PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
12.09.2005, 17:59
Punedhensi: SKYNET ALBANIA
Tel / Fax: 04 250 766 / 04 257771
skynetalb@yahoo.com (skynetalb@yahoo.com)
Profesioni: Menaxher Marketingu
KERKOHET MANAXHER MARKETINGU, NGA KOMPANI POSTARE NDERKOMBETARE,
TE KETE PERVOJE DHE NJOHURI MBI SHERBIMIN E SHPEJTE POSTAR NDERKOMBETAR.
Punedhensi: Computer Zone
Tel / Fax: 0692917884 /
banyx101@libero.it (banyx101@libero.it)
Profesioni: Operator kompjuteri
Kerkohet nje operator kompjuteri per nje internet kafe.Kushte pune dhe pagese e kenaqshme.
Punedhensi: BANKA AMERIKANE E SHQIPERISE
Tel / Fax: 04 276 205 /
ljosifi@ambankalb.com (ljosifi@ambankalb.com)
Profesioni: Financier
Specialist i larte i Kontrollit Financiar

Kerkesa specifike:
1.Shume Eksperience ne Kontabilitet (minimumi 3 vjet)
2.Njohuri mbi taksat
3.Njohuri te mira te Anglishtes se Biznesit
4.Aftesi te mira te komunikimit
5.Deshire per te punuar ne grup dhe me orar te zgjatur kur kerkohet.

Dokumentat:
1.Kerkese dhe CV (ne Anglisht gjithashtu), bashkangjitur nje foto me permasa pashaporte.
2.Liste notash te Studimeve Universitare ne Ekonomik( preferohet diplomim ne kontabilitet/finance, specialiteti Banke)
3.Dy letra reference me numra kontakti nga punedhenes aktual ose te meparshem.
Aplikimet duhet te dorezohen jo me vone se data 30 shator 2005.


Punedhensi: Contessa Online I.S.P
Tel / Fax: 00355682535666 /
leka.al@gmail.com (leka.al@gmail.com)
Profesioni: Informaticien
Kerkohet nje person i cili te kete njohuri te mjaftueshme ne fushen e informatikes per nje vend pune si : Teknik i Pergjithshem i I.S.P.
Nuk kerkohet maksimumi i njohurive per arsyen se para marjes se detyres do te zhvillohet nje trajnim.
Kandidati duhet te banoj ne Elbasan.
Kushte te kenaqshme dhe rroge e kenaqshme.
Punedhensi: UNITRACK ALBANIA
Tel / Fax: 0692054506 / 048202946

Profesioni: Sekretare
KERKOJME NJE VAJZE PER POZICIONIN E PUNES SEKRETARE/ASSISTENTE.
DUHET TE DIJE MJAFTUESHEM GJUHEN GREKE DHE ANGLEZE.
TE PERDORE MIRE PROGRAMET E KOMPIUTERIT (WORD,EXCEL,INTERNET,OUTLOOK).
PREFEROHET NJOHJA E PROGRAMIT ALPHA .
TE JETE E SHKATHET DHE TE DIJE TE PUNOJE NE GRUP.
PAGESA SHUME E KENAQSHME .
TE INTERESUARAT MUND TE NA KONTAKTOJNE NE TEL OSE TE COJNE CV ME FAX .

Punedhensi: Bar-Restorant "OPARI"
Tel / Fax: 0682064641 /

Profesioni: Kamerier
Kerkohet nje kamariere e shkathet me eksperience pune. Kushte dhe ambient pune te kenaqshme.

