PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
17.10.2005, 14:00
Tel / Fax: 0682061362 / 04256415
eurograma@hotmail.com (eurograma@hotmail.com)
Profesioni: Elektricist
elektromekanik,te kete mbaruar shkollen e Harri-Fulcit dhe te kete pak pervoje.

Punedhensi: Horizont Internet Center
Tel / Fax: 237921 - 0682684364 /
redcoha@hotmail.com (redcoha@hotmail.com)
Profesioni: Operator kompjuteri
Qendra jone e internetit eshte e interesuar per te punesuar nje operarore kompjuteri qe te dije programet baze te kompjuterit dhe te kete njohuri te mira mbi internetin.Kandidatet preferohen te jene femra nga mosha 20 - 28 vjec.Ofrojme kushte te mira pune.

Punedhensi: KONSORT
job@konsort.com (job@konsort.com)
Profesioni: Informaticien
Konsort ėshtė kompania e konsulencės dhe shėrbimeve informatike.

Aktiviteti ynė pėrfshin projektimin, zhvillimin dhe integrimin e sistemeve, pėrpilimin e strategjive dhe arktitekturave tė sistemeve tė informacionit si dhe menaxhimin e drejtėpėrdrejtė tė projekteve qė lidhen me to.

Suksesi ynė bazohet nė punėn kolektive, ndjenjėn e pėrgjegjėsisė dhe tė shėrbimit ndaj klientit, avancimin e pėrhershėm profesional, dhe pėrvetėsimin e teknologjive mė bashkėkohore. Nėse ju ndani tė njėjtat vlera me ne atėherė Konsort ėshtė kompania qė do tu ndihmojė tė ecni pėrpara.

Pėr t’ju pėrgjigjur zhvillimit tė aktivitetit tonė ne kėrkojmė:

Konsulentė /e

Misioni:
Ju do tė pėrfshiheni nė projekte tė rėndėsishėm pranė klientėve tanė ku do tė ndihmoni nė implementimin e sistemeve dhe teknologjive tė reja.
Pjesė e ekipit tė projektit, ju do tė punoni nė analizėn e kėrkesave tė klintėve, nė identifikimin e zgjidhjeve teknike, ndėrtimin e arkitekturės sė sistemeve informatike si dhe zhvillimin dhe implementimin e tyre.
Eksperienca juaj nė fushėn e informatikės, njohja e gjuhėve tė programimit (C#, VB.NET, ASP, Java, C++, etj..) si dhe njohja e bazave tė tė dhėnave (Oracle, Sql-Server, etj..) do tė jenė avantazhe tė rėndėsishėm.
Pėr kėto poste tė bazuara nė Tiranė, kėrkohet arsimi i lartė si dhe njė nivel shumė i mirė i pėrdorimit tė anglishtes.

Nėse jeni tė intresuar pėr kėto poste, ju lutemi, na dėrgoni kandidaturėn tuaj (CV-nė dhe koordinatat) nė job@konsort.com

Pėr njė informacion mė tė zgjeruar vizitoni: http://www.konsort.com


Punedhensi: Regency Casino Tirana
Tel / Fax: /
regencycareers@yahoo.com (regencycareers@yahoo.com)
Profesioni:
Regency Casino Tirana kerkon te punesoje DEALER (CRUPIER) part time ose full time; KAMARIERE; BANAKIERE; TEKNIKE TI; SI DHE INXHINIERE. Kush kerkon nje kariere te shkelqyer dhe page dhe kushte te kenaqshme te sjelle CV'ne ne zyrat e Regency Casino Tirana

Punedhensi: FLP INTERNATIONAL
Tel / Fax: 0682052715 /
flpalbania@yahoo.com (flpalbania@yahoo.com)
Profesioni:
Kerkohen partnere per nje biznes qe pritet te hyje ne Shqiperi. Forever Living Products (FLP) eshte lider ne tregun e produkteve te shendetit. Objektivi yne eshte: te permiresojme shendetin me produkte qe jane thellesisht te efektshme per organizmin e njeriut dhe kryesisht per forcmin e sistemit imunitar.

