PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj vend pune StomatologeKlinika Dentare Andent 2
18.01.2022, 13:06
Kerkohet asistente dentare/ mjeke stomatologe , e sapodiplomuar / sapolicensuar , ku pjeserisht do te kryej rolin e mjekes dhe asistentes ne momente te caktuara .
Mundesi e mire per ata qe duan te zhvillohen ne praktike klinike.

Te interesuarit te dergojne CV ne nr.tel: 0692052227