Punedhensi: ItalPenn
Tel / Fax: /
italpenn@yahoo.com (italpenn@yahoo.com)
Profesioni: Financier
ItalPenn eshte nje bashkepunim italo-shqiptare ne fushen e prodhimeve te drurit. Kerkohet financiere me kohe te plote. Duhet te kete njohuri mbi kontabilitetin, pergatitjen e pasqyrave financiare, analiza kostoje. Mosha deri 35 vjec. Te njoh programin Kontabiliteti Alpha. Te dije Italisht. Dokumentacioni CV, Liste Nota, Referenca.
Punedhensi: Rompetrol Albania
Tel / Fax: 271 189/ 271 177 / 271121
cristina.semi@rompetrol.com (cristina.semi@rompetrol.com)
Profesioni:
Kompania "Rompetrol Albania "kerkon te punesoje nje punonjes,femer ne detyren e Manaxherit te Burimeve Njerezore. I interesuari duhet te plotesoje keto kushte.
-Te kete mbaruar Arsimin e lart.
-Te kete eksperience pune te pakten1vit.
-Te njohe mire gjuhen angleze.
-Te kete aftesi te mira komunikuese dhe ambicje per te realizuar si duhet detyrat e ngarkuara.
-Te njohe mire programet baze te komputerit(paketa Microsoft Office)


Punedhensi: INTERNATIONAL COMMERCIAL BANK
Tel / Fax: 254-372 / 256-254 / 254-368
info@icbank-albania.com (info@icbank-albania.com)
Profesioni:
VACANCY IN SALES/MARKETING IN THE MARKETING DEPARTMENT. HAVE PREVIOUS EXPERIENCE IN SALES/MARKETING. HAVE A WIDE BUSINESS NETWORK. VERY GOOD PROMOTIONAL & COMMUNICATIVE SKILLS.

Punedhensi: Rompetrol Albania
Tel / Fax: 271 189/271 177 / 271 121

Profesioni:
Kompania "Rompetrol Albania "kerkon te punesoje nje punonjes,femer ne detyren e Manaxherit te Burimeve Njerezore. I interesuari duhet te plotesoje keto kushte.
-Te kete mbaruar Arsimin e lart.
-Te kete eksperience pune te pakten1vit.
-Te njohe mire gjuhen angleze.
-Te kete aftesi te mira komunikuese dhe ambicje per te realizuar si duhet detyrat e ngarkuara.
-Te njohe mire programet baze te komputerit(paketa Microsoft Office)
-Mosha:jo me shume se 30 vjec


Punedhensi: BANKA AMERIKANE E SHQIPERISE
Tel / Fax: 04 276205 /
ljosifi@ambankalb.com (%20ljosifi@ambankalb.com)
Profesioni: Informaticien
Specialist IT

Pėrshkrim i Punės: Mirėmbajtja e sistemeve financiare tė tė dhėnave dhe pėrpilimi I raporteveAftėsitė dhe Kualifikimet: :
Mirėmbajtja e programeve kompjuterike pėr aplikimet financiare, menaxhimin e sistemit tė tė dhėnave, pėrpilimin e raporteve
Eksperiencė nė pėrpilimin dhe mirėmbajtjen e raporteve
Eksperiencė Pune nė departamentin e Teknologjisė sė Informacionit.
Njohuri tė gjuhės SQL
Aftėsi menaxhimi tė sitemit tė tė dhėnave
Aftėsi pėr tė punuar ne grup dhe gadishmėira pėr tė punuar jashtė orarit tė punės
Aftėsi shumė tė mira komunikimi
Njohuri tė mira tė gjuhės Angleze
Njohuri Kompjuterike


Dokumentet :

Letėr shoqėruese dhe CV (nė Anglisht)
Listėn e notave tė studimeve universitare
Diplomė universitare nė Shekncat e Natyrės ose Inxhinjeri Elktronike/ ose nė fusha tė ngjajshme
Minimumi 2 letėr reference me numrat e kontaktit tė punedhėnsit aktual dhe tė mėparshėm
Diploma dhe ?ertifikata tė tjera Kualifikimi


Punedhensi: BANKA AMERIKANE E SHQIPERISE
Tel / Fax: 04 276 205 / 04 248 762
ljosifi@ambankalb.com (ljosifi@ambankalb.com)
Profesioni: Informaticien
Pėrshkrimi i punės: Help Desk Clerk


BANKA AMERIKANE E SHQIPERISE DISPONON DY
VENDE PUNE NE POZICIONIN E SHERBIMIT NDAJ KLIENTIT

(HELP DESK CLERK)