FLP eshte nje firme qe kryen aktivitet prej 27 vjetesh ne fushen e produkteve te permiresimit te shendetit, atyre kozmetike me baze Aloe Vera, produktet nga nektari/mjalti i bletes si dhe nje game te gjere multivitaminash qe nuk kane efekte anesore. Pothuaj te gjitha produktet perjashto ato kozmetike sherbejne per te balancuar dieten ditore. FLP eshte prodhuesi me i madh i Aloe Veres ne bote. Ajo disponon 500 000 hektare ku kultivohet Aloe Vera me e paster ne bote. Aloe Vera eshte nje bime qe njihet prej shekujsh nga njerezit dhe ka veti kurative te shumta. Te gjitha produktet prodhohen ne SHBA-Arizona ku ndodhet dhe fabrika. Biznesi shtrihet ne me shume se 70 vende te botes dhe realizon nje te ardhur vjetore prej 2 miliard USD. Aktualisht rajoni i Ballkanit realizon nje te ardhur vjetore prej me shume se 100 milion USD. Te gjitha produktet (me shume se 200) jane te certifikuar me ISO 9001-2001 si dhe certifikata te tjera te leshuara nga Instiuti Shkencor Amerikan per Aloe Veren. Cdokujt qe disponon kohe te lire nje aktivitet i tille do ti sherbente qe me pepjekje minimale te shtoj te ardhurat e tij. FLP ofron mundesi te shkelqyera perfitimi dhe aplikon skema bonusi teper terheqese.


Punedhensi: Alb Security sh.p.k
Tel / Fax: 04 274456, 04 222977 / 04 274457
info@alb-security.com (info@alb-security.com)
Profesioni: Elektricist
Siamo una societą di sistemi di sicurezza e videocontrollo, con sede in Tirana. Cerchiamo dei tecnici elettronici che abbiamo una certa esperienza in installazione elettrica ed elettronica, preferibilmente che abbiamo gią effettuato installazioni di sistemi di sicurezza.
L'etą deve essere compresa da 23 a 28 anni max. E' indispensabile saper parlare la lingua italiana, sarą titolo preferenzilae la consocenza della lingua inglese.
Deve essere dotato di patente di guida per autovettura.
Ottima possibilitą di guadagno, carriera e soddisfazione professionale.
Inviare CV e fissare un appuntamento presso i nostri uffici

Punedhensi: Alb Security sh.p.k
Tel / Fax: 04 274456, 04 222977 / 04 274457
info@alb-security.com (info@alb-security.com)
Profesioni: Inxhinier
Siamo una societą di sistemi di sicurezza e videocontrollo, con sede in Tirana. Cerchiamo dei tecnici elettronici che abbiamo una certa esperienza in installazione elettrica ed elettronica, preferibilmente che abbiamo gią effettuato installazioni di sistemi di sicurezza.
L'etą deve essere compresa da 23 a 28 anni max. E' indispensabile saper parlare la lingua italiana, sarą titolo preferenzilae la consocenza della lingua inglese.
Deve essere dotato di patente di guida per autovettura.
Ottima possibilitą di guadagno, carriera e soddisfazione professionale.
Inviare CV e fissare un appuntamento presso i nostri uffici


Punedhensi: HUAWEI TECHNOLOGIES
Tel / Fax: + 355 4 229 811 /
mpanavija@huawei.com (mpanavija@huawei.com)
Profesioni:
We are looking for an ACCOUNT MANAGER

