PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
24.10.2005, 18:08
Profesioni: Shofer Personal -
Kerkohet:Shofer personal mosha nen 50 vjec te kete eksperience pune kushte shume te mira pune rr."Ylbere Bylykbashi" vila 19/1 Mob. 0682061707 - Tirane

Profesioni: Punonjese Pastrimi , tek Beni -Bes Albania -
Kerkon:Punonjese pastrimi e diela pushim, perballe shkolles "Sami Frasheri" Tel.04249855 - Tirane

Profesioni: Shofer Personal -
Kerkohet:Shofer personal mosha nen 50 vjec te kete eksperience pune kushte shume te mira pune rr."Ylbere Bylykbashi" vila 19 /1 Mob. 0682061707 - Tirane

Profesioni: Pstruese , tek Bar Free -
Kerkon:Pastruese rr."Brigada 8", ish -Blloku, perballe Vila Palmes Mob.0682662348 - Tirane

Profesioni: Punetore duralumini -
Kerkohet:Punetore duralumini me eksperience pune Adresa:Kombinat Mob. 0682133950 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Extasy Club - Banakier
Kerkon:Banakiere me eksperience pune Adresa tek ish -Blloku Mob. 0683053934 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Dyqan Elektro Shtepiake - Shites
Kerkon te punesoje: Shitese mosha 20- 35 vjec te jete e paraqiteshme dhe e komunikueshme tek "21 Dhjeturi", prane Fakultetit te Inxhinerise. Mob. 0682067035 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e, tek Bar -Restorant Start - Kamarier
Kerkon:Kamarier/e rr." Lek Dukagjini", perballe Inima, prane Ambasades Maqedonase Mob. 0692399299 - Tirane

Profesioni: ND / parukiere , tek Parukeri "New Imagine" -
Kerkon te punesoje:ND/ parukiere me eksperience pune mosha nen 30 vjec prane Kompleksit "Dinamo", Mob.0682829257 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar kafe - Banakier
Kerkon:Banakiere me eksperience pune mosha deri ne 35 vjec Rr."Muhamet Gjollesha", prane Hotel Diplomat 1 Mob. 0692044222 - Tirane

Profesioni: Shitese ose punetora marketi , tek Xhea super market - Shites
Kerkon te punesoje:Shitese ose punetore marketi te kete eksperience pune mosha 18- 30 vjec puna me turne prane T.V.SH. Tel.248111 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e , tek Hotel " Adriatik" - Kamarier
Kerkon: Kamarier/e te jete mbi moshen 20 vjec Mundesisht nga Durresi me eksperience pune Adresa:lagja 13, Plazh, Durres Tel. 05260851 - Tirane

Profesioni: Ndihmesa dhe specialiste , tek Firme Elektrike -
Kerkon:Ndihmesa dhe specialiste Mob. 0682061810 - Tirane

Profesioni: Kuzhiniere - Guzhinier
Kerkohet:Kuzhiniere te njohe kuzhinen tradicionale, te kete eksperience pune.Tel.372900 Mob. 0682065066 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Dyqani Sabrina 's Fashion - Shites
Kerkon:2 Shitese me eksperience pune mosha 22- 35 vjec.Rr."Sami Frasheri",100m ne krahun e djathte nga shkolla Petro Nini, pallat 12 -katesh. Mob. 0682807024 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar -Kafe Denis- Kamarier
Kerkon:Kamariere te punojne vetem paradite Rr."Siri Kodra", pallat i ri 12- katesh ngjitur me ish -Punishten e Pastave Mob.0692083311 - Tirane

Profesioni: Laborante -
Kerkojme:nje laborante per t'u punesuar ne klinike per analiza gjaku, hormonale etj. Te kete mbarur shkolle 2 ose 4 vjecare, me te pakten 1 vit eksperience pune te kete njohuri per kompjuterin dhe anglisht Tel.04/255527 - Tirane

Profesioni: Shofer , tek Bar- Piceri Artisti i Ri -
Kerkon:Shofer mosha deri 30 vjec rr.e Elbasanit,afer Kendit te Lojrave, ngjitur me Posten Tel.259752 Mob.0682057201 - Tirane