Kualifikimi:
Te Ndihmoje Klientet per transaksionet ne Bankomate dhe ne POS.
Te Ndihmoje Klientet me ceshtje qe kane te bejne me Bankomatet, Kartat dhe gjithcka tjeter qe lidhet me to.
Te siguroje funksionimin e sakte te sherbimeve te siperpermenduara nepermjet kontrolleve te rregullta te mengjesit dhe pasdites.
Te adresoje nevojat e klienteve tek departamentet perkatese sipas nevojave qe ata kane.
Perkujdesje mbi klientet ne menyre qe ata te mbeten te kenaqur.
Te kryeje Autorizimet Online per transaksione me karta VISA, Mastercard, Amrican Express.
T’u ofroje ndihme klienteve Tregetare per probleme teknike.
Te informoje klientet e interesuar lidhur me termat dhe kushtet e Bankes.


Aplikuesit duhet te kene aftesi shume te mira komunikimi si dhe njohuri te mjaftueshme te gjuhes angleze. Kerkohet aftesi dhe vullnet per te punuar ne grup dhe te jene te gatshem per te punuar gjate turneve te ndryshueshem pergjate dites dhe nates. Preferohen kandidate me eksperience bankare, sidoqofte banka kryen trajnime perkatese.

Dokumentat qe duhen dorezuar:

CV-ja sebashku me nje foto (format pashaporte).
Diploma Universitare: Inxhinieri Elektronike, Informatike, Ekonomik, etj..


Aplikimet duhet te dorezohen ne Departamentin e Burimeve Njerezore jo me vone se data 15 Shtator, 2005.Punedhensi: BANKA AMERIKANE E SHQIPERISE
Tel / Fax: 04276205 /
ljosifi@ambankalb.com (ljosifi@ambankalb.com)
Profesioni: Informaticien
IT SPECIALIST

1.Instalim dhe konfigurim PC, printer, scanner, etj.
2.User support per programet jo-financiare
3.Konfigurim dhe administrim i sistemeve operative si Windows 2000 server me active directory, Unix systes(linux,AIX)
4.Konfigurim dhe administrim Cisco switches and cisco routers.

Kualifikimi:
Njohje te mire te sistemeve te operimit; Njohuri ne batch/shell script programing;njohje te elementeve te sigurimit kompjuterik dhe rrjetit; eksperienca ne sektorin bankar perben avantazh;aftesi per te punuar ne grup; dhe me orar te zgjatur; njohje te mire te gjuhes angleze;aplikime te studenteve te vitit te fundit do te merren parasysh.

DOKUMENTET:
KERKESE DHE CV(NE ANGLISHT) BASHKE ME NJE FOTO ME PERMASA PASAPORTE; lISTA E NOTAVE TE STUDIMEVE UNIVERSITARE NE INFORMATIKE OSE ING.ELEKTRONIKE(NOTA MES. MBI 8), KU TE SHENOHET VITI I STUDIMIT
DY LETRA REFERENCE ME NUMER KONTAKTI

Punedhensi: Shoqeria “Dudaj Konstruksion”
Tel / Fax: 04 231 111 / 04 231 111

Profesioni:
Per hapjen e sektorit Real Estate
Kerkon kandidate per pozicionin

D R E J T O R EKZEKUTIV
Kerkesat :
Te kete arsim te larte
Te kete eksperience ne fushen e ndertimit e te tregetimit
te pasurive te paluajtshme
Te kete aftesi drejtuese dhe organizative
Te njohe shume mire gjuhen angleze ne te shkruar dhe ne te folur
Ftohen te gjithe personat qe mendojne se kane aftesine dhe deshiren per kete pozicion, te dergojne CV dhe materiale te tyre plotesuese deri me daten 30 Shtator 2005 me poste ne

Adresen :
Rr.”Brigada VIII”,
Pallati Teknoprojekt, Tirane.
Per cdo informacion
shtese mund te kontaktoni ne Nr.

Tel. 231111