Responsibilities:
1 – General marketing of the Huawei brands:
- Organize and take part in technical conferences in the field of industry, seminars and exhibitions
- Organize and deliver presentations on product line and company profile
- Publish advertisements and articles on product line, give suggestions on type of media to be used for publication
- Give company promotion presentations of the product line equipment for customers
- Create and maintain archive of technical and promotional documents and materials
2 – Sales activity:
- develop and strengthen relationships with customers at assigned account
- promote and sell products to the customers at assigned account
- plan and report activities at assigned account
- formulate target plans and monitor the implementation at assigned accounts
- find and report project opportunities to director
- conduct commercial presentations at the customer side
- conduct commercial and technical meetings at assigned accounts
- monitor market opportunities and competitors activities at assigned accounts
- take part in customer’s events
- adjust technical proposals from the Product manager and PMD
- project support and control customer satisfaction
3 – Market analysis:
- get market information in the relevant business industries

Requirements:
- Hold a Bachelor degree or above in Management, Telecommunications, Information Technology or Computer Science. Additional education is welcome.
- Fluent English (spoken and written)
- At least 2 years of working experience in telecommunication or relevant area is required. Experience in other ventures is preferred,Punedhensi: Rdio Melodia
Tel / Fax: 04358620 /
Profesioni:
Radio Melodia me nje eksperience disa vitesh ne treg kerkon D.J te perfeksionuar , me eksperience pune.Rroga do te jete e kenaqshme.

Punedhensi: NSH AMI BUSINESS
Tel / Fax: +37744162953 /
Profesioni:
Kerkojm Ekspert per TI, Ekspert per Kontabilitet,Marketing, Menaxhim, Assistende etj.

Punedhensi: Albanian Courier
Tel / Fax: 0692074621 /
Profesioni: Punėtor
kerkojme korier
mosha 20 - 30 vjec
te njohi mire qytetin e tiranes si dhe te kete patent per motorr

Punedhensi: Albanian Courier
Tel / Fax: 0692074621 /
Profesioni: Punėtor
kerkojme punetore
per paketim shtypi
orari 01.00 - 04.30
paga e kenaqeshme

Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni: Inxhinier
E ARDHMJA NE DOREN TUAJ!

AMC kerkon te punesoje Inxhinier Elektronik ose Elektrik ne :

o KORCE
o FIER
o GJIROKASTER

Tė interesuarit duhet tė kenė:

Diplomė universitare nė Inxhinieri Elektronike ose Elektrike.
Njohuri tė mira tė gjuhės Angleze (e shkruar dhe e folur).
Njohuri tė mira tė paketės Microsoft Office.
Aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe motivim pėr tė punuar.
Aftėsi pėr tė punuar nė grup.

Avantazh:
Eksperience pune ne Power Systems ose radio Systems.

Tė interesuarit duhet tė plotėsojnė Formularin e Aplikimit, i cili gjendet:
1.Nė Internet, adresa www.amc.al
2.Pranė recepsionit tė AMC-sė ,nė zyrat tona nė Laprakė.
3.Pranė dyqanit te AMC-se tek Hotel Sheraton.

Formularin e plotėsuar, sė bashku me referenca dhe vėrtetime pėr aftėsitė dhe eksperiencat e pėrshkruara nė tė, mund ta dorėzoni nė recepsionin e AMC-sė, dy dyqanet AMC, nė adresėn e-mail human-resources@amc.al.

Pėr cdo informacion, jeni tė mirėpritur tė kontaktoni me Specialisten e Rekrutimit, nė Nr.04275151.
Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga CV-ja do tė lajmėrohen.

DATA E FUNDIT E APLIKIMIT 20 TETOR 2005


Punedhensi: Studio arkitekture
Tel / Fax: 0692084689 /
deco@abcom-al.com (deco@abcom-al.com)
Profesioni: Arkitekt
Kerkohen te rinj me fantazi dhe kreativitet, te diplomuar ne degen e arkitektures apo studente te vitit IV dhe/ose V te po kesaj dege per punesim ne studio arkitekture.