Profesioni: Administrator dyqani -
Kerkohet:Administrator dyqan preferohet te kete arsimin e larte, te jete shume i komunikueshem dhe korrekt, te punoje ne programin Excel. mosha 30- 40 vjec Te zoteroje g juhen italine te interesuarit te paraqesin Curriculum Vitae me fote ne redaksine e gazetes Celesi. - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar -Restorant "Hysen Allushi" - Kamarier
Kerkon:Kamariere, mosha 18- 35 vjec tek Stacioni i Trenit Tel.263603 - Tirane

Profesioni: Edukatore , tek Kopshti Arbesa (prane shkolles "Qazim Turdiu") -
Kerkon:Nje edukatore, me arsim perkates, me mbi 5 vjecpune te njohe elemente te gjuhes angleze te kete njohuri te gjuhes angleze Rr."Don Bosko", Vila nr. 11.Tirane Tel.04 /269323 Mob.0682329292 - Tirane

Profesioni: ND /Pasticiere , tek Pasticeri Verona -
Kerkon:ND/Pasticiere me arsim te mesem me ose pa eksperience pune Pushim nje dite ne jave Pasticeri Verona, rr"Komuna e Parisit", Tirane e Re Tel.27 1762 - Tirane

Profesioni: Edukatore -
Kerkohet:Nje edukatore per kopesht privat me eksperience pune. Mob.0692734552 / 0692342491 - Tirane

Profesioni: Shitese (Furnitore), tek Pasticeri Verona - Shites
Kerkon:Shitese(Furnitore) me pervoje pune te kete njohuri ne programet baze te kompjuterit Pasticeri Verona, rr."Komuna e Parisit", Tirana e Re Tel. 271762 / 271758 - Tirane

Profesioni: ND/kuzhiniere , tek Hotel "President" (Carlsberg) - Guzhinier
Kerkon te punesoje:ND/kuzhiniere per pastrimin e ambienteve Kushte shume te mira Rr."4 Shkurti" Tel.259574 /5 /6 - Tirane

Profesioni: Punetore -
Kerkohet:1-Punetore per pastrim kimik te kete eksperience pune Tel.237414 Mob.0682180414 - Tirane

Profesioni: Shitese - Shites
Kerkohet:Shitese per nje dyqan ne Rinas te flase rrjedhshem gjuhen Angleze dhe Italiane, te njohe kompjuterin, te jete e komunikueshme, e shkathet dhe e paraqitshme. Mosha 20- 30 vjece. Transporti i siguruar. Te interesuarat te paraqesin CV me foto ne redaksine e gazetes Celesi. - Tirane

Profesioni: Kamarier /e , tek Bar -Kafe McMariott - Kamarier
Kerkon:Kamarier/e tek ish- Blloku, perballe Hotel Grand Mob. 0692075091 - Tirane

Profesioni: Shperndares , tek Piceri -Restoran "Era" -
Kerkon te punesoje:Shperndares mosha 18- 35 vjec.Arsim i mesem puna me 2 turne. Japim motociklete me kredi. Tel. 260749 Mob.0692065000 - Tirane

Profesioni: Punetor -
Kerkojme:Punetor(djem) mosha 18- 25 vjec mundesisht me shkolle te mesme prane Shkolles se Bashkuar, brenda "OAN".Mob. 0692390942 - Tirane

Profesioni: Marangoz -karpentier , tek AGI Kons sh. p. k -
Kerkon:Marangoz -karpentier me eksperience ne punime kangjella druri, pjergullata druri si dhe punime te tjera driri Tel.235 536 Adresa:prapa bar Piazza - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Planet X Bar ne qender te Tiranes rr. "Luigj Gurakuqi", prane Piceri Rozafa Banakier
Kerkojme:Banakiere(F) pritja ne cdo ore. - Tirane

Profesioni: Punetore -
Kerkoj te punesoje 4 Punetore(F) ne rulet dy me eksperience dhe dy pa eksperience pune mosha 18- 30 vjec prane Fakultetit te Shkencave dhe Natyres Mob.0682044152 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Piceri Elita -
Kerkon:Pastruese. Rr."Vaso Pasha", perballe me Mjelmen Mob.0692097863 - Tirane

Profesioni: Punetore rrobaqepesie , tek Firma "Edes" - Rrobaqepsi
Kerkon te punesoje:Punetore rrobaqepesie me eksperience pune ose jo per procese jake, menge ne kemishari prane ish- NPV, Tirane. Tel.260926 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Snack -Bar LUXEMBOURG - Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune Blv."Zog I", ngjitur me Gazeten Celesi Mob.0682045569/ 0692020558 - Tirane

