PDA

Trego pamjen e plotė tė : Jahti SUNSEEKER j35, 39.000 EuroSaranda Yachting
07.11.2022, 08:52
Jahti SUNSEEKER j35
Dy dhoma gjumi + kuzhine
Modeli nga me te fundit e llojit te vet
Ofrojme cdo sherbim ne lidhje me jahtin si menaxhim, parking, kapiteneri, personel, pjese te jahtit, riparime e boje etj nga ekipi yne profesional turk.
Ofrojme gjithashtu reklamim dhe dhenie me qera te jahtit tuaj nqs mendoni ta perdorni edhe per pune.

Per me shume info, telefononi +355675007700

Cel. : +355677414181