Punedhensi: ALB SECURITY Sh.p.k.
Tel / Fax: 04 274456 -222977 / 04 274457
info@alb-security.com (info@alb-security.com)
Profesioni: Menaxher Shitjesh
Cerchiamo una persona responsabile, a cui affidare la gestione di un nuovo punto di vendita di apparecchiature di sicurezza ed elettronico in Tirana.
Si richiede esperienza nel settore vendita al dettaglio ed ingrosso, serieta e professionalitą. E' indispensabile dinamicitą, correttezza ed etą compresa da 25 a 30 anni.
Patente di guida tipo B.
Ottime possibilitą di guadagno e carriera.

Punedhensi: BALKIMO sh.p.k
Tel / Fax: 0692099112 /
info@balkimo.com (info@balkimo.com)
Profesioni:
Kerkohet MANAXHERE ZYRE qe zoteron aftesite e meposhtme:
1-Tė ketė pėrfunduar studimet universitare.
2-Tė zotėrojė gjuhėn angleze tė folur dhe tė shkruar.
3-Tė zotėrojė programet bazė tė kompjuterit.
4-E paraqitshme dhe e komunikueshme.
5-Fleksibėl, energjike dhe me iniciativė.


Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni: Menaxher Marketingu
Shef marketingu
- Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Marketing.
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Eshte e detyrueshme njohja e Anglishtes. (Gjuhet e tjera perbejne avantazh).
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.


Per keto pozicione te lira pune, do te merren ne konsiderate:
 Eksperienca ne pune.
 Specializime pasuniversitare dhe rekomandime nga punedhenesi i meparshem.

Dokumentet e kerkuara per te gjitha vendet e punes:
 Kerkese per vendin qe aplikoni.
 Curriculum Vitae me fotografi (vendosni nr e telefonit apo te cel).
 Fotokopje e diplomes.
 Certifikata dhe trainime nese keni.


Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni: Financier
5. Shefe Financie
- Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Finance.
- Te zoteroje Anglishten (gjuhet e tjera perbejne avantazh).
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Njohja e progmeve profesionele Financa 4 ose 5.
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni:
4. Shefe kabineti
- Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik, juridik, apo te shkencave sociale.
- Eshte e detyrueshme njohja e Anglishtes. (Gjuhet e tjera perbejne avantazh).
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni: Inxhinier

- Te kete mbaruar fakultetin Inxhinieri Ndertimi.
- Gjuhet e huaja perbejne avantazh. (Anglisht, Italisht, Frengjisht).
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Njohja e programeve profesionale, Autocad 2D, 3D, Sap 200 dhe programe te tjera dizenjuese dhe konstruktive.
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni: Arkitekt
Te kete mbaruar fakultetin Inxhinieri Ndertimi, dega Arkitekture.
- Gjuhet e huaja perbejne avantazh. (Anglisht, Italisht, Frengjisht).
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Njohja e programeve profesionale, Autocad 2D, 3D dhe programe te tjera dizenjuese dhe konstruktive.
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.Punedhensi: Teuta Plastbau sh.p.k
Tel / Fax: 04 27 44 90 / 04 27 44 90
teuta_plastbau@yahoo.com (teuta_plastbau@yahoo.com)
Profesioni: Arkėtar
- Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik.
- Gjuhet e huaja perbejne avantazh. (Anglisht, Italisht, Frengjisht)
- Njohja e programeve baze te kompiuterit – Ms Office.
- Aftesi te mira komunikuese dhe pune ne grup.Punedhensi: Vodafone Albania
Tel / Fax: / +355 4 283 333
HumanResources.Al@vodafone.com (HumanResources.Al@vodafone.com)
Profesioni:
Vodafone Albania sh.a, subsidiary of Vodafone Group the world’s leading mobile Telecommunications Company, is looking for individuals to fulfill the following vacant position:


Billing Services Administrator

The person will work within the Business Support Services function to supervise and manage Billing System Services.