Profesioni: Mjek /e Stomatologe (Dentist / e) , tek Klinika Dentare Olimpi -
Kerkon te punesoje ne ambientet e saj:Mjek /e Stomatologe(Dentist /e) Adresa:Rr."Komuna e Parisit",prane Stadiumit "Dinamo" Tel.270990 Tel.347544 Mob. 0692102624 - Tirane

Profesioni: Punetore, tek Fast -Food Kalipoli -
Kerkon:Punetore me eksperience Rr."Komuna e Parisit", 200m perpara Universitetit "Ne York "Tel.240990 / 0692625842 - Tirane

Profesioni: Sekretare e pergjithshme - Sekretari Recepsion
Kerkohet:Sekretare e pergjithshme te kete kryer kurse sekretarie. Me njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane. Preferohet arsim i larte. te jete e komunikueshme te interesuarat te paraqesin CV me foto prane Gazetes Celesi. - Tirane

Profesioni: Pjatalarese , tek Bar -Restorant Spitalit 1 Perballe 6-kateshit (Kardiologjise) -
Kerkon:Pjatalarese Tel.363136 - Tirane

Profesioni: Ekonomist /e -
Kerkohet:Ekonomist/e per firme ne Autostrade te zoteroje kompjuterin, programin Alfa, Financa IV dhe V dhe eksperience pune, preferohen mbi 30 vjec Te interesuarit te paraqesin CV me fotografi prane Redaksise se Gazetes Celesi deri me date 17 Tetor 2005 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar- Kafe ne oborrin e Galerise se Arteve - Banakier
Kerkon:Banakiere(F) Mob.0682059300 - Tirane

Profesioni: Inxhinier ndertimi , tek Aurora Gips sh.p.k. -
Kerkon:Inxhinier ndertimi me eksperience pune, me te pakten 7 vjet pune ne Laprake, perballe Doganes Tel.04 355800 /04355900 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Kafe -Bar "Grand" - Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune te zoteroje te pakten gjuhen Angleze rr."Deshmoret e 4 Shkurtit", ish- Blloku Tel.271961 - Tirane

Profesioni: Shitese marketi, tek Kompleksi ,, XH & XH, - Shites
Kerkon te punesoje: Shitese markerti te kete eksperience pune Tel. 04 239857 - Tirane

Profesioni: Parukiere , tek Parukeri ALBA-
Kerkon:Nje parukiere me eksperience ne kete fushe, te dije prerje, lyerje, stilime e make -up Rr."Komuna e Parisit", tek pallatet e arbrit, kulla I,sh.1,ap.9 Mob.0692885435 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar -Kafe Rosuja - Kamarier
Kerkon:Kamariere puna me dy turne fundi i rruges Barrikada, 100m larg Unazes, afer Trenit Mob.0682667004/ 04 /239072 - Tirane

Profesioni: Punetore /e tek Firma everest IE -
Kerkon te punesoje:Punetore /e mosha deri 30 vjec Rr."Jordan Misja", ish UMB Tel.222699 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier , tek Nardi & Berti - Guzhinier
Kerkon:2 Kuzhinier qe te njohin kuzhinen Shqiptare -Greke -Italiane Mob.0692175478 / 0692450516 - Tirane

Profesioni: Makiniste, tek Shoqeria me profil qepje faqe kepucesh -
Kerkon te punesoje:Makiniste me eksperience Sigurime Shoqerore dhe page e trajtueshme ndermjet dy paleve Ne Kombinat. Mob.0692494177 - Tirane

Profesioni: Picier /e, tek Restorant Kla & Xhu -
Kerkon:Picier/e me eksperience pune Tirana Business Center, prane Zerit te Popullit, blv.Zog I" Mob.0682041255 / 256290 - Tirane

Profesioni: Kamarier Restoranti , tek Bar - Restorant Shoqeria - Kamarier
Kamarier per cdo sqarim telefono ne nr. Tel.370656 Rr."Bardhyl", prane Farmacise Nr. 10 - Tirane

Profesioni: Shites /e - Shites
Kerkojme;Shitese te kete mbaruar shkollen e larte Prioritet kane ata qe kane mbarur per gjuhe letersi pse Anglisht.Te jete i komunikueshem dhe i paraqitshem,te kete njohuri ne gjuhen angleze dhe italiane si dhe gjuhe te tjera te gjithe te interesuarit te mund te kontaktojne ne numrat tane te telefonit. Adrion LTD Cel.0692036768 /235242 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar -Restorant "LLiri " - Kamarier
Kerkon:Kmariere me eksperience pune Adresa:Rr."Irfan Tomini",Selite Cel. 0682153600 - Tirane

