parukeri-estetikë Galeria 17 Nëntori Sipërfaqe bruto: 108m2 Sipërfaqe...
Korce
Siperfaqja m²
85 m2
Cmimi Euro
1200
Zona/Rruga : Bulevard Republika Disponojmë Ambient Biznesi për Qera, Bulevard Republika, Korçë. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqe: 85m2 •...
Tirane
Siperfaqja m²
30 m2
Cmimi Euro
750
Zona/Rruga : Air Albania,Ambasador 2 Air Albania,Ambasador 2 japim me qira: Ambjente zyre Sip 30 m². E kompletuar totalisht me cdo gje te re ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Siperfaqja m²
117 m2
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
900
Zona/Rruga : Ish Blloku Jepet me Qira Ambient ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ISH BLLOKU -Ambienti eshte me nje siperfaqe 117m/2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Siperfaqja m²
395 m2
Cmimi Euro
2000
Ambienti ndodhet tek Liqeni i thate. Informacion mbi pronen: -Ndertim i ri -Kati 0-1 -Siperfaqe totale:395m2 -Siperfaqe e katit 0: 251m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
75 m2
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Ne rrugen e Kavajes, Garden Building, japim me qira ambient per zyra. Ndodhet ne katin e 8 dhe me nje siperfaqe...
Korce
Siperfaqja m²
90 m2
Cmimi Euro
171
Zona/Rruga : Parku Rinia Disponojmë 2 Ambiente Biznesi në Kat 0 dhe 1. • Ambientet ndodhen pranë Parkut Rinia. Informacion mbi Ambientet...
Korce
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
300 m2
Cmimi Euro
150
Zona/Rruga : Parku Rinia Disponojmë Magazinë me qera , pozicionuar prane Parkut Rinia , Korçë Informacion mbi magazinën: • Ka një sipërfaqe...
Back
Top