MAIN RESPONSIBILITIES

Manage Billing Services & Processes
Configure & Administrate Billing Services & Processes
Support and Operate Billing Systems
Analyze and Complete Internal Client Request for Billing


QUALIFICATIONS

University Degree in Computer Information System, Computer Science, Informatics or Electronic Engineering
Background in UNIX or LINUX or VMS Systems
Basic Knowledge in RDBMS Databases
Knowledge on Business Processes and Organizational Behavior
Verbal & Written Communication Skills
Fluent spoken and written English

THE CANDIDATE SHOULD BE:

A very good team player.
Willing to work flexible hours.
Confidential / Reliable

The position is within the Technology Department / IT/ BSS and Reports to the Business Support Services Supervisor.

Punedhensi: Vodafone Albania
Tel / Fax: / +355 4 283 333
HumanResources.AL@vodafone.com (HumanResources.AL@vodafone.com)
Profesioni:
Vodafone Albania sh.a, subsidiary of Vodafone Group the world’s leading mobile Telecommunications Company, is looking for individuals to fulfill the following vacant position:


Billing Services Administrator

The person will work within the Business Support Services function to supervise and manage Billing System Services.

MAIN RESPONSIBILITIES

Manage Billing Services & Processes
Configure & Administrate Billing Services & Processes
Support and Operate Billing Systems
Analyze and Complete Internal Client Request for Billing


QUALIFICATIONS

University Degree in Computer Information System, Computer Science, Informatics or Electronic Engineering
Background in UNIX or LINUX or VMS Systems
Basic Knowledge in RDBMS Databases
Knowledge on Business Processes and Organizational Behavior
Verbal & Written Communication Skills
Fluent spoken and written English

THE CANDIDATE SHOULD BE:

A very good team player.
Willing to work flexible hours.
Confidential / Reliable

The position is within the Technology Department / IT/ BSS and Reports to the Business Support Services Supervisor.

Punedhensi: INTERNATIONAL COMMERCIAL BANK
Tel / Fax: 254-372 / 256-254 / 254-368
info@icbank-albania.com (info@icbank-albania.com)
Profesioni:
ICB has vacancies in the position of 1. Branch Manager
2. Loan Officer (Credit Department)
3. Teller (Operation Department)
The interested candidates should fulfill these criterias:
a- Have a degree in economics
b- Preferable with working experience
Per aplikim ju lutem te dorezoni nje CV me fotografi nepermjet adreses elektronike ose adresese se Bankes.

Punedhensi: Laser Way Clinic
Tel / Fax: 270-204 /

Profesioni: Sekretare
Vajzė 23-30 vjeē. E komunikueshme dhe e paraqitshme. Tė zotėrojė shumė mirė anglishten, italishten dhe kompjuterin.Preferohet tė ketė njohuri si estetiste. E nevojshme njė CV dhe 1 fotografi dokumentash.

Punedhensi: AMC
Tel / Fax: 04275151 / 04275194
human-resources@amc.al (human-resources@amc.al)
Profesioni: Magazinier
E ARDHMJA NE DOREN TUAJ!

AMC kerkon te punesoje nje Magazinier.

Te interesuarit duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme:

1. Te kene diplome universitare ne Inxhinieri Mekanike ose Elektrike.
2.Te kene njohuri te gjuhes Angleze
3.Te kene njohuri ne perdorimin e kompjuterit (vecanerisht Excel)
4.Preferohet eksperience e meparshme ne pozicione te ngjashme.
5.Te jene te komunikueshem dhe te motivuar ne pune.Punedhensi: Bill Gate Center
Tel / Fax: 223544 /
julindavrapi@yahoo.com (julindavrapi@yahoo.com)
Profesioni: Kamerier
Bill Gate Center kerkon te punesoj nje kamariere orari 15:30-22:30.Paga e kenaqshme

Punedhensi: Bill Gate Center
Tel / Fax: 223544 /
julindavrapi@yahoo.com (julindavrapi@yahoo.com)
Profesioni: Banakier
Kerkohet nje grua banakiere per te punuar ne turnin e dyte orari 15:30-22:30
Paga e kenaqshme

Punedhensi: Studio Vleresimi On line
tiranavleresim@yahoo.com (tiranavleresim@yahoo.com)
Profesioni:
Studio Vleresimi On line

Keshkon
SPECIALISTE
- Ing.Vleresues pronash me liēense te shkalles se pare.

