Ambjente biznesi me qera

Objekte biznesi komerciale - dyqane, zyre, lokal, bar-resorant, magazine, hotel, objekte industriale

Filters

Tirane
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
290 m2
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
2200
Ambienti ndodhet tek Kompleksi Halili perballe Viles Gold. -Siperfaqe totale 290m2 -Ambienti eshte me ashesor te dedikuar -Me pamje nga rruga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
250 m2
Cmimi Euro
600
Zona/Rruga : Sheshi Garibaldi Ne ish Kombinatin e Tekstileve Tirane, ne Fabriken e Spangos, direkt mbrapa njesise bashkiake nr. 6, jepet me qira...
Tirane
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
30 m2
Cmimi Euro
400
Disponojmë Ambjent Biznesi 📍Rruga “Dedgjon Luli” , mbrapa Piazzes - Sipërfaqe: 30m2 - Kati 0 - 1 tualet Për një vizitë në pronë më kontakto! 📲...
Tirane
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
20 m2
Cmimi Euro
300
Disponojmë Studio per Zyra 📍Rruga “Fortuzi” - Sipërfaqe: 20m2 - Kati 1 nga toka - 1 tualet Për një vizitë në pronë më kontakto! 📲 +355 69 700 8631
Tirane
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
16 m2
Cmimi Euro
350
Disponojme ambjent me qera 📍Rruga “Fortuzi” 16m2 kati 0 1 tualet 400 euro i negociueshem Për më tepër kontaktoni 📲+355 69 700 8631
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
100 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
700
Zona/Rruga : rruga e elbasanit Zyre Me Qera Tek Rruga E Elbasanit (ID BZ2248) Tirane Tek Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet zyre...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
120 m2
Cmimi Euro
1100
Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe totale prej 120 m2, e organizuar në: - 1 ambient...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
113 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
1200
Ofrohet ambient komercial me qira ne nje super vendodhje si Komuna e Parisit. Ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri me ashensor. prane...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
37 m2
Cmimi Euro
500
Jepet ambient me qira Vendodhja: Stadiumi Dinamo Ambienti ka siperfaqe 37 m2, jepet i pajisur per parukeri ose bosh per zhvillimin e cfardo...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
120 m2
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
1100
Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe totale prej 120 m2, e organizuar në: - 1 ambient...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
30 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
500
Dyqan Me Qera Prane Rruges Se Barrikadave (ID BD21475) Tirane Ne rrugen e Barrikadave, prane Gjimnazit Sami Frasheri , jepet me qera dyqan, me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
92 m2
Cmimi Euro
400
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 6 katesh te ndertuar ne vitin 2008. Kjo hapesire eshte e ndare ne dy pjese ku njera prej tyre aksesohet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Rr. Durresit | Prokuroria
Siperfaqja m²
105 m2
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
1350
Zona/Rruga : Ngjit me Kafe Flora Disponojmë Apartament/ Ambjent biznesi 2+1 për qera. Ngjitur me kafe floren rruga durrsit Informacion mbi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
200 m2
Cmimi Euro
1500
Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri Jepet per sherbime te ndryshme zyra ,laborator,piceri,pasticeri,punishte ,qender kursesh. Ambjenti ndodhet ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
40 m2
Cmimi Euro
700
Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve Buze rruge Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me levizshmeri shume te madhe, ka mundesi reklamimi. Zone e qete...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Siperfaqja m²
30 m2
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
3
Zona/Rruga : Myslym Shyri Tualeti i Perbashket. Buze rruge. Lokacion fantastik mjaft i preferuar per investim. I pershtatshem per zyra...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Siperfaqja m²
80 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
800
Zona/Rruga : 21 Dhjetori Rruga Muhamet Gjollesha, prane Myslym Shyrit. Kati 2-te me pamje nga rruga Ambjenti jepet bosh, i pershtatshem per zyra...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Siperfaqja m²
260 m2
Cmimi Euro
1300
Zona/Rruga : Don Bosko Siperfaqe 260 m2 kati 0 Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per investim ku ofrohen te gjitha facilitetet e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
130 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
800
Zona/Rruga : Hamdi Garrunja Totalisht e investuar.. Lokacion fantastik ,ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme. Kati 2 banim,Pallat i ri...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
110 m2
Cmimi Euro
400
Zona/Rruga : Zogu i Zi I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Zone mjaft e preferuar per investim. Cel. : 0698444447
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
136 m2
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
1500
Zona/Rruga : Lake View Residence Lake View Residence Ndertim i ri i vitit 2022 ne faze perfundimi Fasade xhami perfekte per reklamim. Lokacion...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Tipi
garazh
Siperfaqja m²
16 m2
Cmimi Euro
90
Zona/Rruga : Rr. E Kavajes te Delijorgji Japim me qera garazh, post parkimi ne katin -2 te Delijorgji ne kushte optimale Cmimi: 90 Euro
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
460 m2
Cmimi Euro
3500
Zona/Rruga : Zogu i Zi E pershtatshme per cdo lloj biznesi si zyra,laboratore,palester,magazine etj. Lokacion fantastik per investim dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Siperfaqja m²
120 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
2000
Zona/Rruga : Margarita Tutulani Pallat i ri me ashensor,me pamje nga rruga kryesore.Zone mjaft e preferuar per investim dhe lehtesisht e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Siperfaqja m²
130 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1200
Zona/Rruga : Ibrahim Rrugova Investuar totalisht.Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me levizshmeri shume te madhe, ka mundesi reklamimi.I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
75 m2
Cmimi Euro
350
Zona/Rruga : 21 Dhjetori Kati 0 Ka dalje ne rrugen Naim Frasheri Ambjenti jepet per biznese si zyra, klinika, sherbime te ndryshme etj. Nje nga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
130 m2
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1500
Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha buze rruge Bllok, Rruga Vaso Pasha Zyre me qera 3+1+2 Siperfaqe 125 m2 Kati i 2 buze rruge Cmimi 1500 Euro/muaj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Siperfaqja m²
50 m2
Cmimi Euro
400
Zona/Rruga : Qemal Stafa Buze rruge. I pershatshem per cdo lloj biznesi si zyre,agjensi,dyqan ,optiketj.., Zone me levizshmeri te larte. Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Siperfaqja m²
120 m2
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
1200
Zona/Rruga : Myslym Shyri Ndertim super cilesor i vitit 2023,me i miri ne zone,investuar totalisht. Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Siperfaqja m²
600 m2
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
2500
Zona/Rruga : Kamez Prane gjimnazit "Ibrahim Rrugova" Ambjenti ka siperfaqe 600m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të te nje pallati me ashensor. Fasade...
Back
Top