Profesioni: Parukiere , tek Permanent Sabela -
Kerkon:Parukiere me eksperience pune per djem dhe vajza rr."Sotir Kolea",nr.10, ne hyrje te Qyteti Studenti, mbrapa Ambasades Amerikane Mob.0682225207 - Tirane

Profesioni: Bnakiere , tek Bar -Restorant London - Banakier
Kerkon:Banakiere Blv."Zog I", Nr. 55 Mob. 0692070082 - Tirane

Profesioni: Punetore , tek firme qe prodhon kepuce te cilesise se larte per femra -
Kekon:30 punetore me eksperience ose jo mosha 18-30 vjec rr."5 Maji", perballe Nish Kimikes Mob. 0682066667 / 0682197512 / 0692184889 - Tirane

Profesioni: Rrobaqepese - Rrobaqepsi
Kerkojme:Rrobaqepese per te qepur carcafe Adresa rr."Ali Demi", ish- Kombinati I Poligrafikut Mob.0682562270 / 347098 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar - Restorant - Hotel Tafaj - Kamarier
Kerkon:Kamarier per sistem 2- turnesh Tel. 234280 - Tirane

Profesioni: Punetor, tek Punishte mermeri -
Kerkon:Punetor mosha deri 25 vjec te intersuarit te kontaktojne: 0682034158 dhe 355 235 orari 08.00-17.00 lagja "Ali Demi" perballe Nenstacionit Elektrik Shkoze - Tirane

Profesioni: Rrobaqepese specialiste - Rrobaqepsi
Kerkohet:Nje rrobaqepese specialiste mosha e re mundesisht me banim afer "21 Dhjetorit" Mob.0692361640 - Tirane

Profesioni: Kamarier ,tek Bar -Kafe Forkas - Kamarier
Kerkon:Kamarier me dhe pa eksperience pune ne qender tek Foto Skenderbeu Mob.0682772277 - Tirane

Profesioni: Marangoz -
Kerkojme:Marangoz me stazh pune 5 vjecar Mob.0682032286 / 0692065950 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Bar -Piceri Vila Ferdinand -
Kerkon:Pastruese rr."Nikolla Tuupe "Nr.3, mbrapa Librit Universitar - Tirane

Profesioni: Punetore paketimi -
Kerkohen:Punetore paketimi per magazine ne Autostrade(Yrshek) Preferohet te banojne prane kesaj zone Mob.0682729580 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar Restorant Oski - Banakier
Kerkon:Banakiere perballe Arshives se Shtetit ne Unaze Mob. 0692103413 /24 92 96 - Tirane

Profesioni: Punetor , tek Furre buke -
Kerkon:Nje punetor per prodhimin e bukeve turni III e I dhe shtepine ta kete msa me afer Afer Rajonit te policise, "Lagja Ali Demi" Mob.0682240819 - Tirane

Profesioni: Kamarie /e , tek Bar -Kafe Juli - Kamarier
Kerkon:Kamarier /e vetem per paradite ish -shkolla "Skenderbej" Mob. 0692095995 / 0692507031 - Tirane

Profesioni: Saldator - Saldator
Kerkohet:Saldator, per prodhim dyersh Adresa:Sauk Cel.0682246156 - Tirane

Profesioni: Shitese , Veshje femijesh Bambini - Shites
Kerkon te punesoje Shitese mosha mbi 20 vjec te interesuarit te paraqiten ne adresen :Blv."Zogu I", ngjitur me Maternitetin - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar "New City" - Kamarier
Kerkon:Kamarier rr."Komuna e Parisit", perballe Pasticeri Pasarela Mob.0692577070 / 20682577072 - Tirane

Profesioni: Parukier /e , tek Salloni Matrix Hair & Nail -
Kerkon te punesoje:tek ish- Blloku Parukier/e per informacion kontaktoni Donen Mob. 0683120444 - Tirane

Profesioni: Banakier, tek Ideal Bar - Banakier
Banakier me eksperience pune mosha 18- 28 vjec Rr."Bardhyl" Tel.342408 - Tirane

