PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj te punesohem part time si EKONOMISTEEkonomiste.fd
12.11.2021, 07:52
Kerkoj te punesohem si ekonomiste part time per subjekte te medha apo te vogla.
4 vite experience ne profesion.
Njohuri te mira sipas legjislacionit shqiptar.
Njohuri shume te mira rreth fiskalizimit.
Perdorim shum i mire i programeve financiare : Bilanc , Alpha, Financa 5 , ebills , DevPos, efiling, selfcare,ealbania etj.
Njohuri te mira te gjuhes angleze.
Deklarimet tatimore brenda ne kohe. (TVSH, Libra Blerje, Libra Shitje, Tatim Burim, Listepagesa etj)
Llogaritje page dhe cdo gje lidhur me punonjesit ( kontrata pune, llogaritje overtime,dite pune).
Asistence ne cdo kohe per cdo biznes.
Cmime te arsyeshme dhe te diskutueshme.

Te interesuarit te kontaktojne : 0684030813 (tel:0684030813)

Cel. : 0684030813 (tel:0684030813)