PDA

Trego pamjen e plotė tė : Servis , riparime aksesorėsh dhe aparatura dentareamadea
04.11.2022, 21:00
* Riparim tė ēdo aksesori dhe aparature dentare
* Pjesė kėmbimi tė tė gjitha cilėsive
* Transport nė gjithė Shqipėrine
* Konsulencė teknike
* Shitje tė aparaturave dentare
* Garanci pėr riparimet

Jemi nė Athinė, Greqi dhe pėrvoja nė kėtė fushe ėshtė 40-vjet
Tel : 00306909608087 (viber & whatsup)
e-mail : dirama.99@gmail.com


Cel. : 00306909608087