Ambjente biznesi me qera

Objekte biznesi komerciale - dyqane, zyre, lokal, bar-resorant, magazine, hotel, objekte industriale

Filters

Tirane
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
500 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1000
Jepet magazine me qera te Rruga e Arbrit, Tirane Siperfaqja: 400 M2 + 100 M2 Truall Organizohet nga: -> 1 ambjent pune -> 1 zyre -> tualet ->...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
170 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1600
📍 Jepet me qera Ambjent per Zyre ne Bllok. ✅Informacion mbi pronen: ♦️ Ambjenti eshte me sip.170 m², ♦️ E cila organizohet ne; ♦️ 4 Ambjent pune...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
500 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1000
Magazine me qera tek rruga e Arbrit Tirane Cmimi 1000€ Siperfaqja 400m2+ 100metra vend parkimi Lartesia 3.5 metra Godina eshte e re dhe ne katin...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Rr. Fortuzi | Mine Peza
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
20 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
300
Ambienti biznesi per qira ne Rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe prej 20 m2. Ndodhet ne katin 0 te pallati ekzistues. Mund te jepet per zyra apo...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
208 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
4351
Ambient Comercial me qira tek kompleksi Square 21! Zyra ka një sipërfaqe neto (të brendshme) 208.2 metra2 dhe siperfaqe totale 229m2, me pamje të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
121 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
1400
🔑Ambjent Biznesi me qera ne Bllok🔑 📍Bllok 📐Siperfaqja: 121m2 📶Kati: i 1 ✅Cdo ambjent ka kondisioner ✅5 ambjente per zyre ✅Korridor ✅Ballkon...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
50 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1400
Jepet me qira ambient komenrcial (fast food), i vendosur buze rruges kryesore tek Komuna e Parisit. Ambient jepet i arreduar, totalisht funksional...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Kati
Kati -1
Cmimi Euro
250
Zona/Rruga : Sefer Efendi Jap me qera ambient Biznesi/zyre, rreth 90 m2. E paisur me Wc, dritare, hyrje vec nga te tjeret. Ambjenti eshte i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
180 m²
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
1000
Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja apartamenti : 120 m2 •Siperfaqja verande 60 m2 • Kati 3. • Ndërtim i ri Organizimi: • Ambient ndenje...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
174 m²
Cmimi Euro
800
Disponojme ambient biznesi me qera ne Durres. Informacion mbi ambientin e biznesit: Siperfaqja: 174 m2 Cilesime te tjera: I pamobiluar Punime...
Durres
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
27 m²
Cmimi Euro
220
Disponojme ambient biznesi me qera ne Durres. Informacion mbi ambientin e biznesit: Siperfaqja: 27 m2 Cilesime te tjera: I pamobiluar Punime...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
155 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
600
Disponojme 2 ambiente biznesi me qera ne Durres. Informacion mbi ambientin e biznesit: Siperfaqja: 155 m2 Cmimi 600 Euro ne muaj. Cilesime te...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
46 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
450
Disponojmë Ambient Biznesi , Bulevardi Kryesor, Durres. Informacion mbi ndërtesën: • Kati i 2-te. • Sipërfaqja: 46m2 • Secili kat disponon open...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
46 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
450
Disponojmë Ambient Biznesi , Bulevardi Kryesor, Durres. Informacion mbi ndërtesën: • Kati i 2-te. • Sipërfaqja: 46m2 • Secili kat disponon open...
Durres
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
27 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
220
Disponojme ambient biznesi me qera ne Durres. Informacion mbi ambientin e biznesit: Siperfaqja: 27 m2 Cilesime te tjera: I pamobiluar Punime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
45 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
900
Jepet Ambient Biznesi ne Rruge Kryesore prane Ish Ekspozites📍 📐Siperfaqja 45m2 ✅Ambienti eshte totalisht i investuar dhe i gatshem per tipologji...
Durres
Cmimi Euro
490
Jepet ambjent me qera ne Durres, rruga Vath Turja, Sektor Rinia Magazina 81m2 + 160m2 Cel. : 0682613039
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Rinas
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
3300 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
6000
Jepet me Qira ambient Biznesi ne Laknas ,2 km larg Airport Nene Tereza . E shfrytezushme per biznese te ndryshme. Cel. : +355685050556
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
173 m²
Cmimi Euro
450
Magazine Me Qera Ne Qytet Studenti (ID BM159) Tirane Ne Qytet Studenti, prane Godines Liria, jepet me qera magazine, me siperfaqe totale 173 m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
290 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1000
Zona/Rruga : Laprake Jepet me Qera Magazine ne katin 0 me sip, 210m Ambjent i hapur, ka dhe nje Ambjent me vete me sip, 80. Ambjenti mund te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
400 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1500
Zona/Rruga : Autostrada Tirane- Durres Kapanoni eshte i pozicionuar ne Autostraden Tirane-Durres, perballe City Parkut. Informacion mbi...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
12 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
250
Disponojme Ambjent Biznesi Currila Durres. Siperfaqja: 12m2 Cmimi: 250 Euro Ofrojm Ambjent Biznesi te gatshme per qira me nje hapesire 12metra...
Durres
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
500 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
2000
Jepet me Qera 4 Kate Biznesi Disponojme 4 ambjent biznesi me qera tek Stadiumi. Siperfaqe: 500 m2 gjithsej Cmimi: 2000 Euro Ofrojme 4 biznese...
Durres
Tipi
magazine
Siperfaqja m²
400 m²
Kati
Kati 0
Jepet me Qera Magazine ne Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Rr. Asti Gogoli, Shkozet , Kati i 1 , perdhe : Magazine me sip. 400 m2 ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
85 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
800
Zona/Rruga : Ne Don Bosko Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko [ID PD05] Ne Don Bosko, prane Neptune jepet me qera dyqan me siperfaqe 85 m2, kati 0...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Piramida | ETC | TVSH | Stadiumi
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
500 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
20000
Zona/Rruga : Hotel Sheraton Jepen Me Qera Ambjente Zyrash Tek Stadiumi [ID PZ9] Tek sheshi Nene Tereza, prane stadiumit Air Albania jepen me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
65 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
750
Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet me qera ambient zyre tek 21 Dhjetori [P32] Tek 21 Dhjetori jepet me qera ambient zyre ,65 m2,kati i 3 , bosh , me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
Siperfaqja m²
260 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
1300
Zona/Rruga : Don Bosko Jepet Me Qera Magazine Ne Don Bosko [ID PM01] Ne Don Bosko jepet me qera magazine me siperfaqe 260 m2, gjysem bodrum...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
ambjent biznesi
Siperfaqja m²
250 m²
Cmimi Euro
600
Ne Kombinat jepetme qera magazine me siperfaqe 250m2, lartesia 5.5m, linje trefazore. Cmimi 600 Euro/Muaj Cel. : 0692288688
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
zyre
Siperfaqja m²
60 m²
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : 21 Dhjetori Jepet Me Qera Zyre/Apartament Tek 21 Dhjetori [ID PZ4] Tek 21 Dhjetori, prane kryqezimit, jepet me qera zyre/apartament...
Back
Top