- Ing.Vleresues makinerish dhe pajisjesh industriale me liēense te shkalles se pare.

Personat duhet te levizin ne te gjitha rrethet.


Studio e hapur per bashkepunime dhe bashkpunetore me nivel te larte dhe fleksibel.


Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen dhe pjesa tjeter do te skedohet per tu angazhuar ne momentin e duhur.

Ju falenderojme per interesimin tuaj.


Punedhensi: OJQ "Letrat e Reja"
Tel / Fax: 068 28 13 920 /
letratereja@hotmail.com (letratereja@hotmail.com)
Profesioni:
Kerkon nje bashkepuntore ne Tirane, te njohe shume mire gjuhen angleze, te kete mbaruar per gjuhe letersi ose te jete shume afer saj. E afte te punoj me OJQ-te ne Tirane, aftesi organizuese dhe krijuese.


Punedhensi: Qendra Jupiter kerkon mesuese te gjuhes italiane d
Tel / Fax: 22 00 21/ 0682813920 /
qendrajupiter@hotmail.com (qendrajupiter@hotmail.com)
Profesioni: Mėsues
Qendra Jupiter kerkon mesuese te gjuhes italiane dhe angleze, te kete mbaruar fakultetin perkates, e afte dhe kembengulse ne punen e mesimdhenies. Pagesa stumuluese.
Kandidatet do te perzgjidhen.
Ju mirepremsim!Punedhensi: Bar Inter
Tel / Fax: 0692024152 /
t_tahiraj@hotmail.com (t_tahiraj@hotmail.com)
Profesioni: Kamerier
Punesim si kamerier tek bar Inter me orar ndonjehere edhe te zgjatur. Pagesa shume e mire dhe sigurime te paguara.

Punedhensi: Internet Cybercaffe
Tel / Fax: 222030;266514 /

Profesioni:
Punonjese Interneti.
Te kete njohurite baze te punes ne kompjuter.

Punedhensi: EURO FAB Sh.p.k.
Tel / Fax: 04 23 45 85 / 04 23 45 85
euro_fab@abissnet.com.al (euro_fab@abissnet.com.al)
Profesioni:
Euro_Fab kerkon te punesoje sekretare,menaxhere zyre,te jete e komunikueshme,te kete njohuri te mira te kompjuterit,te zoteroje gjuhen angleze.

Punedhensi: "ELITA" _kozmetike
Tel / Fax: 04/237653 /
rozmared@yahoo.com (rozmared@yahoo.com)
Profesioni: Parukier
Te kete pervoje pune,ne estetike dhe shitje kozmetike. Kushtet e punes do jene
te kenaqshme dhe nje pune me klientele te perzgjedhur.


Punedhensi: Vodafone Albania
Tel / Fax: / +355 4 28 3333
HumanResources.Al@vodafone.com (HumanResources.Al@vodafone.com)
Profesioni:
Vodafone Albania sh.a, subsidiary of Vodafone Group the world’s leading mobile Telecommunications Company, is looking for individuals to fulfill the following vacant position:


Billing Services Administrator

The person will work within the Business Support Services function to supervise and manage Billing System Services.

MAIN RESPONSIBILITIES

 Manage Billing Services & Processes
 Configure & Administrate Billing Services & Processes
 Support and Operate Billing Systems
 Analyze and Complete Internal Client Request for Billing


QUALIFICATIONS

 University Degree in Computer Information System, Computer Science, Informatics or Electronic Engineering
 Background in UNIX or LINUX or VMS Systems
 Basic Knowledge in RDBMS Databases
 Knowledge on Business Processes and Organizational Behavior
 Verbal & Written Communication Skills
 Fluent spoken and written English

THE CANDIDATE SHOULD BE:

 A very good team player.
 Willing to work flexible hours.
 Confidential / Reliable

The position is within the Technology Department / IT/ BSS and Reports to the Business Support Services Supervisor.