PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj konstruksione metalikelindab
20.05.2007, 16:50
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

LINDAB ofron konstruksione metalike te importuar nga eksperienca Suedeze, ose te prodhuar ne Tirane. Sisteme dhe mundesi te ndryshem zgjedhje.

Tel. : +355 (0)4 200 650

Cel. : +355 (0)68 20 69 633