Ambjente biznesi me qera

Objekte biznesi komerciale - dyqane, zyre, lokal, bar-resorant, magazine, hotel, objekte industriale

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
45 m²
Cmimi Euro
450
Jepet me qera Ambient Biznesi 2-katesh me sip. 45m2, te Stadiumi Dinamo. Organizohet ne: - Kati 0: 23m2 - Kati 1: 22m2 - 1 Tualet ne katin perdhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
101 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1500
Jepet ambient me qera tek Rruga Muhamet Gjollesha tek 21 Dhjetori Siperfaqe: 100m2 Organizohet ne: ✅Ambient te hapur ✅Tualet Kati i Pare me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Siperfaqja m²
36 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
450
Jepet ambient biznesi me qera prane Kishes Katolike, tek Rruga e Kavajes 📐Siperfaqe: 36m2 neto ✔Ambienti eshte buze rruge ku ka goxha trafik...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Siperfaqja m²
76 m²
Cmimi Euro
900
Jepet apartament 1+1 me qera per ambient biznesi tek Kompleksi Lake View, 📍 Liqeni Artificial. 📐Siperfaqe: 74m2 Organizohet ne: ✅2 Ambiente te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
300 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
2500
Ambient 300m2 per QERA tek Rruga e Kavajes📍 📐Siperfaqe: 300m2 👉Organizohet ne 2 kate (DUPLEX) dhe me verande te dedikuar per ambientin. ✔E...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
46 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
450
Jepet Dyqan me qera ne Vasil Shanto. Siperfaqe: 45 m2. ✔Ambjenti eshte i pajisur me ndricim. E pershtatshme per biznese te ndryshme. Dyqani...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
110 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
1500
Jepet me qera Ambjent OPEN SPACE per biznese te ndryshme te Rezidenca Tirana Garden Building, prane 21 Dhjetorit. Me siperfaqe 110 m2. 📍 Ambjenti...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
26 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
600
Jepet ambient biznesi / dyqan me qera tek Rruga e Kavajes Siperfaqe 25m2 👉Ambienti eshte ne rruge kryesore Camini: 60,000 lek ne muaj perfshire...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
100 m²
Cmimi Euro
1500
Jepet Ambient Biznesi me pamje nga Rruga e Kavajes. Siperfaqe 100m2 Organizimi open space me fasade xhami nga Rruga e Kavajes. Ambienti eshte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
24 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
350
Jepet ambient biznesi me qera tek Zona e Bllokut 📐Siperfaqe 22m2 (me tualet) ✅Lokacion shume i favorshem Ambienti eshte me shkalle poshte, i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
90 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
550
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar, perballe ish New York, te Komuna e Parisit. Ka nje hapesire te brendshme prej 80...
Tirane
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
151 m²
Cmimi Euro
2700
Ofrojme ambient per qira ne projektin me te ri elitar, Lion Park pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
55 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1100
Zyre per qira te LAKE VIEW RESIDENCE Me sip 55m2, kati i 2 Organizohet ne 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon Nje nga rezidencat me te kerkuara...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
128 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
1300
Zyre per qira te LAKE VIEW RESIDENCE Me sip 128m2, kati i 3 Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete, korridor dhe ballkon Nje nga rezidencat...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
86 m²
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
400
Te kompleksi Delijorgji, disponojme per qira Ambient per Zyra, me siperfaqe 86m2, kati i 5 me ashensor 400 Euro ne Muaj Zyra ka 3 ambiente pune...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
25 m²
Cmimi Euro
300
Ofrojme per qira Zyre ne Myslym Shyr, afer EHW, me siperfaqe 25m2, kati 0. Organizimi: 1 ambient pune dhe tualet. Ofrohet bosh. 300 Euro/Muaj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
50 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
550
📍 Jepet ambjent biznesi me qera te Mihal Gramero, prane Shkolles se Baletit 📐 Siperfaqja: 50m2 - Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Siperfaqja m²
405 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
5500
Disponojme per qera Ambient Biznes Open Space, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane. Informacion per ambientin: • Kati i Pare • Siperfaqe totale: 405 m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
60 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
600
Disponojme per qera Ambient Biznes, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane. Informacion per ambientin: • Kati i Pare • Siperfaqe totale: 60 m2 • Ambienti...
Tirane
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
60 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
850
Ambient per zyra me qira te Garda Cel. : 0686546664
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
21 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
350
📌Jepet me qira nje ambjent per zyre me siperfaqe 20 m2. ✔Vendodhja ne katin I te nje pallati te ri shume cilesor ne Myslym Shyr ✔Zyra ka akses...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
170 m²
Cmimi Euro
1500
Jepet me qira apartament me siperfaqe te brendshme 161m2 dhe 170m2 totale. Organizohet ne 3 ambjente, kuzhine e pajisur plotesisht dhe 3 tualete...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
125 m²
Cmimi Euro
1000
Ambjenti ndodhet tek nje nga pallatet me te njohura te zones se bllokut, prane Viles se Enverit Ndodhet ne katin e 7 te banimi tek pallati i trete...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
50 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
500
📢Ambjent biznesi me qera te Tregu Elektrik 📐Siperfaqja 50m2 📍Kati 0 ✅Ambjenti eshte i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti perveç lokal 💰Çmimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
140 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
5000
JEPET ME QERA NJESI BIZNESI TEK ALTANA, RRUGA E KOSOVARVE! 5000 EUR / muaj Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines buze rruges kryesore. Ka...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
52 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
400
📢Jepet magazine te Fusha Aviacionit 📐Me siperfaqe 52m2 total 💰400 euro 📞Kontaktoni ne nr.tone te telefonit per nje vizite ne prone! 📞0692389577...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
900 m²
Cmimi Euro
9000
Jepen me qira ambiente biznesi nje godine 6 kateshe multifuksionale te pozicionuar ne rruge kryesore. Godina eshte e ndare ne 6 kate ku secili kat...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
105 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
2625
📢Jepet ambjenti per biznese te ndryshme ne Delijorgj. 📐Me siperfaqe 105m2 total 📍Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
125 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
1000
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes prane Kika 1. Sipërfaqe: 125 m2 Çmimi i qirasë: 1000 EUR / muaj Organizohet ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
dyqan
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
300
📌Jepet me qera dyqani ne Yzberisht ✅Ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme 📏Me siperfaqe 50m2 ❗2 ane me xhama dhe...
Back
Top