Profesioni: Punetore , tek Rrobaqepsi - Kemishari -
Kerkon te punesoje:Punetore me eksperience pune ne makineri dhe amballazh kemishash Ofrohen kushte pune,pagesa te mira, siguracion si dhe transporti e punetoreve. Rr."Ali Demi", ish Poligrafiku, Godina qendrore,kati II. Tel.356626 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar "Sahati" - Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune me turne Adresa:Rr."28 Nentori",prane sahatit, ne Qender Cel. 0682022967 - Tirane

Profesioni: Shites mishi ose shitese - Shites
Kerkohet:Shites mishi ose shitese me pervoje pune Lagja "Ali Demi" Mob.0692076152 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar -Pasticeri Jon Blu - Kamarier
Kerkon:Kamariere(F) me eksperience pune mosha 20-25 vjec Sheshi Willson, ne krah te pub San Paolo Mob. 0682032859 Tel.252134 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Ital Butik - Shites
Kerkon te punesoje, nje shitese mosha nen 29 vjec orari i punes 07.00-14.00 Mob.0692785178 - Tirane

Profesioni: Ustallare, tek Firma Everest -
Kerkojme:Ustallare per punime duralumini,prerje xhami dhe xhama dopio Mob.0682058311 orari 08.00-1200 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar Lux - Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune mbrapa Pallatit te Kultures Tel.251990 kontaktoni vetem me pronarin orari 10-12 dhe 17-20 - Tirane

Profesioni: Manaxher shitje - Manaxher shitjesh
Kerkohet:Menaxher shitje me profesion Ing Mekanik me njohuri ne gjuhen angleze te perdore dhe P/C (Personal Compiuter) (Seksi Mashkull) Tel.272382 - Tirane

Profesioni: Punetore per profile xhamash , tek Firma Shpigel -
Kerkon te punesoje: Punetore per profile xhamash me eksperience pune. Tel.352107 - Tirane


Kėrkohen tė punėsohen dy punonjėse pėr fast-food. Adresa, tek Deka, pagesa shumė e mirė.
0692069934 .

Interesohem tė punėsoj njė punėtor, me moshė 23-35 vjeē.Tė ketė mbaruar shkollėn e mesme mekanike ose elektrike dhe tė ketė patentė.
0682037959 .

Kėrkohet tė punėsohet njė punonjėse interneti, femėr pėr turnin e parė, orari 8 00 me 15 00 edhe pa shumė eksperiencė nė njohuninė e kompjuteri
04/266-514
04/222-030 .

Kėrkojmė kamariere nė njė lokal pranė Komisariatit.Rruga Mine Peza, Nr.3.
0683125292 .

Njė firmė ndėrkombėtare kėrkon tė punėsojė, njė inxhinier me pėrvojė nė fushėn e Telekomunikacionit, pėr njė afat tė papėrcaktuar, nė Rumani. Pagesa ėshtė 1000 euro/muaj, me makinė dhe telefon tė paguar.Duhet tė jetė i zoti, nė ēdo aspekt.
0692083267 .

Dua tė punėsoj njė banakiere dhe njė kamariere.Adresa, tek Fabrika e Birra Tiranės. Paga e kėnaqshme.
0682556555 .

Kėrkojmė kamariere nė njė Bar-Kafe. Paga e kėnaqshme.
0692713373 .

Kėrkojmė tė punėsojmė njė kamarier/e dhe njė banakier, tek lokal Ciao. Rruga: Pjetėr Bogdani, tek ish-Blloku.Kushte shumė tė mira pune.
0692066877 .

Kėrkoj tė punėsoj njė ekonomist/e, ku nuk ėshtė e detyrueshme eksperienca e mėparshme e punės, tė dijė mirė italisht dhe elemente bazė tė kompujterit, kushtet e punės dhe paga tė mira.
04/225-444 .

Kėrkoj tė punėsoj stugator pėr llamarinist, tė ketė pėrvoj pune nė servis, tė jetė i moshės nga 18 deri 30 vjeē.
0682363411 .

Jam 20 vjeē , i talentuar nė muzikė dhe kėrkoj njė autor qė tė mė krijojė tekstin dhe muzikėn. Tė ketė studio tė tij. Pagesa ėshtė e mirė.
0683067194 .

Bar-Kreperi Futbollisti kėrkon kamarier dhe pizzer.
0682064510 .

Kėrkoj njė specialiste rrobaqepėsie pėr gra. Paga e kėnaqshme. Tek Atelie Mode Neta,,rruga Komuna Parisit, mbi Univesitetin e Njw Jork-ut.
0682064222 .